Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 22

  • 39 202
  • 739
  •   1
Отговори
# 405
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6

Благодаря за линка! Върви си много добре. Дано и довечера е така. newsm17
 
В момента дават повторението на нашия филм. Hug Hug

# 406
  • Мнения: 8
krasi_anna Благодаря за линка. newsm51 Картината засега е с високо качество.

# 407
  • Мнения: 9 796
Глътка свеж въздух бе тази серия- вече коментирах щастливото ПОЛУсемейство.
Доня Карлеоне-такава могъща империя как се ръководи от един човек newsm78 Няма ли си свои верни хора, които да движат бизнеса , та се налага тя и с камионите да се занимава newsm78
Явуз newsm78 Много голяма въпросителна newsm78 Защо са допуснали да е в затвора? Защо АМ не води на свиждане жена си и дъщеря си newsm78 Те дори и вести нямат от него.Но мен ме озадачи Ахмет Моран ,когато каза на Къймет,че още дълго ще е в затвора newsm78 Значи Ам нищо не знае за предстоящото излизане на синът си.А това означава ,че няма пръст в освобождението му-тогава? Ще бяга от  затвора ли,Явуз newsm78 Ако е гневен на баща си ,че е допуснал да лежи в затвора, то ще помогне на Чичек в борбата й с обичая, който я задължава да стои в Балдарови newsm78 Само Чичек знае за скорошното му излизане,защо е игнорирал другите и най вече баща си newsm78 А можеби Моран е заплатил за свободата му, но крие от жените- но това според мен малко вероятно #Crazy
Много въпросителни около тази непозната нам личност,но и много непредвидими събития  очаквам,много  съм любопитна да видя и неговата история, която започнаха още в 1 серия- и не й дойде реда до сега newsm78
Мехмет вече е в сивата икономика на Балдар и то доста  навътре- очаквам голямо изнудване от това нищожество,или заедно с Шахнур ще се бори  срещу Ясемин  #Crazy ooooh!
Извинявам се задългия пост Heart Eyes

# 408
  • Мнения: 9 796
Севги #2gunfire
Тая глупачка вече е решила да предаде приятелството си заради "любимият си" гнусен червей, но нали клиента държеше лично Ясемин да е на бизнес срещата,как така взе необходимия подпис без Ясемин newsm78

И моля ви ,не хвърляйте по мен домати и яйца Mr. Green  по тънките стиснати устни Йомер ми прилича на Лейла Mr. Green Heart Eyes Joy

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 14:43 от Lilims

# 409
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Lilims, доня Корлеоне е принудена от обстоятелствата. Тя просто няма какво друго да направи - като е казала А, трябва да каже и Б.
Иначе от време на време и у нея има проблясъци на човещина. Heart Eyes
Трогна ме сцената с Пала и огледалото.
Но тя си е пазител на старите традиции и ще създава много ядове на Саваш.

А пък брата на Чичек ми се струва, че е низвергнат от семейството. Как инъче би се оказал в затвора - нали за това си има други.....
Вероятно е направил нещо, което е в разрез с въпросните традиции. Наистина много въпросителни?????

# 410
  • Мнения: 9 796
То аз нямам много опит с йерархията в мафията Mr. Green само с италианската Heart Eyes Joy та там босовете само приемат отчет от подчинени,не си мърдат пръста за нищо- а,да мърдат с пръст коя глава да падне за зле свършена работа #2gunfire
Та за това ми се вида пресилено Мама и с това да се нагърби newsm78

# 411
  • Мнения: 640
АМ може да е сърдит на сина си ,защото е отишъл в затвора, а е можел друг да отиде вместо него.
Шахнур в момента е с АМ ,за да може след това да  отърве семейството си от неговите претенции. Според мен и тя не иска да работи с него ,но заради малкия Балдар - изтърсак ,е принудена .

# 412
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
АМ може да е сърдит на сина си ,защото е отишъл в затвора, а е можел друг да отиде вместо него.
Шахнур в момента е с АМ ,за да може след това да  отърве семейството си от неговите претенции. Според мен и тя не иска да работи с него ,но заради малкия Балдар - изтърсак ,е принудена .

newsm10

# 413
  • Мнения: 8
Кърач

http://www.askvecezadizi.com/?p=2342

Müziğini yaptığım diziyi izlerim

Yazan Ays-gul Tarih 14 Eylül 2010 | Yorum Yapın

Ünlü sanatçı, “Görselliğin müzikle desteklenmesi, gerçeklik duygusunun seyirciye geçmesi gerekiyor” dedi ve ekledi: “Müziğini yaptığım diziyi izlerim”

Dizi müziklerinin doğru sahnelerde kullanılması çok önemlidir.” Bu sözler pek çok dizinin müziğine imza atmış Kıraç’a ait. Gerçekten de bir dizide aşktan nefrete, duyguların seyirciye yansıtılmasında, fondaki müzik, oyuncuların ve senaristlerin performansı kadar önemli…

HERKESİN DİLİNE DOLANDI

Bunun son örneği de atv’de yayınlanan ’Aşk ve Ceza’ dizisinde, ‘Yasemin’ ve ‘Savaş’ın aşklarını anlatan ve kısa sürede herkesin diline dolanan ‘İstanbul Saklasın Bizi’ adlı şarkı… Kıraç’ın hem düzenlemesini yaptığı hem de seslendirdiği bu parçanın sözü ve bestesi Aysude Ülke Zeren’e ait… Şarkının, demo halindeyken bile büyük ilgi göreceğini tahmin eden Kıraç, yaratım sürecini şöyle anlattı: “Bu şarkı bana geldiğinde senaryoya uygun bir yerde kullanılması için beklettim ve zamanı gelince kullandım.”

Последна редакция: вт, 14 сеп 2010, 15:30 от Stefok

# 414
  • Мнения: 8
Но защо ли Явуз е бил в затвора, заради какво престъпление, от колко години.  newsm78 newsm78 newsm78

# 415
# 416
# 417
# 418
  • Мнения: 0
Момичета златни, много благодаря и аз за превода. Довечера като се прибера в къщи ще я изтегля и тази нощ май няма сън. Може ли някой да ми даде 23 епизод целия с превод.

# 419
  • Мнения: 683
Мурат е забелязан с майка си тези дни...

Общи условия

Активация на акаунт