Подмладява ли раждането ?

  • 19 242
  • 242
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Що пък секциото да състарява? и Казваш , че дъртите бременни се подмладявали..., та те повечето раждат именно със секцио.

# 16
  • Мнения: 239
Това за рака откъде пък го измислихте. Аз имам познати, които след раждане в по-късна възраст си отидоха от рак.
А колкото до въпроса - няма еднозначен отговор, много е индивидуално, като сложиш в плюс хормоните и в минус умората от недоспиване не знам кое надделява.
Но е факт, че детето те държи под напрежение и няма време за отпускане, а има и голяма доза положителни емоции покрай отглеждането на едно дете.

Всъщност какво значение има дали подмладява или не, не вярвам да има жена, която би родила дете само тази причина.

# 17
  • Мнения: 2 448
То изобщо има ли нещо, което реално да подмладява? Не съм видяла някой да върви наобратно.  Laughing
Но ощастливява определено, по начин, който няма аналог.

# 18
  • Мнения: 2 070
Не мисля
На 20 родих първото си дете и тогава нямах нужда от подмладяване
На 30 родих второто, подмладяването е временно
После по-бързо се уморяваш, по-стара изглеждаш до 25 годишните мами, примерно,
ако и децата ви да са набори

# 19
  • Мнения: 5 710
По-скоро мисля, че състарява, не подмладява...
Бременността подмладява и разхубавява, обаче.

# 20
  • Мнения: 14 507
може би късното раждане сред 30 или дори 37-38 отлага климактериума. щото най-видимо остарява жената като й спре цикъла Peace

# 21
  • Мнения: 4 740
Това са пълни глупости - напротив раждането състарява жената... Говорим за чисто физическата красота - появяват се стрии, целулит, наднормено тегло, окапване на косата, тъмни петна по лицето /някои изчезват, но някои остават завинаги/, бюста се деформира и в повечето случаи увисва, променя се кожата на лицето /понякога става мазна от промяната в хормоните и така си и остава/, разширявят се костите и още много други.... Тези неща могат да се появят веднага след раждането или в последствие до няколко месеца или години... Т.е. момичето вече е станало жена с всичките и положителни и доста отрицателни неща... Колкото обаче една жена роди по-късно първото си дете, толкова по-късно се проявяват тези недостатъци... Има жени при които тези лоши промени са в по-слаба степен изразени и мога да кажа, че това са щастливките, които и след раждането на 2 деца са пак привлекателни и изглеждат добре... А другите започват една дълга и мъчителна борба с "последствията " от ражданията... А да не говорим колко пари и нерви струва тази борба... Но щастието да станеш майка изисква жертви... И надали има жена която не е съгласна да плати тази цена, за да изживее този момент - най-щастливия в живота й...

# 22
  • София
  • Мнения: 2 217
Мен лично ме направи по-красива, въпреки трите ми бременности, 4-килограмовите ми синове и целия тормоз покрай отглеждането им. Говаря и за физическа и за вътрешна красота. Нямам стрии, и целулит, циците са ми приятно провисналки, а коремчето ми е леко деформирано....И пак се намирам за по-хубава от преди......Може да ми липсва вкус Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4 569
Не бих родила САМО за да се подмладя.

# 24
  • Мнения: 14 507
лунна пътека не разбрах как по-късното раждане води до по-късно появяване на тези неща които си описала newsm78
килограмите, петната по лицето и косопада са последствия които изчезват за около 6 месеца максимум след раждането.
ако си спазвал елементарното за кърмене и отбиване - бюста не се деформира.
стриите са строго индивидуални, може да не ти се появят въобще ако полагаш също сравнително елементарни грижи.


# 25
  • София
  • Мнения: 2 217
Не бих родила САМО за да се подмладя.

А, такива мотиви за раждане не съм чувала.... newsm78

# 26
  • Мнения: 14 507
Не бих родила САМО за да се подмладя.

А, такива мотиви за раждане не съм чувала.... newsm78

то с мотив и без, вътре никой не е останал hahaha

# 27
  • Мнения: 2 448
лунна пътека не разбрах как по-късното раждане води до по-късно появяване на тези неща които си описала newsm78

Е как, раждаш на 20, появяват ти се на 20, раждаш на 35 и от 20 - до 35 си без тези екстри.  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 216
Мен определено ме подмлади второто раждане, то при първото си бях още млада, де  Mr. Green

Лунна пътека, ти направо уби всички мечти на все още нераждалите  Laughing Аз, явно съм от щастливките - нямам стрии и целулит, теглото ми по-скоро е поднормено, косата ми не е окапала, нито се е омазнила, а по лицето имам само малко лунички, ама те са ми още от детските години  Mr. Green Е, бюстът не е това, което беше, но пък не съм тръгнала да го развявам на показ под път и над път  Laughing А бе бих родила още едно май, ама сякаш ми е късно вече  Whistling

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Грънци подмладява!

Общи условия

Активация на акаунт