® E-bay - тема 58

  • 31 466
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 1 209
В какъв смисъл ти е негативен? newsm78

Ми стои на - 121 GBP. Този Малколм е хакнал акаунта ми.Сменях пароли, тайни въпроси, изпращах снимки и сканирани документи до пейпал, обаче стои на минус и нищо не мога да плащам докато не е на 0 или +.

# 721
  • Мнения: 1 560
Това с хакването направо е кошмар! Дано бързо се оправи всичко! Praynig

Аз ще се похваля с покупката си от преди минути - куфар Самсонайт
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1705454 … ame=STRK:MEWNX:IT
Малко е ярък, но поне лесно ще го намирам по летищата. Crazy

# 722
  • Мнения: X
Jennifer ,щом си изпратила поисканите доказателства за самоличност, ще ти го оправят. Напомняй им , защото не бързат много.

Последна редакция: нд, 03 окт 2010, 18:23 от Анонимен

# 723
  • Мнения: 2 055
Момичета, знаете ли как пейпал процедират с негативен баланс поради хакване на акаунта?Вече 10 дни баланса ми е негативен и пиша имейли, но нищо все си стои негативен. Някой си Малколм Лейси ми е хакнал акаунта и сега се чудя докога ще чакам, а имам разни неща за плащане в ибей.


И аз съм в същото положение с тази разлика,че не съм им пращала никакви документи.Пиша им писма,но не ми отговарят.Днес си направих нов акаунт в Пей пал и добавих нова карта,защото старите вече са регистрирани и не ми ги приема,нито ми позволява
да ги изтрия.Смятам да отида в банката и да ги блокирам.Не знам само като съм регистрирана в и бей с друг и-мейл адрес дали ще ми позволи да платя от новия.
В тази връзка знае ли някой как в и бей мога да си сменя и-мейл адреса-искам да махна този,който е в момента там и да сложа този от новия ми акаунт в Пей пал.Ох,дано ме разбрахте.

# 724
  • Мнения: X

В тази връзка знае ли някой как в и бей мога да си сменя и-мейл адреса-искам да махна този,който е в момента там и да сложа този от новия ми акаунт в Пей пал.Ох,дано ме разбрахте.

[/quote]
Roxy, в my account-personal information-Email and Contact Information и edit.
Новият акаунт в пейпол трябва да е от друг вид, за да не ти го блокират.
Пишете им за тези хакнати акаунти , докато не ги оправят.

# 725
  • Мнения: 2 055

В тази връзка знае ли някой как в и бей мога да си сменя и-мейл адреса-искам да махна този,който е в момента там и да сложа този от новия ми акаунт в Пей пал.Ох,дано ме разбрахте.

Roxy, в my account-personal information-Email and Contact Information и edit.
Новият акаунт в пейпол трябва да е от друг вид, за да не ти го блокират.
Пишете им за тези хакнати акаунти , докато не ги оправят.
[/quote]

Благодаря ти за отговора.Пиша им постоянно,но никакъв резултат,а имам да плащам една стока и срока и изтича утре.

# 726
  • Мнения: 2 559
уффф, много гадно така с тези блокирани акаунти  Confused
И аз съм се сблъсквала с одисеята по изпращане на документи и т.н., само че не заради хакнат акаунт, помня че доста време се занимавах с тях.   Crossing Arms

# 727
  • Мнения: 5 323
Момичета, някоя от вас връщала ли пратка с Gabco обратно в Англия?

# 728
  • Мнения: 1 095
Веднъж да реша да си залагам без снайпер и така ме надцакаха! Много ме е яд! изпуснах това:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1604847 … ame=STRK:MEDWX:IT

 #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 729
  • Русе
  • Мнения: 764
В какъв смисъл ти е негативен? newsm78

Ми стои на - 121 GBP. Този Малколм е хакнал акаунта ми.Сменях пароли, тайни въпроси, изпращах снимки и сканирани документи до пейпал, обаче стои на минус и нищо не мога да плащам докато не е на 0 или +.

Извинявам се за може би глупавия въпрос, но като ти хакнат  акаунта значи ли, че ти теглят пари от картата? Тези 121 GBP от картата ти ли са ги взели?

# 730
  • Мнения: 950
С това хакване , Shocked няма ли вариант за някаква защита ,много зачестиха тия злоупотреби  newsm78

# 731
  • Варна
  • Мнения: 1 209
В какъв смисъл ти е негативен? newsm78

Ми стои на - 121 GBP. Този Малколм е хакнал акаунта ми.Сменях пароли, тайни въпроси, изпращах снимки и сканирани документи до пейпал, обаче стои на минус и нищо не мога да плащам докато не е на 0 или +.

Извинявам се за може би глупавия въпрос, но като ти хакнат  акаунта значи ли, че ти теглят пари от картата? Тези 121 GBP от картата ти ли са ги взели?


не .по картата всички пари си ми стоят, но акаунта ми в пейпал е винаги на 0. по принцип и там може да има парички но мисля че пейпал удържат по 2 евро или нещо такова когато решиш да прехвърляш от картата към пейпал акаунта.сега обаче е на -121 паунда което значи че трябва да внеса пари защото не може да се плаща когато има отрицателна сума .

# 732
  • Русе
  • Мнения: 764
JenniferLopez , благодаря за отговора! Много неприятна ситуация наистина.

# 733
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Здравейте на всички,понеже не съм много наясно все още със снайпове,смяна на адреси и т.н,дали ще се намери някоя добра душа да наддава вместо мен за тези ботушки .
http://cgi.ebay.co.uk/NEXT-SIZE-8-KIDS-PINK-LEATHER-BOOTS-COST-3 … sh=item4aa522e36e

Виждам,че доставката е само за UK,а не съм пазарувала с посредник.Честно казано и нямам време в момента да прочета всичко,за да вляза в час.Ако някой желая да ми помогне,склонна съм да платя макс.18 лири.Веднага ще преведа парички,ако някой ми ги спечели. Praynig

# 734

Общи условия

Активация на акаунт