® E-bay - тема 58

  • 31 456
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 698
Момичета, какво значеше за пощенски разходи "Freight"? Hug
Момичета, включете се, моля ви, че търга ми изтича, а не зная какво да правя.  Praynig

погледни тук http://translate.google.bg/translate_t?hl=bg&biw=1362&bi … ;ved=0CBQQrgYwAA#
Аз това го видях, благодаря, но какво точно означава? Аз ли трябва да го взема от адрес? Ако не, какво значи? Трябва да се свържа с продавача за уточнение на пощенските ли?

# 691
  • Мнения: 5 315
по-добре питай продавача.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 1 757
За UGG-овете- в този магазин има от 8 лири, а доставката е безпл. до Англия. http://www.ishoe.co.uk/index.php
Бях си взела от магазина им в ибей едни сандали и са пуснали реклама на магазина в пакета.

# 693
  • Мнения: 1 461
Спечелих тези суичъри Найк и Адидас за момче 12-18 месеца, но след като бидвах видях че са носени. Писах на продавача ,но нещо не е навит да развалим сделката. Ако някой ги иска, моля да ми пише, да ги плати и ще ги пратя направо на неговия адрес  Peace

# 694
  • Мнения: 206
Спечелих тези суичъри Найк и Адидас за момче 12-18 месеца, но след като бидвах видях че са носени. Писах на продавача ,но нещо не е навит да развалим сделката. Ако някой ги иска, моля да ми пише, да ги плати и ще ги пратя направо на неговия адрес  Peace
Нови с етикети...  #2gunfire
Защо не се оплачеш на Ибей?

# 695
  • Мнения: 1 461
Ами защото той в описанието си е писал че са ползвани и няма смисъл. Просто не догледах, че в последния момент ги видях и направо заложих ooooh!

# 696
  • Мнения: 258
Спечелих тези суичъри Найк и Адидас за момче 12-18 месеца, но след като бидвах видях че са носени. Писах на продавача ,но нещо не е навит да развалим сделката. Ако някой ги иска, моля да ми пише, да ги плати и ще ги пратя направо на неговия адрес  Peace
От 3 дни само на такива обяви попадам ..... направо не е за вярване как не се спазват критериите!И аз се замислих имат ли право така да заблуждават?!

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 14:24 от mmagyca

# 697
  • Мнения: 1 461
Да, и аз съм забелязала че често ги листват като нови, пък в описанието пише че са ползвани и затова винаги чета, но тези ги видях накрая и цената е супер ниска и направо биднах. Вероятно тук ще успея да ги продам като дойдат, но си мислех да му взем адруго на малкия в момента и затова го питах да развалим сделката
Да видим дали ще го убедя  Laughing

# 698
  • София
  • Мнения: 4 028
Да, и аз съм забелязала че често ги листват като нови, пък в описанието пише че са ползвани и затова винаги чета, но тези ги видях накрая и цената е супер ниска и направо биднах. Вероятно тук ще успея да ги продам като дойдат, но си мислех да му взем адруго на малкия в момента и затова го питах да развалим сделката
Да видим дали ще го убедя  Laughing

Ако не успеете да се разберете му плати 0.99 и му кажи, че не му плащаш шипинга защото не искаш да ти ги праща....Поне ще се вътриш с 2.40 лева само...

# 699
  • Мнения: 590
Момичета, не съм ви челаотдавна, но сега имам въпрос. Харесах едни обувки, които са в Щатите. Ако ги платя, каква е процедурата, мита и др.? Какви са таксите? Откъде се получават?

# 700
  • Мнения: 5 790
Зависи на каква стойност са заедно със шипинга.
До 15 евро - в районния пощенски клон по местоживеене. Не дължите нищо.
От 15 евро до 150 евро - в митницата. Дължите ДДС върху стойността.
Над 150 евро - в митницата. Дължите мито и ДДС.

# 701
  • Мнения: 0
Здравейте, платих една чанта, обявена за кожена , но пристигна изкуствена кожа, ама баш изкуствена Simple Smile. Пиша на продавача, но не отговаря, та питам по-добре диспут в е-бей или директно в пей-пал и как се доказва , че кожата е изкуствена  Shocked Освен това, я получих чрез посредник, написах че съм извън страната и мъжът ми  ми я е изпратил.  Outta Joint

# 702
  • Мнения: 590
Благодаря,  Алекс  bouquet

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Спечелих тези суичъри Найк и Адидас за момче 12-18 месеца, но след като бидвах видях че са носени. Писах на продавача ,но нещо не е навит да развалим сделката. Ако някой ги иска, моля да ми пише, да ги плати и ще ги пратя направо на неговия адрес  Peace
От 3 дни само на такива обяви попадам ..... направо не е за вярване как не се спазват критериите!И аз се замислих инат ли право така да заблуждават?!

Ох, и мен много ме дразнят тези обяви.  Rolling Eyes
Но, все не ми остава време да ги докладвам на И-бей.

# 704
  • софия
  • Мнения: 290
Здравейте,

Извинявам се ако вече е питано по въпроса , но търсих и не можах да намеря отговор точно на моя въпрос, а и темите са страшно много. Та накратко.. приятеля ми си поръча дъно за лаптоп от един търговец в ебей със 60 дена гаранция. В инфото на артикула пишеше че е ремонтирано. Дъното се оказа не работещо, оплака се на търговеца и се разбраха да върне дъното (все още в гаранция). След това онзи започна да го мотае.. и накрая заяви че си му го връща не работещо и непоправено защото той си го е повредил. Междувременно бяха изтекли дните за пускане на диспут или фийдбек  Sad( (до колкото знам са 40). От ибей му казали,че не могат да направят нищо вече, но имало организации които помагали за решаване на тези случай. Та въпроса ми е - някой занимавал ли се е с такава организация, помагат ли, как се процедира, колко време отнема и изобщо ще се радвам да споделите всичко което би било от полза в случая
Благодаря предварително,
Поздрави,

Общи условия

Активация на акаунт