Жената ЛЪВ-37 част!

  • 14 936
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 274
Джулс, лошо нЕма душата - дай боже всекиму Blush

Всекиму, всекиму!
По два пъти, по два пъти!
 Joy Joy Joy

Нещо интересно при вас, около първия учебен ден?
  Rolling Eyes

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Аууу, казаха ми, че съм хлебаркааааа Cry Поне хлебопекарка да беше, пък то Crossing Arms

Джулс, ха дано (ама не два пъти... в годината hahaha) Praynig

# 17
  • Мнения: 9 776
Ани, верно си се записала /само!/ в старата тема Blush.
Мойта ученичка е в гимназия втора година. Нищо ново. Даже учебници не са им раздали днес. Разхожда се с празна раница Twisted Evil.

Аууу, казаха ми, че съм хлебаркааааа Cry Поне хлебопекарка да беше, пък то Crossing Arms...

Ауууууу ooooh!. Бе как пък само това прочете от всичко написано Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 6 274
Аууу, казаха ми, че съм хлебаркааааа Cry Поне хлебопекарка да беше, пък то Crossing Arms

 Joy Joy Joy

Хлебарчице мила!  hahaha Hug

Цитат
Джулс, ха дано (ама не два пъти... в годината hahaha) Praynig

Нееееее!
На нощ, на нощ!
Минимум, минимум (по два пъти).
 Joy

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Пол, аз щото завидях на Джулка и затуй закривях hahaha Пък и четох за едни вкусотии в хлебарската Laughing тема и хептен ми доядя Twisted Evil

Аз па хич не се вълнувам от школски неволи, щото нЕма за кого Crazy И затуй не се включвам в дискусиите.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Нещо изтървах дирята, но мога да се досетя за какво си говорите, мръсТници такива   Mr. Green.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Мда, нищо че петък е далеч hahaha Айде да ви почерпя от вчерашното патлаЖанче (няма само аз да преглъщам по темите днес Twisted Evil)

Цъкни за по-детайлно слюноотделяне Mr. Green

# 22
  • Мнения: 699
Ай тук се вихрят страсти, пък аз навън и съм изпуснала.

Брадатке, щом се усеща содата пробвай преди да я сложиш в млякото да я угасиш с няколко капки оцет. Уж и млякото я гаси, ама май оцета е по-ефикасен.

Джулке, абе що винаги ме разгонвате, когато съм в принудителна почивка от акробатиката.  ooooh! ooooh! ooooh! Ся ще притепервам до неделя чак.

Вени, забравих да те поздравя за зелката. Представяш ли си колко цветя са се изкупили, за да стигнат до там зелки да продават, ама гаранция, че няма да си само ти. Но и гаранция, че ще си оригинална.

# 23
  • Мнения: 1 849
Честит ви първи учебен ден! Да им е слънчево и усмихнато на учениците като днешния ден!

Стефче, на мен пък светличкото по ми харесва, ама за цвят наистина може да туриш 1 стена по-тъмна (и мъжо има право на глас). Придава дълбочина на стаята.
Да ти кажа, че от орех до орех има известна разлика, макар че ореха е в по-жълта гама сякаш, ама мацни наистина с боита на картончета и носи да пробваш до мебелите.

Да ви кажа що не пишех, макар че хвърлях ПО 1 ОКО на темата. Затуй, щото в събота изведох детето, а то видя едни орехи на земята (в близката градинка) и аз като добра майка - хвърлих една пръчка да му сваля още 2 ореха... та като се врътна този ми ти орех и прас - в лявото око. Та сълзи, сополи, болка, ужас - не виждах почти, тичане по доктори (и мъжо в командировка за 3 дни беше). Та до днеска плътно с превръзка, промивки, антибиот. капки, други капки, гелове... абе, беля имало да става. Доктора каза днес, че учудващо добре е заздравял 2/3 от сваления епител точно централно в ириса. Та тъй, вече виждам - малко се мъжделее, но има шанс да се избистри още. А работя на компютър все пак и ще видя как ще се справям... Едно е да чатиш, друго да бачкаш по 8 часа.
Не стига туй ами ме беше хванал и някакъв грип, то течеше вода от всякъде - очи, нос, глава боли - от удара ли, от грипа ли... Абе, ромина, та съм тук.
Пуснах във фейса даже снимки на водопада Скакля - Заселе/Бов, дето пък бяхме на 6 септември, само дето вода нямаше  Mr. Green почти в него по туй време.
Разписах се...

