Хитринки за всякакъв случай - 5

  • 122 925
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 228
Ева , моята беше в друга опаковка на друга фирма , но мисля ,че това което си показала е същото .  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 5 658
Не пазя опаковката, но вътре изглежда да е същото  newsm78

# 62
  • Мнения: 1 072
Да бе, ясно, да се кара една кола. Не съм вникнала толкова в думите ти. И правилно-една кола се движи,една винетка сложена.. Защо толкова се хвана за думата. А ти не си против преместването,но катаджиите са против. По принцип трябва да се залепи и после не може да се отлепи. Но и аз не виждам нарушение. Само ,че е неприятно да плюмчиш непрекъснато по тази винетка.
Tanya ,аз съм използвала много препарати за стъклокерамика,но накрая открих според мен най-добрия. Това е Glaskeramik на Heitmann. Има го в Метро и Била, а може би и на други места.
Благодаря, ще го пробвам   bouquet

# 63
  • Мнения: 0
Момичета ,моля Ви за помощ. "Наследих" една секция от соц. време от онези много лачените. Запазена е , но на една от вратичките има залепена лепенка ,подобно на стикер. Идея как да я премахна, така че да не останат никакви следи ?  newsm17

# 64
  • София
  • Мнения: 983
Момичета ,моля Ви за помощ. "Наследих" една секция от соц. време от онези много лачените. Запазена е , но на една от вратичките има залепена лепенка ,подобно на стикер. Идея как да я премахна, така че да не останат никакви следи ?  newsm17

Някои стикери (по-точно лепилото от тях) се отстраняват много успешно с памук, напоен с мазнина (олио примерно), други - със спирт. Пробвай. Това са вариантите, за които се сещам, безопасни за политурата.

# 65
  • Мнения: 20
Момичета ,моля Ви за помощ. "Наследих" една секция от соц. време от онези много лачените. Запазена е , но на една от вратичките има залепена лепенка ,подобно на стикер. Идея как да я премахна, така че да не останат никакви следи ?  newsm17
Опитай да нагрееш лепенката със сешоар и тогава да пробваш да я отлепиш.

# 66
  • Мнения: 67
Кажете как да изчистя фулмастер от тапетите, винилови са - пробвах с препарат излиза ама трябва бая търкане Sad

# 67
  • Мнения: 82
Здравейте!
Някой знае ли как да пречистя олиото от фритюрника? newsm78
Става въпрос за миризмата на старо олио.Може ли да се премахне или да го хвърлям?

# 68
  • Мнения: 577
Чувала съм, че като се изпържи лук в мазнината премахва миризмата.

# 69
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Аз си мисля, че щом олиото вече се е вмирисало най-добре го хвърли.

# 70
  • Мнения: 0
Моби, Шококо, благодаря за съветите ,ще пробвам.

# 71
  • Мнения: 283
Чувала съм, че като се изпържи лук в мазнината премахва миризмата.
Aз пък си смених мазнината,точно защото пържих лук преди това.Миризмата на лук се пренасяше на всичките ми други манджи след това  Naughty

# 72
  • Мнения: 577
Чувала съм, че като се изпържи лук в мазнината премахва миризмата.
Aз пък си смених мазнината,точно защото пържих лук преди това.Миризмата на лук се пренасяше на всичките ми други манджи след това  Naughty

Може, може не съм пробвала, само са ми казвали.

# 73
  • Мнения: 4 370
Аз след всяко пържене във фритюрника прецеждам мазнината през цедка, а утайката на дъното хвърлям. Така олиото винаги е чисто , само доливам всеки следващ път.

# 74
  • Мнения: 82
Благодаря за съветите(за олиото)!
Такава поразия направих,че повече никога няма да си играя за да спестя 2 л. олио Naughty

Общи условия

Активация на акаунт