Пациентки на д-р Стаменов

  • 81 051
  • 760
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 149
Здравейте момичета!Аз пак с въпросче  Embarassed,някоя от вас да си е правила тест за алергия към упойките които използват в нашата клиника?Имам алергия към аналгетици и някои стоматологични упойки.Предстои ми ИКСИ и нещо ме е страх от упойката.Имам 3 пункций без упойка(на ЕЦ)но този път няма как.

# 706
  • Мнения: 1 732
Здравейте момичета!Аз пак с въпросче  Embarassed,някоя от вас да си е правила тест за алергия към упойките които използват в нашата клиника?Имам алергия към аналгетици и някои стоматологични упойки.Предстои ми ИКСИ и нещо ме е страх от упойката.Имам 3 пункций без упойка(на ЕЦ)но този път няма как.
Специално за иксито не съм си правила тест,бях уверена от анестезиоложките,че няма да има проблем,тъй като е лека упойка,а и пиех преднизолон,но ми се наложи хистероскопия в Щерев,а там я правят със спинална упойка,та си направих тест и се оказа,че съм алергична към тази спинална(епидурална)упойка,и бях пак с пълна.Упойката,която ползват в Малинов е диприван,към нея съм си добре,другата упойка към ,която имам алергия е маркаин-от групата на лидокаините.Ако ще си по-спокойна направи си тест,става бързо и успех!

# 707
  • Мнения: 149
Благодаря за отговора!Момичета на вторя ден от цикъла трябва да отида на преглед и да почнем стимулация.Доктор Персиенска каза,че няма да имам проблем със записването на час,но аз се притеснявам когато ми дойде и звънна да не ме отрежат.Моля миналите по този път да ми кажат как процедират.

# 708
  • Мнения: 149
Благодаря за отговора!Момичета на вторя ден от цикъла трябва да отида на преглед и да почнем стимулация.Доктор Персиенска каза,че няма да имам проблем със записването на час,но аз се притеснявам когато ми дойде и звънна да не ме отрежат.Моля миналите по този път да ми кажат как процедират.
Не се притеснявай, просто като ти дойде веднага звънни да си запишеш час и подробно обясни че са ти казали да идеш на втори ден за започване на стимулация. За стимулациите винаги има свободни часове newsm10 Успех!

# 709
  • София
  • Мнения: 23 170
... За стимулациите винаги има свободни часове newsm10 ...
Почти винаги.
Точно сега ще липсват лекари и май не записват часове.

# 710
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Не се настройвай предварително, но аз вече 4ти месец не мога да се уредя за стимулация. Какъвто ти е късмета, такова ще е! То не бяха конгреси, не бяха пътувания, претоварени графици... И аз един късмет имам, не е за разправяне. Ето че сега от 02.07 до 06.07 пак ще ги няма лекарите и така пропускам и последният си шанс за този сезон. Да се надяваме че на есен ще успея де се доредя.  Praynig

# 711
  • Мнения: 636
Тяхното е работа на конвейрн. Адмирации към това, че са водещи специалисти, но нямат никаква организация. Няма база данни явно кой с какъв проблем е отишъл при тях. Разместват се графиците в последния момент и каква е ползата от този преглед като не познаваш клиничната картина на пациента. Някои пътуват по 300-400 км, това са поне 120-150 лв бензин, отсъствие от работа поне на 2 човека и накрая влицаш при доктора, който не ти знае проблема и те пита "вие за какво сте".
Трябва да има някакво групиране поне и като има отсъствие на доктора да се информира и отлага часа. Все пак това са 60 ст, ако ти звъннат и те уведомят, при условие че плащаш 20лв поне преглед......

# 712
  • Мнения: 39 441
Това го твърдиш от собствен опит или си слушала от някой ?
В клиниката най дългото ми чакане е било половин час .А в последно време често ми се налага да го правя.
Не знам как някой от лекарите ще каже -ти с какъв проблем си, като всичко си го пише на картона .

# 713
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Това го твърдиш от собствен опит или си слушала от някой ?
В клиниката най дългото ми чакане е било половин час .А в последно време често ми се налага да го правя.
Не знам как някой от лекарите ще каже -ти с какъв проблем си, като всичко си го пише на картона .

Така така! Мен д-р Шефкетова не помниш ли как ме прегледа през април. Изобщо идея нямаше коя съм. Обяснявала съм този случай. За чакането аз не се оплаквам, чакам всеки път по много, но съм търпелива. Към много неща подхождам с разбиране, но си е вярно че организацията куца и не знам защо отричате.

# 714
  • Мнения: 636
Цитат
Това го твърдиш от собствен опит или си слушала от някой ?
В клиниката най дългото ми чакане е било половин час .А в последно време често ми се налага да го правя.
Не знам как някой от лекарите ще каже -ти с какъв проблем си, като всичко си го пише на картона .

Така така! Мен д-р Шефкетова не помниш ли как ме прегледа през април. Изобщо идея нямаше коя съм. Обяснявала съм този случай. За чакането аз не се оплаквам, чакам всеки път по много, но съм търпелива. Към много неща подхождам с разбиране, но си е вярно че организацията куца и не знам защо отричате.
Примера ми е от 20.06.2011г след обяд. На фона на ефекта от работата им моите критики бледнеят.
Или пък ми е професионален недостатък, но все пак за клиника, която обслужва толкова много хора, трябва добра организация. За да не съм толкова лоша идния месец планирам ходене в чужбина, обещавам да споделя.

# 715
  • Мнения: 1 843
В сравнение с клиниката във Варна, в София, в Малинов влизам " на минутата" за часа. Само последния път чаках малко повече, може би към 30-40минути, но преди това до 10 минути най-много съм стояла.
Но организацията с тези отсъствия не ми харесва. Но все пак сме си в България, а тук е нещо нормално, така че или сменете с клиниката с такава извън страната, или се примирете с обстоятелствата.
Относно това, доколко са запознати с даден случай - има я документацията, но пациентите сме много, не може да се помнят на толкова човека случаите. Затова сме ние, да им отгорим на въпроси, както и да задаваме към тях такива, ако нещо не ни е ясно.

# 716
  • Мнения: 636
ЕЕЕ, само споделих какво виждам, а вие направо ме  пращате на кладата. Все пак никой не ни вика там насила..............

# 717
  • Мнения: 39 441
Айде сега на клада.
Понякога са ми претупвали прегледа. Не съм била съгласна понякога че са ми спестявали изследвания. Но пък диагностиката им е точна. Но винаги, винаги са поглеждали картона .
Отидох с мисълта че имам проблеми с тръбите, а Персенска още като видя снимката и хормоните ми каза -проблема ви не е гинекологичен като функция на органите, а е в оплождането. Не бях сигурна, че там ни проблема .Но преди една седмица точно се уверих, че е права .

# 718
  • Мнения: 149
Благодаря  ви момичета Hug.Както дойде ,нищо не мога да променя!Ако не стане сега на есен с песен!

# 719
  • Русе
  • Мнения: 571
Картони има за пациентите и никога не са ме разпитвали коя съм. Но един път след дълго чакане от няколко часа, секретарката дойде и каза, че се отменят всички часове след 16,20. Молих се, че съм пътувала от друг град, че точно на 10ти ден трябва да ми е прегледа, но уви - не ми влязоха в положението. Казаха,че докторите са на операция и не се знае кога ще излязат. А нещата не стояха точно така, но както и да е.

Общи условия

Активация на акаунт