Брадатке, може вместо сода да сложиш бакпулвер но в брашното, той не мирише така (уж е сода с лимонтузо). Страхотен патлиджан! Обичам :Р

# 24
  • Мнения: 6 274
Джулке, абе що винаги ме разгонвате, когато съм в принудителна почивка от акробатиката.  ooooh! ooooh! ooooh! Ся ще притепервам до неделя чак.

Милата, шЪ притреперва.  Joy
Нищо, сега се надъхай и кат дойде неделята, направо му зЕми акълО на пол'винчо!  Mr. Green

Брадатке, къФ е тоз патлиджан, мори?  Rolling Eyes
Я дай рецептата насам.

# 25
  • Мнения: 699
Джулке, абе що винаги ме разгонвате, когато съм в принудителна почивка от акробатиката.  ooooh! ooooh! ooooh! Ся ще притепервам до неделя чак.

Милата, шЪ притреперва.  Joy
Нищо, сега се надъхай и кат дойде неделята, направо му зЕми акълО на пол'винчо!  Mr. Green

Брадатке, къФ е тоз патлиджан, мори?  Rolling Eyes
Я дай рецептата насам.


Уф, аз съм му го взела вече, той за това ме взе  Mr. Green Обаче ако се надъхам още малко трябва да не се издавам, че ще избяга.

И аз искам рецептаааааааааааа!

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 687
Айде кът няма Кекс, патлижан да прайте hahaha Ама рецептата ми беше тип "Обери хладилника" Laughing Патладжанчето го нарязох по дължина (но няма никакво значение всъщност), посолих и оставих да пусне малко чернилки и горчилки. После подсуших с кухненска хартийка и нежно положих в намаслена тавичка - плътно да се закрие дънцето. Отгоре го намазах с едно изостанало ми песто (босилек, пармезан, нЕкви ядки и зехтин), което може да се замени просто с малко босилек. Козе сиренце (ние ядем само такова на определена марка, че само то ни бие на хубаво сирене, като от едно време) на резенчета, а отгоре резенчета доматки. За да не ми е сухо и толкова семпло, настъргах малко кашкавал и малко пушено сирене и ги смесих с малко сметана, бира (че нямах никакво вино подръка и ме съмнява дали от това не останаха малко горчиви патладжанчетата newsm78) и черен пипер и тази ми ти смеска я пляснах отгоре. Бухнах на топло във фурничката и оставих докато се получи лек загар отгоре. Стана муцка - хем сочно, хем без сос, защото сметанката просто беше попила в зарзаватите и им даде лек блажен вкус...Мляс - вкусничко стана! А пък предполагам, че може и някаква мръвка да се сложи, за месоядните Peace

Мерси за съветите за добруджанките - ще пробвам пак (пък ако трябва пак аз ще си ям - хич не протестирам Mr. Green)

M_Nik , да се оправяш еййй! Да бяха деца, че да кажеш "Играчка-Плачка", ама при теб си е било баш бая плачка цялата работа  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 274
Честит първи учебен ден на всичкии ученичета в темата   bouquet! Да са живи и здрави, да им е много успешна годината и много шестици и " Браво!" Mr. Green да носят  Peace!

# 28
  • Мнения: 699
Миленка, ти сериозно си пострадала, ай дано бързо се оправиш и да е било малкото дяволче. И другия път като мяташ пръчки да се пазиш повече. Ама пусто нал сме майки и все си угаждаме на дребосъците.

Айде сега и някой да цопне таз прекрасна и лесна рецепта на първа страничка.

Брадатке,   bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
 Hug

Честит Първи Учебен Ден на всички ученици и на техните родители!
Само успехи и шестици!


Сега се прибираме...ще подвързваме учебници и тетрадки... ooooh!


Ако намеря малко време, ще пиша после... Wink


Само гадости днес: не ми хареса учителката, ама хич!!! Разправиии с ЛЛ, пфуууу....Абе, не  е за разправяне... #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт