ПЛЕВЕН - 140

  • 38 906
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Направо ме разбихте с това куче  Joy .

А за клиниката на доц. Стойков и аз сега разбирам,а ходя в този Лайф почти всеки ден  ooooh! .

За хрема давам Цинабсин http://www.dhu-bg.com/ . А може да пръскаш сребърна ода и да сложиш няколко капки клеева тинктура. на 10 мл, май бях 4-5, но първо пробвай на теб да не люти.

# 16
  • Мнения: 1 951
Цикъл при мъжко куче?  Shocked  Mr. Green

Знаете ли какво е да пуснете пералня и вътре да се окаже, че има памперс? Който не знае по-добре да не разбира. Направо изпаднах в шок и ужас. А как се чисти барабан и пространството под уплътненията с прахосмукачка......... за прането няма да обяснявам ooooh!
Бъдете осторожни! Не правете като мен.

# 17
  • Мнения: 14
За сгъстяване на редките сополи много помага умерено количество гипс  Naughty

# 18
  • Мнения: 2 222
Aбе на кучето не е ли по-целесъобразно да се сложи един памперс нюборн и готово  Thinking  Grinning

Дикси, аз пера редовно салфетки, но те не правят чак такива поразии. Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 5 026
То няма цикъл, бе хорааа, нали е момче  Laughing не знам и за какво е бодито, но иска....

# 20
  • Мнения: 2 136
Е как, бодито сигурно ще играе ролята на контрацептив  Joy
Дикси, прала съм памперс миналата година, знам за какво говориш.

# 21
  • Мнения: 4 970
ох , ще ме уморите Joy rotfImbo smile3532

# 22
  • Мнения: 22 437
Ей сега се връщаме от разходка в Градската, супер беше. ) Почти никой нямаше, спокойно, времето идеално...)

Дикси, а как се е оказал този памперс там? Все ми е чудно като прочета за такива инциденти. )

Клиниката на доцента се строи още от миналата година. ) В час съм, защото моя приятелка живее на същият етаж, бяха си направили нещо като навес на огромната тераса и той решил, че не му се връзвало с нещо си там и имаха големи разправии. ) Искаше да я махнат и т.н.

# 23
  • Мнения: 1 951
Дикси, а как се е оказал този памперс там? Все ми е чудно като прочета за такива инциденти. )
Мира, много ти благодаря за този въпрос  Mr. Green
Ако знаех как щях да ти отговоря, но нямам представа  Laughing

Все повече започвам да харесвам Кауфланд, от както ни стана почти квартален магазин Crazy
Удобно ми е.

Изтеглих всички възможни негледани от мен сезони на Анатомията на Грей  smile3508
Вече попрекалиха с турските сериали. Днес чух анонс за нови три от понеделник  Tired

# 24
  • Мнения: 22 437
Дикси, хаха, може и Митко да го е метнал. ) Калина редовно ми слага какво ли не в пералнята. )
Приятно гледане на Анатомията. ) Аз преди няколко месеца изгледах последният сезон....и сега ми е мъка, чакам следващият. )

# 25
  • Мнения: 2 136
Мира, аз моя предполагам как се е озовал в пералнята. Много ми се спеше, смених памперса и панталоните, памперса съм метнала в пералнята, а панталона в коша. Усетих се малко преди да свърши пералнята като видях коша.

# 26
  • Мнения: 1 951
Твърде вероятно е и аз да съм си го гложила там заедно с някои дрешки, които са били за пране.
И не хартиената част е най-големия проблем, не че е безобидна, но онова гело-подобно вещество какви поразии е направило раздробявайки се на милиарди малки набъбнали топченца... Sick

Мира, имам да гледам половин 5-ти сезон и целия 6-ти. На 23.09. стартира новият 7-ми сезон  Peace

# 27
  • Мнения: 22 437
Дикси, не се бях сетила за това гелообразното, сигурно е бая зор да се изчисти...
А за филма, 6ти сезон сякаш е по-хубав от 5ти...)
Вече чакам 7мия, както и на Отчаяни съпруги и на Хаус. )

# 28
  • Мнения: 184
От мен запис и...

Дикси, уникална си наистина. Смях се от сърце.

Радвам се много, че доц. Стойков е добре!

# 29
  • Мнения: 544
Диксииииииии,  умрях от смях с теб напоследък  Joy. Аз пера само конструктори, но пък редовно  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт