Отговори
# 30
  • Мнения: 5 138
Авели и Иви, честит рожден ден!

# 31
  • Мнения: 57
Илиевааааааааа, аз влизам да честитя, и какво гледам, много прекрасно чудесно красива торта! Браво на теб! Жива и здрава и все така майсторка!   bouquet
Иви, и тук честито!   bouquet
После ще чета.

...
Прочетох. Благодаря ви за насърчителните думи  Hug Боре, пиши на лични, когато решиш.

Ани, ти кой гоблен шиеш? Аз шиех едно време, ама малко съм бърза и не мога да чакам дълго, за да видя какво е станало, та карам по-лесни неща Wink Ооххххххххххх, и книги ми се четат, ама нямааааааааааааааа Sad
Христа, водете я на детски зъбар, ако може да й помогне. Те така и така ще паднат, но все пак.  Hug

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 19:40 от gmarinova

# 32
  • Мнения: 255
    Ето над това се мъчих днес. И още една такава мъничка Simple Smile
Грета, много са красиви шапките Simple Smile
Затова земетресение като чета и ми се подкосяват краката. Така ме е страх  Weary
Честит рожден ден на Иви и Авеили!!!

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 20:44 от Fantasia

# 33
  • Мнения: 79
Здравейте момичета!
От много време не съм писала,но изкарахме цяло лято на село Simple Smile
Днес се прибрахме инцидентно,защото Жорко се разболя,за пръв път откакто се е родил започна да кашля,много ми е мъчно.Изписаха му сироп Ен-ти-тус,Ca gluconate и коларголови капки,дано му помогнат Praynig
Иначе вече ходи и има 8 зъбчета от които 1 е кътник,даже не съм и видяла кога е избил Embarassed
Ще опитам да попрочета малко назад и пак ще пиша.Лека вечер

# 34
  • Мнения: 269
Честит рожден ден на Авеили и на Иви! Много здраве и щастие ви пожелавам..  bouquet
Fresh_ Скорошно оздравяване на Жорко Hug
Fantasia Peace

anyto Hug
Цитат
Взехме направление за уролог и другата седмица ще ходим, че фимозата му е тежка и няма никакъв шанс да се оправи без цепене. Така ме е страх и ми е жал...
Дано всичко мине добре :pray:newsm51и целувки на Андреа.

# 35
  • Мнения: 199
Ани как завиждам за книжките... Никола не случайно книга хвана на пощрапулника. Като види някой да държи книга оставя всичко и тича да я измъкне от ръцете и да я разглежда. И иска точно тази, не друга. С компютъра е същото. Само като спи мога да чета и реално и виртуално.

# 36
  • Мнения: 639
Krem, и аз така.
Честит рожден ден на патерици, Илиева! Да си здрава, обичана и щастлива!
Сени, честити празници и на теб - и този на Хасково също  Wink
Грети, поздравления и много късмет и успех!
Минди, благодарско за темата! Хайде, следващия път за повечко в Истанбул.  Wink И на мен ми е мечта, хем е близичко, но само веднъж съм ходила - на едно изложение, и нищо не можах да разгледам.
Анито, дано Пресчо да не го мъчат много и бързичко да му мине! Детенцето, с което излизаме често на разходка, също имаше фимоза. Цепнаха го, един ден пищя всеки път, като пишкаше, и на другия ден всичко беше нормално.

# 37
  • Плевен
  • Мнения: 858
Благодаря ви много!  Hug Дано леко да го понесе Пресчо.  Praynig
Сени, вие какво направихте, беше казала, че ще обрязваш Алиджан, мина ли процедурата?

Грета, фенка съм ти, знаеш  Hug

Креми, браво на Ники, и аз възпитавам в децата си любов към книгите. Сега за РД като ме питаха какво да и купят казвах книги и наистина получи страхотни  Heart Eyes Никаква телевизия не гледа, не и е интересно, а книжките постоянно четем и препрочитаме  Peace

Фреш, бързо да се оправя Георги.  Hug

Фантазия, тортата е страхотна!  Heart Eyes Браво на теб!

Утре ще чистят апартамента от буклуците и ще изхварлим ония неща в течаща вода и Павлин ще вземе и светена вода.

Последно, исках да ви споделя, че много съм доволна от меда. Откакто в началото на лятото започнахме всяка сутрин на гладно да им даваме по 1 лъжичка мед болестите ни подминават. Чукам на дърво де! Praynig  Но 4 пъти и двамата вдигата висока температура, но само за по 1 следобяд и вечер и това беше - нямаме нито течащи нослета, нито кашлици, нито нищо. А преди, знаете, бяха все болни. Споделям го за който вече дава мед или има слаба имунна система да го има предвид  Peace

Лека нощ, отивам да чета  smile3529

Последна редакция: сб, 11 сеп 2010, 22:21 от anyto

# 38
  • Мнения: 143
Анито дано всичко да е наред с Прессчо!  bouquet

За меда съм абсолютно съгласна но пък съм чувала че на деца до 2г. не се дава защото е много силен алерген newsm78
Ти какъв мед даваш?Казаха ми че акациевия е най не алергизиращ.

