® E-bay - тема 58

  • 31 453
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 884
Мимес, браво!  Peace
И от мен похвал от преди няколко минути :
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1805654 … ame=STRK:MEWNX:IT

# 736
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И на мен днес ми беше много успешен "улова":
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1805667 … ame=STRK:MEWNX:IT
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3304773 … ame=STRK:MEWNX:IT

mimes, страхотни ботушки!

Триколката, която купих миналата седмица си я взех преди малко от Алезар - страхотна е просто! Тук са към 350 лв., а на мен ми излезе 160 лв. с транспорта. Grinning

# 737
  • Мнения: 5 892
Искам да попитам! Харесах си тези ботуши в американския ибей, и се чудя дали някой не ги е виждал в познаните ви вече сайтове за китайски стоки? Или подобни? Дай Боже в тези с безплатна доставка до БГ....
http://cgi.ebay.com/New-Faux-Suede-Over-Knee-Thigh-High-Heel-Boo … sh=item82635cc8a2

# 738
  • Мнения: 1 884
Кате, едно съветче, въпреки, че предполагам, че много си ги харесала тези ботушки, но по-добре се ориентирай към някоя наложена марка Кларкс, Некст, Тамарис, Хъш Пъпис. За тези пари все ще намериш нещо, което да ти хареса от Ибей. Тези китайски ботушки изглеждат супер на снимките. Обаче са толкова ретуширани, че нямат нищо общо с действителността. Ще останеш разочарована. Повярвай ми! Миналата година и аз така се бях навила на едни. Излязоха ми около 80, 90 лева до Бг и съжалявам, че си ги взех. Да съм ги сложила не повече от 5, 6 пъти. На живо нямаха много общо със снимката!

# 739
  • Мнения: 5 790
Кате, едно съветче, въпреки, че предполагам, че много си ги харесала тези ботушки, но по-добре се ориентирай към някоя наложена марка Кларкс, Некст, Тамарис, Хъш Пъпис. За тези пари все ще намериш нещо, което да ти хареса от Ибей. Тези китайски ботушки изглеждат супер на снимките. Обаче са толкова ретуширани, че нямат нищо общо с действителността. Ще останеш разочарована. Повярвай ми! Миналата година и аз така се бях навила на едни. Излязоха ми около 80, 90 лева до Бг и съжалявам, че си ги взех. Да съм ги сложила не повече от 5, 6 пъти. На живо нямаха много общо със снимката!

Подкрепям.
От китайците само електроника, и то пак с едно на ум.
Дрехи и обувки - никога. Царе са на Фотошопа.

# 740
  • Мнения: 5 892
Във фейсбук има един онлайн магазин за обувки и там предлагат страхотни модели от тези( на около140 лева- а тези са по 24$)- та идеята ми е за нещо по-шантаво за дискотека, което да не го виждам на краката на всяка втора, а за през деня предпочитам удобни, пробвани на живо ботуши от магазините....

# 741
  • Мнения: 203
     Ох, спечелих едно ново кожено яке за мъж ми и продавачът ме моли да му сложа оценка, че не може да си вземе парите, понеже е нов потребител. Естествено, писах му, че съм във ваканция с децата и му се извинявам, ама много кофти се почувствах.  Embarassed

     Сега седя и си мисля - сигурно подозират, че някаква комуна живее на адреса на Г. Жените много пътуват, а мъжът им е един и същ...  Laughing Laughing Laughing

# 742
  • Мнения: 6 443
И аз имам проблем с ПейПал акаунта.На отрицателен баланс - 600 паунда и всеки ден някави лихви се трупат.  Shocked

# 743
  • Мнения: 203
И аз имам проблем с ПейПал акаунта.На отрицателен баланс - 600 паунда и всеки ден някави лихви се трупат.  Shocked

Вие яко ме шашкате.
Пате, не отговарят ли от Пейпал?

Чета, че Касперски е най - добрата защита в момента срещу набези и май ще махна Нортъна.

# 744
  • Мнения: 6 443
Не, казаха ми, че трябва да възстановя баланса си и бла-бла.Нормалните работи.А даже и не чуват, че не съм го пипала този баланс.
Направих си нов акаун, нова карта и така.
Няма пак да им пращам документи, факсове  Tired Минах безуспешно веднъж през тази процедура, нямам намерение пак да го правя.

# 745
  • Мнения: 910
Започвам да се плаша с този пейпал. Мога ли да си изтрия акаунта?

# 746
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И мен ме шашнахте с тези отрицателни баланси.  #Crazy Дано при всички нещата се развият в положителна посока.

Да сте засичали универсален борд за количка? Тъй като нашата си няма, но пък не знам дали би станал на рамата ни. Чадърче никакво не успях да закрепя. Става въпрос за количка Quinny Senzz.

chockolina, много ви е ххубава триколкота, със здраве да си я ползвате. Ние сме още много малки  Mr. Green, но как я търси в ebay да разгледам и аз.

# 747
  • Плевен
  • Мнения: 97
Момичета НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт