Мнения за пиано баровете в София

  • 7 933
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 926
Здравейте!
Скоро имам рожден ден и ми се иска да го отпразнувам в пиано бар. Тъй като, за съжаление, скоро не съм посещавала такива ще се радвам да споделите скорошни впечатления и отзиви.  Мислех си за Б29 (преди беше добре), Лайм Лайт, Камино... Кажете как е сега в тях? Отворена съм и за други предложения. Ще бъдем около 15 човека.
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 175
Синатра, Силикон.. Naughty
Преди и този в х-л Витоша ставаше, но скоро не съм ходила..
Има и някакви нови - надявам се да получа отзиви тук. Sunglasses

# 2
  • Мнения: 1 986
В Синатра става хубав купон.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
В Синатра е най-весело сякаш. Голямото Магнито също става.

# 4
  • Мнения: 1 878
И мен в Синатра си ми харесва! Малко, уютно, става голяма веселба! Има сепарета точно за толкова голяма компания като вашата.  Peace

# 5
  • Мнения: 300
Вчера с една позната си говорехме тъкмо за това. Прехвали ми "Синатра" като каза, че ставал голям купон - цяла нощ на половин час се сменяли бандите, а сервитьорите и барманите също имали своя звезден миг, пеейки и танцувайки в определен етап от вечерта.

Каза ми, че и в клуба на Лили Иванова (не му запомних обаче името - май "29") било забавно.

А за "Камино" сподели за младежа, който пеел предимно песни от репертоара на Лили Иванова. Имитирал доста добре, но да го слушаш цяла вечер...

Весело да си изкарате!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 623
В "Камино" не пее само Стефан Илчев, който е уникален за мен  Hug
Пеят доста младежи от Мюзик Айдъл и Стар Академи начело с Пейо Пощальона,
който е и собственик.
Единствения + е, че става страшен купон иначе не бих отишла при положение,
че има толкова други.
Ако имате резервация за 10 човека, ви настаняват на маса за 4-5 преко сили.
Пускат докато заведението не започне да пука по шевовете и нямаш място дори да се обърнеш.
Вентилацията им е под всякаква критика.
Тоалетните са  Sick Sick Sick
Надписват сметките на богато.
Това е в общи линии.
В "Синатра" е много по-готино и пак става купон, но без гореизброените минуси.

# 7
  • Мнения: 2 534
В Синатра преди беше много хубаво, сега се пука по шевовете от народ, вентилацията е ужасна, просто не може да се диша. Последният път като бях, нямаше място човек да стъпи, камо ли да танцува - бутане, блъскане от всички страни, че и цените не са никак да подценяване. Става някаква лудница, а все пак е пиано бар, не дискотека.
 
В Б 29 съм била веднъж, но имаше място за танцуване и въздух - бих отишла пак.

Камино - въпреки че пеят няколко човека от Мюзик Айдъл, основно се пускат песни на Лили Иванова. Цяла нощ. Дават много малки сепарета, които стават пряко сили за половината хора от заявената предварително бройка и няма никакво място за танцуване. И, разбира се, отново е фрашкано с народ.

# 8
  • Мнения: 274
Ако не ви стига мястото в Камино, помолете Пейо пощальона да ви настани на рамката на колелото му.

Общи условия

Активация на акаунт