Being human - още една вампирско-върколашка история

  • 25 131
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Ейнджъл, понеже вярвам на теб, а не на очите си (а първо прочетох СЕСИЯ) и аз така Shocked Чети по-вимателно, че ми прескочи сърцето Laughing Момичето си е написало, няма да прескача серии, а...темите в конспекта Laughing

# 676
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
въх, Плами, ти пък, как през серия, това е светотатство...те скоро ще почнат коледно-новогодишните почивки на вс сериали, има време за наваксване Simple Smile

Тогава ще ми остане време,сесията я разбирай от 23 декември Mr. Green кагото ни пуснат,зареждам се с 1 сезон и малко по малко ша ги изкарам Crazy Peace

А верно,че тя го:прочетла през серия,не бееееееееее през сесията Mr. Green Peace

# 677
  • София
  • Мнения: 44 286
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green срам и позор за мен.... случва ми се понякога...извинение Crazy Joy

Г. Краули - Ейнджъл, понеже вярвам на теб, а не на очите си  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha недей така , бе жена....аз съм късогледа, разсеята и доста отнесена понякога Laughing

обещавам да препрочитам вече по 2-3 пъти преди да пиша нещо Simple Smile
plami89Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ - абе странна ми се стори идеята...ама....

# 678
  • Мнения: 3 736
 hahaha hahaha hahaha Не съм била само аз, слава богу! Ангелче, нЕма да се притеснЕваш.

Колкото повече наближава януари, толкова повече ме нервират с липсата на новини - ей го на, и фейс-страницата само пуска цитати, нищо като новина. Ако си я нямате, ей я http://www.facebook.com/BBC.Being.Human
Аз разбирам, че ББС не е Съмит Ентъртейнмънт или ХБО, ама все пак, хора, стегнете се малко!  Crossing Arms

# 679
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
hahaha hahaha hahaha Не съм била само аз, слава богу! Ангелче, нЕма да се притеснЕваш.

Колкото повече наближава януари, толкова повече ме нервират с липсата на новини - ей го на, и фейс-страницата само пуска цитати, нищо като новина. Ако си я нямате, ей я http://www.facebook.com/BBC.Being.Human
Аз разбирам, че ББС не е Съмит Ентъртейнмънт или ХБО, ама все пак, хора, стегнете се малко!  Crossing Arms

Ох и ти ли тъй го прочете би Crazy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Ангелче,що да не е добра идеята,вечер маратони през деня учебници и без това е студено,де ще ходя  Crazy Joy Joy Joy Joy

Да бе харесала съм я тая страничка,ама само глупости пишат там ooooh!,няква новина да вземат да пуснат те Tired

# 680
  • Мнения: 3 736
А, не, поне в случая вярно го прочетох  Laughing

Ми да пускат, ама и те пускат, когато "отгоре" пуснат новини... Нищо, де малко остана, да гледаме оптимистично.

# 681
  • Мнения: 6
Съвсеееем малко остана до януари, надявам се да не го пуснат в последния ден на месеца, разбира се  Mr. Green
Чудя се дали няма да намесят и други същества, освен вампири, върколаци и духове... Whistling


Оу! Досетих се защо едрее Ейдън, може би - за джуджешката роля!
Викаш, като не може да е нисък, поне да е дебел Laughing
Joy   
Пуци, раците май се надушваме от далече / на мен Сами ми е фаворита, а въобще не бах залеязала, че сме една зодия/  Laughing
Записвам се в рачешката агитка на Сам  Heart Eyes Много смееее  Crazy

# 682
  • Мнения: 3 736
Силни смеее  Mr. Green

# 683
  • София
  • Мнения: 5 831
Промо на US-версията, която тръгва януари - http://www.youtube.com/watch?v=Z_0UnJbVAFs&feature=player_embedded

# 684
  • Мнения: 6
Shocked Ама те снимат 1 към 1 ...
Английското си е английско, американската версия ми изглежда от сега напудрена... Нашия си каст ги бие по всички праграфи  Mr. Green

# 685
  • Мнения: 12
Английското си е английско, американската версия ми изглежда от сега напудрена... Нашия си каст ги бие по всички праграфи  Mr. Green

Напълно съм съгласна  Peace
Американците нещо много лигави ми стоят  Wink  Не знам дори дали ще я гледам тази версия, не искам да си развалям удоволствието.
И без британския акцент няма да е същото.  А за нищо на света не заменям ушичките на Джордж   Naughty

# 686
  • София
  • Мнения: 44 286
аз нямам никакво намерение да гледам това "ориджинъл" шоу.... ще си остана верен фен на оригинала.

# 687
  • Мнения: 6
А, Катрин, одеве точно си мислех как да го кажа, но ти си нацелила всичко!
За нищо не заменям ушичките на Джорджи, къдриците на Ани и усмивката на Мичъл  Naughty Няма изобщо да се доближавам до Хамериканците Crossing Arms

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 22:42 от c.v.e.t.i.

# 688
  • София
  • Мнения: 44 286
то дори промото им не струва, кокото на англичаните промото  на сериала..

# 689
  • Мнения: 3 736
 Sick Sick Sick Original series?!?! То бива наглост, бива...  ooooh!

Аз нищичко не заменям за американската шитня, даже кривите зъби на Херик. И не само актьорите. Де Бристъл с целия му английски колорит, де кой-знае-кой тъп американски град. Все едно някой да направи римейк на ИК, ама сложен в североизточна Румъния, примерно.

Иначе нищо против американските продукции нямам, де.  Rolling Eyes

Цвети, много готино колажче.

Общи условия

Активация на акаунт