® E-bay - тема 58

  • 31 478
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 305
О, боже  Embarassed Голямо благодаря!   bouquet Ама нали съм свикнала да си го търся на старото място и кой да ти обърне внимание.

# 661
  • Варна
  • Мнения: 6 895
Аз вчера се  Shocked ама го намерих де:-)))

# 662
  • Мнения: 305
хаха и аз така ама реших че каквато съм майсторка съм натиснала нещо.

# 663
  • София
  • Мнения: 643
Да си провери Емейла който е дал на инвойса, вероятно е сгрешен!
Ако "да" дай кенсъл на плащането и като ти прати верния тогава му плати !
Писах на продавача 2 пъти, но от него няма и помен!
И как така , до сега е продавал и в един момент грешен емейла.
Ако си дръпна парите, може да изкара , че не съм изчакала, просто не му е изгодно и се чуди как да мине без отрицателна.
При това положение с кеф бих му я поставила, не знам къде да се обърна за помощ!

# 664
  • Мнения: 762
Да питам и аз-купих от една мацка повече от една дрешка и я помолих да ми ги прати в един колет.Тя се съгласи и ми каза,че така ще ми свали по 0,50 паунда от доставката на всеки продукт.Тя може ли да променя цените на доставката след търга?

Може да ти намали /въпреки, че не е длъжна/, но не може да увеличава цената.
Оказа се,че продавачката е българка... Simple Smile

# 665
# 666
  • Мнения: 910
И аз похвал
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3004730 … ame=STRK:MEWAX:IT
Това ми е третата покупка от ибей и не съм много наясно. Дали ще да е хубава тази раница  newsm78

# 667
  • Мнения: 533
Здравейте момичета,
нова съм в дебрите на ebay и бих искала да попитам за преса за коса, как да търся и да позная тези, които стават за нашата ел. мрежа, че гледам повечето завършват с щепсел с троен накрайник.
Дано някой ме разбра  Simple Smile

# 668
  • Мнения: 6 446
Здравейте момичета,
нова съм в дебрите на ebay и бих искала да попитам за преса за коса, как да търся и да позная тези, които стават за нашата ел. мрежа, че гледам повечето завършват с щепсел с троен накрайник.
Дано някой ме разбра  Simple Smile
Има си отделни преходници, които се продават и тук в Бг и струва 1-2 лв.
Няма да намериш в английския и-бей с бг  накрайник.  Peace

УиУи, дано да е хубава.Няма как да знаем  Laughing Hug

# 669
  • Мнения: 533
Много благодаря  Hug

И за да не е само това, да се похваля с току що спечелено:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=2206747 … ;autorefresh=true

# 670
  • София
  • Мнения: 591
Здравейте.
Искам да попитам знаещите.
Поръчах от Англия украса за рожденния ден на малките.Получих известие от митницата,за пакетче тежащо 85 грама ,и че дължа сумата 3.50лв.
Някой може ли да ми каже защо са ми го изпратили на митница,и за какво е тази такса?
Пак да поясня,че съм купувала гирлянди и балони........ Thinking

# 671
  • Мнения: 1 889
А сигурна ли си, че продавачът е локализиран в Англия? Виж пак обявата! Най-вероятно продавачът да е от Китай и затова да е отишло пакетчето на митница.

# 672
  • Мнения: 2 079
А сигурна ли си, че продавачът е локализиран в Англия? Виж пак обявата! Най-вероятно продавачът да е от Китай и затова да е отишло пакетчето на митница.

Aз си поръчах 2 надуваеми възглавници за пътуване от Китай. Това означава ли, че ще идат на митница?
Преди 2 месеца също имах поръчка от там, но си дойде в пощата.  Thinking



# 673
  • Мнения: 1 889
Не, не е задължително! В случая на Уна обаче не може, ако пратката идва от Англия да отиде в митница. За  пратки от Англия важат разпоредбите на ЕС и не се дължат мита, ДДС или каквито и да е такси!

# 674
  • Мнения: 1 698
Момичета, какво значеше за пощенски разходи "Freight"? Hug

Общи условия

Активация на акаунт