Подмладява ли раждането ?

  • 19 254
  • 242
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 66
*Бубка*, и преди и след все си хубава!

# 211
  • Мнения: 9 443
Чувала съм хората да казват,че освен всичко друго раждането се отразява много добре и на здравето и на външният вид на жената.
Вярно ли е това и до колко раждалите жени сте го видели върху себе си ?
Чувствали ли сте се по-жизнени,с тонус и красиви след раждането ? Grinning
И изобщо , има ли нещо вярно в това ?
Честно казано след двете си раждания се чувствам дебела, а пък и се оказа, че вече имам бели косми, не знам от раждането или от възрастта (32 г.).  Mr. Green Като бременна винаги съм се чувствала прекрасна, като родила - огромна и грозна. Депресирана, че не съм като някои други кърмещи майки, които само с едното кърмене и хоп свалили по 10-20 кг още първите месеци, пък аз също кърмеща и от първото раждане имам 7 кг и сега още поне 3, та 10. ooooh!

# 212
  • Мнения: 47
Ясно е че индивидуално.

На мен ми се отрази добре,същите килограми,,след 6 месеца съм и в същата форма,същата ,дори по-хубава коса,без петна ,без целулит.

Определено мисля,че ми се отрази добре,психически - по-услужлива памет,по-организирана съм,спокойна и сигурна в себе си...

За хубост,не виждам разлика.В фризьорския салон онзи ден ме хвалиха.че много съм се разхубавила и че съм по-женствена,но мисля,че си внушават,защото се виждам и на снимки ,че съм същата.Само косата ми е по-дълга,защото откакто бях бременна спря да ми цъфти и я подстригвам малко по-рядко....


Смятам ,че темата е прекалено относителна,на жената и въздействат толкова фактори-ако след раждането не може да се наспива,никой не и помага и е вечно изморена,стресирана и в депресия,ако няма време да се храни по 5 пъти на ден ,както трябва да бъде,да тренира ,може да не се чувства или да не изглежда като преди.

Но ако тези фактори не сА на лице-остава положителните емоции от гледането на бебе-а е доказано ,че те влияят добре на организма...
 Peace

# 213
  • София
  • Мнения: 8 310
Не, от забременяването до раждането минават 9 месеца, т.е. остаряваш  Mr. Green

# 214
  • Мнения: 87
Умница - Хубавица ,Гос`жа Мафани  мерси Simple Smile

# 215
  • Мнения: 63
Чувала съм хората да казват,че освен всичко друго раждането се отразява много добре и на здравето и на външният вид на жената.
Вярно ли е това и до колко раждалите жени сте го видели върху себе си ?
Чувствали ли сте се по-жизнени,с тонус и красиви след раждането ? Grinning
И изобщо , има ли нещо вярно в това ?
Няма такова нещо!Ела да ме видиш 9 месеца след раждането-с торбички под очите като алкохолик от постоянното недоспиване,с отпуснатия корем,с постоянно вързаната коса,че малкия звяр мнооооооооооого скубе,с постоянно прашните и мръсни крачоли на панталоните от гумите на количката-абе ужас,направо сега съм карикатура на това което бях Sad(но пък съм страшно щастлива Wink)А за жизненост и тонус не искам да говоря-нон-стоп носене на 10 кг. бебе и ставане по безброй пъти нощем-само чакам момента в който малкия ще заспи,за да се просна на дивана....

# 216
  • Мнения: 705
На мен ми казват, че съм се разхубавила, но не знам дали е само от учтивост. По-щастлива съм, може би затова така им изглеждам.  Blush
Иначе може да съм станала по-умна според това: http://www.sciencedaily.com/releases/2010/10/101020111217.htm?sm … 0b9d9efd36fc5%2C0 Или поне мозъкът ми е пораснал.  Laughing

