Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 22

  • 39 205
  • 739
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 640
Права си. Всички са равни в тази тема освен модераторите и джадаите. И след като има необикновено оживление напоследък не виждам причина за неканени гости. Съжалявам че си приела молбата ми като забележка или стремеж за власт.

Ако мога да разбера ,какво става ела ме гръмни.
Сигурно съм много доверчива ,но нищо не разбирам.

Цитат
Съжалявам че си приела молбата ми като забележка или стремеж за власт.
След случая с преместването ,може би виждам само лоши неща , защото тогава някой си доказа властта.
Затова ме извини ,ако съм го приела прекалено навътре и съм те засегнала . Peace

Сигурно ще имаме да пишем за по-хубави неща от утре вечер.
Дано Саваш поне бъде на ниво и да си признае ,че е женен и да започнат нови завръзки ,нови събития ,че тези малко дотегнаха.

# 361
  • Мнения: 0
Стефи според мен единственното качество , което може да накара Шах да приеме Ясемин е тя да покаже че е готова на всичко за любимите си Йомер и Саваш . Да е опорита да не се спира пред нищо , да е готова да да жертва всичко в името на Саваш и Ймер . Да издържи на всички изпитания и трудности на който я подложи Шах и да защити семейството си .  Peace

# 362
  • Мнения: 683
Това е снимката от пост 324. Размерите са 720px × 549px (scaled to 525px × 400px) което означава че оригиналния размер е 720 на 549 и Стефок ги е намалила на 525 на 400 за да бъдат според правилата на форума.
Пост 326 на Гони има снимка с размер 600px × 400px което също е според правилата на форума.

Надявам се да съм успяла да обясня.

# 363
  • Мнения: 640
Това е снимката от пост 324. Размерите са 720px × 549px (scaled to 525px × 400px) което означава че оригиналния размер е 720 на 549 и Стефок ги е намалила на 525 на 400 за да бъдат според правилата на форума.
Пост 326 на Гони има снимка с размер 600px × 400px което също е според правилата на форума.

Надявам се да съм успяла да обясня.

Отначало не бях видяла обяснението на 324 и си помислих ,че е малка снимка ,а са показали 720 пиксела ,че е сбъркано.

# 364
  • Мнения: 8
Дажоанче, съгласна съм с теб, вероятно така и ще се случи. Но Шахнур към този момент иска Чичек за снаха, без тя да е доказала всичко това, а само защо така е изгодно за всички /според мама Корлеоне/. Шахнур дори да си отвори очите за  всичките положителни качества на Ясемин, то трябва така да се променят нещата в живота на семейството /или да се промени мама/, за да влезе Ясемин в него.

# 365
  • Мнения: 640
Да се намеся и аз. Шахито търси подчинение . Чичек й се подчинява ,за момента ,защото има изгода, а Ясето няма блага физиономия и затова #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 366
  • Мнения: 0
Точно ,защото Ясето не е избранницата на Шахнур единственния вариант да я спечели е да е по упорито и от нея в това да създаде семейство и да го ракриля от всички и всеки . Включително и Шах.  Mr. Green

# 367
  • Мнения: 8
Представяте ли си какъв шок ще изживее модерната съвременна жена Ясемин, като научи, че любимият й от Ван, който й направи предложение за брак, има вече такъв с друга жена, а ако има и как да узнае думите на Шахнур към Саваш в началото "да отидем да вземем  момичето, ще се ожениш и за нея" Joy Joy Joy

# 368
  • Мнения: 640


Ще запали още една цигара!
Може от нерви Шахито да запали лула!

# 369
  • Мнения: 1
Всъщност, ако Ясемин се замисли, ще осъзнае, че Саваш е направил нещо много голямо за нея - при все, че е женен /макар и само на хартия/, той й предложи брак, показва се навсякъде с нея и то демонстративно, заведе я при майка си като бъдеща негова жена, принуди Шахнур да й се извини. Тоест по всякакъв начин показа, че тя е любовта на живота му и че той държи на нея повече, отколкото на който и да е било друг. Забележете, че отбелязвам неща, които Ясемин знае към настоящото развитие на сериала. Само, че в момента, в който Ясемин научи, че Чичек е жена на Саваш, няма да осъзнае всичко това. Ще го направи по - късно. И аз не мога да я виня за евентуалното й поведение. Защото и аз, ако бях на нейно място, щях да реагирам така. Първо е обидата, болката, а при Ясемин и повторната загуба на доверие - нещо, което тя твърде трудно даде на Саваш.  

# 370
  • Мнения: 8
Нали даде на Саваш право на три грешки, прости му вече две. Ако тази е третата, то ще трябва да е много внимателен занапред.

# 371
  • Мнения: 1
Аз възприех, че третата грешка на Саваш ще е фатална. Ама ще му прости ....

# 372
  • Мнения: 640


Лека и спокойна нощ! Да се наспим ,за да сме бодри за утрешните предизвикателства!

Последна редакция: пн, 13 сеп 2010, 23:24 от pavlinaio

# 373
  • Варна
  • Мнения: 1 826
Здравейте!  Simple Smile

24 епизод с БГ превод е готов.
Превода е дело на Съни, Али и Geryкa1, която оказа безценна помощ при превода.

Може да изтеглите цялата серия от тук - Ask ve Ceza 24 епизод с БГ СУБТИТИРИ
Долу в дясно ще видите     Save file to your PC: click here за да започете да теглите
Приятно гледане!

П.П. По-късно или утре ще го кача и в youtube.

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 01:25 от keii

# 374
  • Мнения: 0
keii Радвам се да те видя  , и очаквам да си по често сред нас . Благодаря много за труда, който полагаш , без да развяваш байряци.   love001  love001  love001  love001

Благодаря и на момичетата за превода

Съни      newsm51
Али          newsm51          Гери  newsm51


Икрени Благодарности . Да сте живи и здрави.    bouquet

Прочетох поста на Съни и се връщам да се опитам да изразя благодарноста си , уважението и възхищението от това,  което правите момичета, за да гледаме епизодите приведени . Сигурно и хиляда пъти да кажа Благодаря нама да са достатъчно  , но ви прегръщам силно и се моля на Бог да ви възнагради за добрината.    love001

Гери за теб една голяма ЛиН -ска   love001

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 02:01 от dajoan

Общи условия

Активация на акаунт