Пациентки на д-р Стаменов

  • 81 014
  • 760
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 259
Здравейте момичета, имате ли идея докога за запълнени часовете за доктор Стаменов, понеже безуспешно се опитвам да си запазя час, но ми казаха да се обадя чак март месец. Не знам положението ми дали въобще ще позволи да чакам до средата или края на 2012 Confused
Ако наистина си спешен слу4ай,има 4акаща друга листа и при първа възможност те викат.
Обясни какво ти е на секретарките Hug

# 301
  • Мнения: 4 199
Сектерарките бяха много ''любезни'' и дори не пожелаха да ме изслушат-всеки случай там бил спешен Cry

# 302
  • Мнения: 53
Здравей те, аз също съм от пациентките на д-р Стаменов с едно успешно ин-витро и дъщеричка на 1 година и 10 месеца. На 08.02. съм на преглед при док, за да започнем трансфер на замразен ембрион. По този повод искам да попитам иматели представа как минава самата процедура? благодаря за отговорите предварително!

# 303
  • Мнения: 343
Момичета в неделя работи ли Стаменов? Трябва да отида на определен ден, но се пада неделя и незнам какво да правя!

# 304
  • София
  • Мнения: 23 165
Момичета в неделя работи ли Стаменов? Трябва да отида на определен ден, но се пада неделя и незнам какво да правя!
Работи.

# 305
  • Мнения: 343
Благодаря много за бързия отговор  bouquet

# 306
  • Мнения: 79
momi4eta 6te mi kajete li telefona na registraturata da  si zapi6a 4as za punkciq. blagodarq bi

# 307
  • София
  • Мнения: 10 698
momi4eta 6te mi kajete li telefona na registraturata da  si zapi6a 4as za punkciq. blagodarq bi

Пиши на кирилица и по-грамотно,моля те.
Телефона за записване на часове е:  4417970  и е даван вече в тази тема.

Успех   bouquet

# 308
  • София
  • Мнения: 3 860
momi4eta 6te mi kajete li telefona na registraturata da  si zapi6a 4as za punkciq. blagodarq bi
newsm78 пункцията не ти ли я казват лекарите кога ще е как си записваш час и за нея  Rolling Eyes или ти ще правиш пункция на киста  Rolling Eyes

# 309
  • Мнения: 79
6te pravq in vitro na spontanen cikal. i na sedmia den ot mc si zapisvam 4as za punkcia

# 310
  • Мнения: 556
Опасявам се, че нещо не си разбрала! Как така на 7-ми ден от цикъла пункция???? newsm78. Я си запиши час за преглед пък часа за пункцията ще ти го уточнят лекарите!

# 311
  • Мнения: 599
Момичетата са прави.По скоро става въпрос да си запишеш час за преглед,на който евентуално ще се реши дали ще правите инвитро на ЕЦ.

# 312
  • София
  • Мнения: 1 123
katetyy, ин витрото на ЕЦ започва с фоликулометрия от 7-10 ден на цикъла, в зависимост от неговата дължина, така че на 7-ми ден от цикъла си запази час за преглед.
За определяне деня за пункция се взима под внимание големината на фоликула, размера на лигавицата на матката и стойностите на изследваните хормони.



denni_law, има няколко варианта  за протичането на ЗЕТ:

 прави се фоликулометрия и се следи за овулация. За да се осъществи трансфера не трябва да има задържан фоликул. Замразените ембриончета се трансферират на този ден след овулацията, на който са били замразени след пункцията, т.е. ако са били замразени на 3-ти ден след пункция, на 3-ти ден след овулацията ще бъдат трансферирани;

с прием на Естрофем по схема;

 с блокаж от предходния цикъл, който цели да избегне естесвена овулация.

При мен ЗЕТ протече по първия вариант.

Успех!

# 313
  • Мнения: 79
извинете момичета прави сте просто много бързах и не съм обяснила правилно извинявам се

# 314
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, моля за спешния телефон на клиниката. Аз съм след трансфер и с ужасна хрема, просто бих искала да се обадя и да питам какво да си взема, капки за нос какви може или нещо друго.....
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт