"Гръмотрън" за отслабване! Гръмотрън - преборва килограми с гръм!

  • 198 777
  • 610
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 11 134
Здравейте,
от днес започвам да пия билкова смес, в която има и гръмотрън.
Минавам и на японската диета, дано издържа.  Wink

# 556
  • Мнения: 1 780
Ще стискам палци  thumbsup, и пиши за резултатите.

# 557
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!
От понеделник пия гръмотрън /за съжаление не съм особено стриктна в спазването на грамажа който трябва да се пие на ден  Confused /, но да ви кажа има някакъв ефект.
Първият ден се чувствах доста отпаднала, но от вчера се чувствам добре и нямам никакъв апетит / което за мен е странно, тъй като постоянно съм гладна и все трябва да имам нещичко в устата да дъвча....  Rolling Eyes /, даже мога да кажа,че ям почти на сила.
Дано ефекта да си остане и да се похваля с някой свален килограм на края на десетдневката. . . все пак имам да свалям доста . . за една година качих 30 кг , които вече е време да сваля ! Embarassed
Успех гръмотрънки!
Дано да се хвалим със свалени сантиметри след 10 дни!  Simple Smile

# 558
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
Здравейте момичета!
От понеделник пия гръмотрън /за съжаление не съм особено стриктна в спазването на грамажа който трябва да се пие на ден  Confused /, но да ви кажа има някакъв ефект.
Първият ден се чувствах доста отпаднала, но от вчера се чувствам добре и нямам никакъв апетит / което за мен е странно, тъй като постоянно съм гладна и все трябва да имам нещичко в устата да дъвча....  Rolling Eyes /, даже мога да кажа,че ям почти на сила.
Дано ефекта да си остане и да се похваля с някой свален килограм на края на десетдневката. . . все пак имам да свалям доста . . за една година качих 30 кг , които вече е време да сваля ! Embarassed
Успех гръмотрънки!
Дано да се хвалим със свалени сантиметри след 10 дни!  Simple Smile
И аз си взех гръмотрън и ще го почвам... Embarassed
Похвали се как върви при теб Hug

# 559
  • Мнения: 5 513
От къде го купувате и как го приготвяте?
Имам мнооого за сваляне.И съм отчаяна.Нищо не помага.

Прочетох началото.Ама нали е по-лесно да питаш.Извинете ме.

Последна редакция: нд, 24 авг 2014, 15:08 от desitkata77

# 560
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
От къде го купувате и как го приготвяте?
Имам мнооого за сваляне.И съм отчаяна.Нищо не помага.

Прочетох началото.Ама нали е по-лесно да питаш.Извинете ме.
Аз си го купувам от аптеката - евтино е - 1,20 пакетчето.
На кутийката има написано как се приготвя и как се пие.
Но само с билката няма да стане - трябват промени в храненето. Hug
Лично аз не приемам хляб, нищо тестяно, никаква захар или подсладители (по1 л мед на ден),
Не ям картофи, мн рядко ориз, нищо газирано, никакъв алкохол, нищо пържено или панирано.
Ям зеленчуци, сирене, пилешко филе, кисело мляко, ядки по малко.
За 5 месеца 10 кг. Но и аз имам да свалям много, затова ако може да се ускори с гръмотръна, ще бъде добре!

# 561
  • Мнения: 5 513
Zvezdna благодаря за вниманието.Ох ,голяма мъка са ми тези килограми.Съсипват ми нервите.
Преди да родя бях 59кг/173см.Качих 40кг. през бременноста.И край.Какво стана не знам.
С храната се ограничавам.Нямам времева възможност за тренировки,а искам.Пих Лида-нещо си
свалих много ,но ги качих.И ще пробвам с това сега.