Крем дано така да се задържи интереса на Ники към книгите Peace
Фантазия тортата е станала чудесна браво  bouquet
Фреш бързо да се оправя юнака  Hug

Вчера с изненада установих колко много неща вече разбира Кати и че започва да става самостоятелна.
Първо на обяд бяхме на рожден ден на племенника ми в един детски клуб и малката с такъв интерес влезе а след  няма и 10мин. лелката която се грижеше за децата я пое и тя отиде с нея Shocked
Много се зарадвах защото по принцип е лепната  за мене ooooh!

А след обеда още повече ме учуди  Laughing сменях чаршафите на кошарата и и тя си взе възглавничката и я занесе в др.стая.Идва след малко и аз и казвам да ми я донесе като изобщо не мислех че ще се сети къде я е оставила пък и да я донесе.Изненадах се че стана  отиде взе я и ми я донесе  Shocked
Явно разбират повече от колкото ние предполагаме Mr. Green
И все повече думички се опитва да казва и то доста успешно Peace
Носи ми днес една бисквита и ми вика "Мамо ам ам"  мама да и дава че да не се цапа Mr. Green

Хайде чао за сега от мен,хубав ден ви пожелавам  bouquet

# 39
  • Мнения: 255
Ани, Михайлова, благодаря!
Ани, не разбрах какво точно му има на Преси (явно съм пропуснала като чета  Embarassed ) , но му стискам палци за скорошно оправяне  Hug Благодаря и за напомнянето за меда - ние вкъщи много ядем, но има периоди, като този, в които позабравяме Simple Smile На Яни не и давам мед, но баща и като не гледам и дава  #Cussing out Предпочитам да поизчакаме, ама кой да чуе.
Михайлова, и мен постоянно ме изненадва Яни с това колко разбира Simple Smile и вече като иска да и подам нещо го сочи и нещо Ъ-ка, понякога и на думички го докарва  Laughing Много е сладка Simple Smile Браво на Кати - как слушка детето  Wink
Пък книжките нещо сме ги занемарили напоследък. Като тръгваме да и четем и тя все дърпа листите, да разгръща, да къса...аз се изнервям, признавам си  Embarassed

# 40
  • Мнения: 50
Носи ми днес една бисквита и ми вика "Мамо ам ам"  мама да и дава че да не се цапа Mr. Green


Радвай се, че иска ти да и даваш! Стефан отказва някой да го храни, а и отказва да се храни с прибори, само с ръце. Затова вече супите и манджите са извън менюто ни / готвят се само неща, които стават за ядене с ръце - картофи, кюфтенца, риба на парчета...

Вчера не ни се готвеше, и си взехме храна от близкия японски ресторант - нудълс с месо и разни зеленчуци, а на него му отворихме любимо бурканче. Не - рев, не иска с лъжица да го храня, и посяга към моята манджа. В крайна сметка вечеря с японски нудълс, добре че не бяха пикантни или много солени...Та с него на екзотични ресторанти повече НЕ, че оревава всичко, докато не му дадем точно от това, което ние ядем. Представете си какво чудо беше, след като яде нудълс с ръце  #Crazy newsm78.

Анито - по въпроса фимозата, сигурна съм, чер знаеш, че има и различно виждане, че не е нужно да се прави, а се израства. Аз не съм забелвала пишлето, само го измиваме хубаво с душа (на слаба струйка да тече в дупчицата, не знам дали разбрахте), и кожичката не му се дърпа въобще.  НО ако си решила да го цепят, дано бързо да се оправи.

Приятен ден на всички!

Последна редакция: нд, 12 сеп 2010, 11:17 от snowwhite

# 41
  • Мнения: 269
Цитат
Анито - по въпроса фимозата, сигурна съм, чер знаеш, че има и различно виждане, че не е нужно да се прави, а се израства. Аз не съм забелвала пишлето, само го измиваме хубаво с душа (на слаба струйка да тече в дупчицата, не знам дали разбрахте), и кожичката не му се дърпа въобще.  НО ако си решила да го цепят, дано бързо да се оправи.
snowwhite И аз така процедирах по препоръка на хирурга,който го лекуваше след като се роди понеже имаше кървене.
Та anyto
Цитат
Сени, вие какво направихте, беше казала, че ще обрязваш Алиджан, мина ли процедурата?
Ние още не сме обназали Алиждан!Най-добрата възраст за това е след навършване на 3г. на детето. Peace Живот и здраве след 3г.ще го обрежем.Знаете,че при нас това е задължително Sad.Бях против но след проблемите,който имахме това е най-доброто за него.Спомням си обрязването на братята ми(не беше нещо страшно Wink)беше смешно,като ги гледах как обикаляха с поли Mr. Green.

# 42
# 43
  • Мнения: 85
запис и от мен - дано да ми остане по-късно време и да пиша  Hug

# 44
  • Мнения: 639
Мед не се препоръчва да се дава до 2г. (според някои източници - дори и до 3г.). Не заради това, че е силен алерген, а поради опасност от детски ботулизъм.
И аз много обичам мед, знам колко е полезен, но засега се въздържам да давам на Алекс.

Общи условия

Активация на акаунт