д-р Нийм комплекс или продукти на хималая???

  • 9 795
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 201
След известно четене по форумите открих тези продукти. Сега съм в чуденка какво да започна? Има ли някой който да е ползвал и двете насоки на продуктите. Имам в предвид това http://www.ayurvedabulgaria.com/products/dr-neem-complex.html и продуктите на Хималая -септелин, пурим и крем кларина.Първото струва 22 лв , другите колкото и евтини да за единичните им цени за 1 месец отиват повече от 2 опаковки. Гледам , че всички да ги пили по 4-6 таблетки дневно. Моля за мнение. Все пак е важен ефекта - на фона на толкова скъпо струваща изпробвана козметика .

# 1
  • София
  • Мнения: 229
И мен доста ме интересува това. Моля, който е опитвал да сподели опита си.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 0
Аз бях пила пурим преди няколко години. Ефектът беше добър, но взимах по няколко таблетки на ден, за да има ефект - не помня точно дали бяха 4 или 6 таблетки на ден. След втория месец ефектът се прояви.
Д-р Нийм Комплекс най-напред го пи дъщеря ми (която беше с акне, но не много тежко). По две на капсули на ден. Ефектът беше пълно изчистване на кожата, за около 2-3 месеца.
Сега аз пия комплекса (на мен ми го изписа индийски професор по аюрведа, който беше у нас) вече 3 месеца. След 1-2 месеца прием кожата ми изглежда така, както винаги съм искала - чиста и свежа, но за съжаление все още с пигментни петънца, за които професорът ми каза, че трябва да го пия 5-6 месеца. Така че продължавам.

# 3
  • Мнения: 201
Аз все пак си взех д-р Нийм комплекса . За ефект е рано да се каже. Лошото е , че ме дразнят черните точки  ги стискам , а това е най-неправилното.....

# 4
  • Мнения: 0
Sunrise, откажи се от този навик. Аз самата го правех преди време. Само по себе си това действие или дори всяко пипане на лицето с ръце замърсява кожата и създава предпоставки за кожни възпаления. Кажи си-край, и спри да го правиш.

# 5
  • Мнения: 0
Аз пия комплекса и съм много доволна. 20 лв. на месец е, но откакто го пия не ходя на козметик. Всичко, което правя за кожата е да пия комплекса и да си слагам крем сутрин.

# 6
  • Мнения: 0
Къде да намеря Д-р Нийм Комплекс?

Общи условия

Активация на акаунт