# 562
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
Zvezdna благодаря за вниманието.Ох ,голяма мъка са ми тези килограми.Съсипват ми нервите.
Преди да родя бях 59кг/173см.Качих 40кг. през бременноста.И край.Какво стана не знам.
С храната се ограничавам.Нямам времева възможност за тренировки,а искам.Пих Лида-нещо си
свалих много ,но ги качих.И ще пробвам с това сега.
Успех Hug
Иди си изследвай хормоните - много често се объркват след раждането!
Провери и щитовидната жлеза(аз съм с Хашимото).
Толкова кг не качват само от храна.И не се занимавай с хапчета и капсули за отслабване, те само могат да ти навредят.
Още веднъж успех!

# 563
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 564
  • Мнения: 9
Здравейте момичета!
Да ви кажа честно не успях да издържа 10 дни на гръмотръна/още на 3-тия се отказах.../
От 15 дни го карам само на месо и кисело мляко и да ви кажа има ефект, на кантарчето няма минус, но на външен вид си личи , че има разлика. . .
Надявам се да имам повече воля и да издържа още поне 2 месеца така,че да сваля и някой килограм...  Embarassed

# 565
  • някъде по морето
  • Мнения: 813
Защо, много ли беше неприятно? Cry

# 566
  • Мнения: 9
Честно казано вкуса не ми е проблем толкова, но ми липсва постоянство с правенето на отварата, сутрин бързам за работа и я забравих единият ден, на следващият отново се случи така и после изобщо спрях да си я правя. . .  Blush
При теб има ли ефект  от гръмотръна?

# 567
  • Мнения: 14 170

От 15 дни го карам само на месо и кисело мляко и да ви кажа има ефект, на кантарчето няма минус, но на външен вид си личи , че има разлика. . .
Надявам се да имам повече воля и да издържа още поне 2 месеца така,че да сваля и някой килограм...  Embarassed

Естествено, че ще сваляш. Но да не си търсиш бъбреците след време. Казвам го с най-добри чувства. Peace

# 568
  • Мнения: 14 170
Zvezdna благодаря за вниманието.Ох ,голяма мъка са ми тези килограми.Съсипват ми нервите.
Преди да родя бях 59кг/173см.Качих 40кг. през бременноста.И край.Какво стана не знам.
С храната се ограничавам.Нямам времева възможност за тренировки,а искам.Пих Лида-нещо си
свалих много ,но ги качих.И ще пробвам с това сега.

Деситка, не се трови с измислени хапчета. Много често казвам, че ако наистина действат и някой е измислил лесен начин за сваляне на килограми, нямаше да има дебели. И гръмотръна няма да ти помогне при толкова много за сваляне. Силно ти препоръчвам 90 дневната диета. Действа безотказно, стига да си мотивиран и да не се откажеш ако случайно си от хората, които не свалят в началото. Виж темата за 90ДД и най-вече снимките на момичетата, които са отслабнали с нея. Няма човек, който ако е проявил воля и постоянство, да не е свалил! Когато правих за първи път диетата свалих 15,7000кг.! И това само за три месеца! Опитай, включи се в отбора на 90ДД и ще отслабнеш.  Hug

# 569
  • Мнения: 9

От 15 дни го карам само на месо и кисело мляко и да ви кажа има ефект, на кантарчето няма минус, но на външен вид си личи , че има разлика. . .
Надявам се да имам повече воля и да издържа още поне 2 месеца така,че да сваля и някой килограм...  Embarassed

Естествено, че ще сваляш. Но да не си търсиш бъбреците след време. Казвам го с най-добри чувства. Peace


И аз това се замислям последните няколко дни, че не е много здравословно , но какво ли не съм пробвала друго и нищо не ми помага - то не бяха диети, то не бяха хапчета /за съжаление имам здравословен проблем и немога да спортувам/  Sad ......Но повече не мога да си позволя да седя така - за 1 година 35кг качих,вярно , че съм висока и не ми личат толкова, но като си гледам старите дрехи и се депресирам  Rolling Eyes , пък и сега ме е ударила нова любовна вълна,та това ми дава стимул да гладувам  Joy

Общи условия

Активация на акаунт