# 217
  • Мнения: 87
Чувала съм хората да казват,че освен всичко друго раждането се отразява много добре и на здравето и на външният вид на жената.
Вярно ли е това и до колко раждалите жени сте го видели върху себе си ?
Чувствали ли сте се по-жизнени,с тонус и красиви след раждането ? Grinning
И изобщо , има ли нещо вярно в това ?
Няма такова нещо!Ела да ме видиш 9 месеца след раждането-с торбички под очите като алкохолик от постоянното недоспиване,с отпуснатия корем,с постоянно вързаната коса,че малкия звяр мнооооооооооого скубе,с постоянно прашните и мръсни крачоли на панталоните от гумите на количката-абе ужас,направо сега съм карикатура на това което бях Sad(но пък съм страшно щастлива Wink)А за жизненост и тонус не искам да говоря-нон-стоп носене на 10 кг. бебе и ставане по безброй пъти нощем-само чакам момента в който малкия ще заспи,за да се просна на дивана....
Бих по спорила аз обаче. tatoki това,че си с отпуснат корем си си виновна ти(без да се засягаш  Hug),аз имах по-стегнат корем от преди да забременея още на 6-тия месец и до сега де  newsm53..за недоспиване и аз все още не мога да се наспя..даже и работа ще започвам..но въпреки това никога не съм била с торбички под очите..и винаги съм си вършела домакинската работа..и не е чак такъв ужас да си с прашни крачоли  smile3534,за жизненост и тонус-с правилно хранене,винаги съм имала сили и аз да нося даже 11 кг.бебе.Затова..има такива жени(момичета)..зависи от човека-как ще е след самото раждане  smile3534..Тази снимка ми е точно 9 месеца след раждането http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2458/170876067412988102151288 … cRVPOR9J3vAEE.JPG

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 13:56 от *Бубка*

# 218
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Корема след бременността се отпуска и няма как след раждането да е по-стегнат. Кожата се преразтяга и не е възможно да се възстанови до предишния й вид.
По-добър вид може да се постигне само с абдоминопластика.
Иначе и аз след 2 раждания мога да докарам талия като на оса... ама като си глътна корема Laughing

# 219
  • Мнения: 705
Бубка, не аз съм с отпуснат корем.  Laughing Ходя редовно на фитнес и нямам подобни проблеми.  

# 220
  • София
  • Мнения: 6 810
Е как да не може...виж момичето на снимката. И аз след първото раждане имах най-срегнатия корем в живота ми. Бях разкарала всички подкожни мазнини, правех всеки ден коремни преси, фитнес, плуване, масажи, целутрон...(нещо се бях вманиячила на тема да си върна формата, до толкова, че даже надминах себе си  Laughing ).

# 221
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Клеми, видях снимката, а ти прочете ли какво написах?
Иначе и аз след 2 раждания мога да докарам талия като на оса... ама като си глътна корема Laughing
Аз също тренирам всеки ден.

Това не е мое мнение, а на специалисти. Подкожните мазнини и отпуснаните мускули са едно, преразтягането на кожата е друго.

# 222
  • София
  • Мнения: 6 810
 Rolling Eyes
Добре де, това, че ТИ само като си глътнеш корема докарваш талия на оса означава ли автоматично, че и всички други САМО тогава го "докарват"?
Кожата се разтяга да, но това се забелязва само като седнеш, прави някоя друга гънка в повече. Но дори това не е задължително, аз съм виждала раждали момичета с абсолютно стегната кожа, без да са правили операция за изрязване на излишната кожа.  Peace

# 223
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре де, това, че ТИ само като си глътнеш корема докарваш талия на оса означава ли автоматично, че и всички други САМО тогава го "докарват"?
Имах предвид, че и аз мога да покажа плосък като дъска корем.

Тук всички са виждали каквото си поискат.

Пак ще се самоцитирам:
Това не е мое мнение, а на специалисти. Подкожните мазнини и отпуснаните мускули са едно, преразтягането на кожата е друго.

Нямам проблем с външния си вид, нямам намерение да споря, спирам.

# 224
  • Мнения: 9 990
защо бе Ренииииии
темата бе за постване на снимки-преди и след, по възможност в пози и с нацупени устета. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт