Пациентки на д-р Стаменов

  • 81 011
  • 760
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 314
Етира биопсияна мисля че беше 300лв не боли всичко трае не повече от 5 мин. След това не се лежи . Аз след 3та биопсия забременях нормално  дори и това   че беше за кратко защота плода беше спрял развитие. Но не се замисляй за биопсията УСПЕХ!!!!

# 271
  • Мнения: 1 732
Ети,аз правих последно биопсия лятото и струваше около 200 лв,правих я без упойка,боли горе-долу като при цикъл,но цялата манипулация е за секунди и не си заслужава упойката,е ако не издържаш,може и да си поискаш да ти сложат,пие се преди самата манипулация някакво обезболяващо и това е,не се лежи в клиниката,протича,колкото един преглед.
За лека стимулация не мога да кажа,че при всеки е относително.Късмет и успех!

# 272
  • Мнения: 80
Момичета имам  питане   за имунологичните изследвания. Ако някой иска на своя глава профилактично пълния пакет да си направи пак ли трябва разговор с доцентката по имунология - Балтаджиева мисля беше. Ако някой знае телефона й и ориентировъчно приемното и време би било полезно да го напише.
Някой пускал ли е изследвания по куриер и ако да - как става плашането ?
 
 

# 273
  • Мнения: 39 313
swetlina при мен го назначи д-р Персенска и то защото имах изкаран преди години тромбофлебит .
Пакета струва 260 лв .Предполагам, че щом искаш да си дадеш парите никой няма да те върне .
А и забравих- изследването се прави в чист ден, без цикъл.

# 274
  • Мнения: 2 259
От Варна се праща кръв по куриер от МЦ"Сириус" след уговорка и с  двете страни.
Аз съм го правила преди две години.
Успех  Peace

# 275
  • Мнения: 239
Момичета имам  питане   за имунологичните изследвания. Ако някой иска на своя глава профилактично пълния пакет да си направи пак ли трябва разговор с доцентката по имунология - Балтаджиева мисля беше. Ако някой знае телефона й и ориентировъчно приемното и време би било полезно да го напише.
Някой пускал ли е изследвания по куриер и ако да - как става плашането ?
 
 

Приема всеки ден от 9 до 17ч., а в събота след 10ч. Не трябва да си записваш час предварително. Мисля, че няма директен телефон. Ако искаш да си сигурна, че няма да отсъства в деня, в който си решила да отидеш, можеш да се обадиш на регистратурата.

# 276
  • Мнения: 904
Някой скоро правил ли е цитонамазка, изследване за уреоплазма и микоплазма в клиниката, никъде нямат посочени цени само за цитото са дали и друго, от една проба ли  могат да се изследват тези три неща или за всяка ще си е отделна, нека сподели някой?

# 277
  • Мнения: 896
Някой скоро правил ли е цитонамазка, изследване за уреоплазма и микоплазма в клиниката, никъде нямат посочени цени само за цитото са дали и друго, от една проба ли  могат да се изследват тези три неща или за всяка ще си е отделна, нека сподели някой?
Правих скоро уреоплазма и микоплазма-40лв.Пращат го в Геника. За цитонамазма не съм сигурна  за цената,не съм правила скоро (преди я изследваха в "Лора"и май беше около 20лв.). Като отидеш на преглед ще ти кажат дали може с една проба!Успех!

# 278
  • Мнения: 80
На всички  сърдечно благодаря за полезната информация за имун. изследвания  Ами така е с питане и до Цариград се стигало

# 279
  • Мнения: 904
vvi, благодаря ти  bouquet.

# 280
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ето ме и мен! Жива, здрава и цяла! Мина снимката - тръбите са ОК! Изобщо не беше страшно! Почти нищо не усетих! Д-р Шевкетова ми я прави и беше ужасно мила! През цялото време ме питаше как съм и обесняваше какво прави! Абе чудесни са всички в клиниката! Невероятни хора!   bouquet

# 281
  • София
  • Мнения: 723
mmmStelxen_m   чудесна новина, дано скоро имаш повод за още по-хубави новини 

# 282
  • Мнения: 39 313
mmmStelxen_m , оня ден те видях колко пребледяла беше. Аз бях до рентгена и чаках да ми бият прегнила.
Радвам се, че при теб всичко е наред .

# 283
  • София
  • Мнения: 10 698
sigma а ти вчера по кое време и на кой етаж беше?

# 284
  • Мнения: 39 313
от 3 дни съм в клиниката.
Вчера около 10,30 до към 12 бях на 4-тия етаж и чаках за инсе.

Общи условия

Активация на акаунт