Ултра лято в Албена 2010 (тема 7)

  • 18 453
  • 230
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 207
Орлов е с тотален ремонт.Мъжа ми го е виждал и каза,че е хубав,НО май щял да бъде само са германски туристи.
Мура ще е с частичен ремонт.
Още не могат да решат за Кардам.
Нона пълен ремонт.

# 196
  • БГ
  • Мнения: 1 165
Орлов е с тотален ремонт.Мъжа ми го е виждал и каза,че е хубав,НО май щял да бъде само са германски туристи.
Мура ще е с частичен ремонт.
Още не могат да решат за Кардам.
Нона пълен ремонт.

Ммм, интересно, в момента тече ремонтна дейност или вече е факт?   Thinking
С нетърпение очаквам офертите за ранни записвания, но засега няма нищо на официалния сайт, дано скоро се появят цени!   Praynig

# 197
  • Мнения: 1 207
Орлов е с тотален ремонт.Мъжа ми го е виждал и каза,че е хубав,НО май щял да бъде само са германски туристи.
Мура ще е с частичен ремонт.
Още не могат да решат за Кардам.
Нона пълен ремонт.

Ммм, интересно, в момента тече ремонтна дейност или вече е факт?   Thinking
С нетърпение очаквам офертите за ранни записвания, но засега няма нищо на официалния сайт, дано скоро се появят цени!   Praynig


Нона го започват март месец,а Мура ще претапицирват само меката мебел по едно време.
За Крадам ,както казах още не е решено дали ще правят ремонт.
Орлов бил готов.

# 198
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
За Орлов не се ли носеха новини ,че бил реновиран някъде 2008-2009 година или се бъркам?
Или ако са го реновирали сега и го предложат само на чужденци,нас българите пак кучета ни яли!За нас по-простото,по-обикновенното.Това отношение не ми харесва!

# 199
  • Мнения: 7 605
Просто явно някой чужд туроператор е взел всичките стаи - явно са предложили по-добри условия от родните туроператори. Но това не означава, че вие не можете да почивате в този хотел - просто разберете при кой немски туроператор се предлага и си направете резервацията там, със собствен транспорт. Но имайте предвид че има вероятност анимацията да е само на немски, може и аниматорите да са назначени от самият туроператор, не знам.

# 200
  • Мнения: 1 207
Хм newsm78,това ми каза,че  бил ремонтиран,защото ми изброява кой хотели в Албена  са с ремонт,пак ще го питам като се прибере.

# 201
  • София
  • Мнения: 2 069
Здравейте на всички, мечтаещи в този януарски сняг като мен за море Simple Smile
Ровейки както Татяна е казала в немските сайтове за резервации - попаднах на много добра оферта за Фламинго Гранд според мен.
Има ли някой почивал там миналата година - как са условията?

Tatjana, какво ти е мнението за този сайт - http://www.fti.de/
 Благодаря предварително  Hug

# 202
  • Мнения: 1 207
Здравейте на всички, мечтаещи в този януарски сняг като мен за море Simple Smile
Ровейки както Татяна е казала в немските сайтове за резервации - попаднах на много добра оферта за Фламинго Гранд според мен.
Има ли някой почивал там миналата година - как са условията?

Tatjana, какво ти е мнението за този сайт - http://www.fti.de/
 Благодаря предварително  Hug

Да,аз съм доволна.Няма какво да обсъждам детайлно нещата - за мен всичко беше ОК.Бяхме в delux studio.Идеално като размери за нас 3-та.Канапето се разтяга така,че нямахме нужда от кошара(сина ми беше на 3 тогава).
Каква е офертата?

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 11:18 от tasi

# 203
  • София
  • Мнения: 2 069
Офертата е за Studio Standard - 1010 лв за 7 нощувки, полупансион (има ли изобщо AI)  за периода 25.06-02.07

Tasi, има ли хладилник в студията и може ли човек спокойно да се нахрани в стаята?

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 12:32 от brayan__

# 204
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Къде е тая оферта,не мога да я намеря в този сайт....

# 205
  • София
  • Мнения: 9 517
аз пък чакам оферти за Мирамар в Обзор... така както гледам цените по чуждите сайтове, с ранното им записване 15% отстъпка, май ще ми излезе колкото 3 звезден хотел на първа линия в Албена - ако ми обадят добра оферта, ще се насоча към тях...

# 206
  • София
  • Мнения: 2 069
Къде е тая оферта,не мога да я намеря в този сайт....

http://kiki.snimka.bg/children/ralica.185707.22176533.big

# 207
# 208
  • Мнения: 7 605
Tatjana, какво ти е мнението за този сайт - http://www.fti.de/
 Благодаря предварително  Hug

Това е туроператор - окей е  Peace  Същата оферта от този туроператор можеш да намериш и в други сайтове. Ако ползваш www.expedia.de, www.weg.de или един друг от хилядите сайтове, можеш да видиш и офертите на други туроператори, така ще имаш по-голям избор и на хотели, и на цени  Wink

# 209
  • Мнения: 1 207
Офертата е за Studio Standard - 1010 лв за 7 нощувки, полупансион (има ли изобщо AI)  за периода 25.06-02.07

Tasi, има ли хладилник в студията и може ли човек спокойно да се нахрани в стаята?

В нашето студио имаше освен хладилник и мини кухня с всичко необходимо в нея-посуда,термо кана,прибори абе всичко.Има и голяма маса за хранене освен малката масичка пред канапето.
Ако искаш снимки на стаята(защото имам подробни) мога да ти пратя на мейл(пусни ми го на ЛС).
Доколкото помня на нас за 5дни -мисля,че беше 1300лв.Резервирах тогава през  booking.com  и то в последния момент.

Общи условия

Активация на акаунт