Хотел с топъл минерален басейн в Чифлика - Троян

  • 27 916
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Преди 3 седмици бяхме във "Фея" - 5 нощувки. Впечатленията ми са отлични. Успях да се заредя с положителна енергия, наплувах се в басейна, храната ми беше вкусна. Не е толкова много разнообразна (храната) като AI - ва на Дюни, но и хотелът не е толкова голям, което за мен си беше голям плюс - имаше дни, в които във вътрешния басейн си бяхме само тримата - аз, детенце и мъжът ми. На 3-тия ден ни смениха бельото, кърпи и почистване - всеки ден. Много мили бяха всички. Който ми е приятел във фейсбук може да види снимки.

# 16
  • Мнения: 1 142
И аз не съм доволна като цяло от хотел Фея.
За тази цена може повече.
Паркинг няма, каквото и да ви казват от рецепцията.
Водата не е минерална. Стори ми се и не много чиста, имаше зелен цвят.
Ако имате възможност, ходете другаде, но не и  в с. Чифлик.
Хотелите и обслужването не си струват парите.
А самото място е мноого трудно да се нарече "курорт" Чифлик.

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 62
Ние ходим в Изгрев/ над Одисей е/,там е доста добре подържано и чисто.Има механа /ресторант/ на която можеш с огромно удоволствие да си пиеш кафето.Покрай хотела е доста широко,има паркинг,разни животинки като гъски,патици ,кокошки и зайчета.Гледката към планината  е страхотна.Цените за нощувки са повече от нормални.Може да видите на сайта им.Ползваме големия общ басейн защото там водата е топла и има душове с минерална вода.Има и детски басейн. Препоръчвам ви го:)Пътят от басейна до хотела е лош има много дупки и не е подържан.

# 18
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
 Peace Спа-хотел Фея - началото на юли бях там за седмица с дъщеря ми. Предпочетох го пред Веника палас, защото басейните са еднакви, а капацитетът на Веника като леглова база е троен. Ежедневно почистване, ежедневно ми сменяха хавлиите. Храненето - сутрин и вечер на блок-маса, вярно е - някои ястия се повтаряха, но пък е достатъчно разнообразна и има за всекиго по нещо. wilian, Басейнът е чист и го почистват всеки ден, рано сутрин, със съответните препарати. Когато е по-пълен хотела и басейна - слагат допълнителни таблети - свидетел бях. Ако водата не е минерално, от дюзите и във вътрешния и във външния басейн откъде влиза топлата вода? Когато аз бях не спираха притока на топла - постоянно се вливаше. За паркинг - има място за паркиране (може би при пълен капацитет е недостатъчно) и не е платено, за разлика от Веника. По отношение на обслужването - аз нямам нито една забележка - може би защото бях съвсем в началото на юли и хотелът не беше пълен. А за Спа-процедурите - те са добавка към хотелът - не може да се прави сравнение между Чифлика като Спа-курорт и Велинград например. Но моята цел на почивката беше съвсем друга..... Peace
 Party А близостта на заведение като Хитър Петър .............. Който е в Чифлик, просто не трябва да го пропуска.............   bouquet

# 19
  • Мнения: 94
И аз не съм доволна като цяло от хотел Фея.
За тази цена може повече.
Паркинг няма, каквото и да ви казват от рецепцията.
Водата не е минерална. Стори ми се и не много чиста, имаше зелен цвят.
Ако имате възможност, ходете другаде, но не и  в с. Чифлик.
Хотелите и обслужването не си струват парите.
А самото място е мноого трудно да се нарече "курорт" Чифлик.
И аз мисля,че водата в басейна не е минерална или само малка част от нея е минерална,мястото за паркиране е малко и "паркинга" е неохраняем. Още една подробност-стаите са без климатици,което беше доста неприятно,а за 120 лева и доплащане за дете,поне климатик да имаше.

# 20
  • София, Западен парк
  • Мнения: 295
Е няма климатици. Но то така си е и обявено. Еми има хора, дето не държат на климатиците, да не кажа, че са против, например аз. Става въпрос за друго - че получаваш това, което очакваш, а не да ти свалят звезди, а после да се окаже, че не е такова, каквото ти го описват. Все пак човек си избира, нали. /Вениките също са без климатик, според сайта на хотелите/. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 331
Мен също не ме притеснява, че в хотел Фея няма климатик. През зимата има отлично подово отопление, а лятото в планината е прохладно. Лично аз не съм фен на климатиците. За мен този хотел е перфектен във всяко едно отношение.

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте, да се включа и аз Simple Smile Били сме в Балкан, Дива, Веника и Веника Палас, като цяло басейна на Балкан ми допада най- много, SPA -то на Веника, а кухнята на Дива. Иначе в спато на Дива има една много нелюбезна дама, която сякаш е сърдита на целия свят исках да получа малко информация за процедурите но още по начина по който ме изслуша съжалих че съм попитала ....

# 23
  • софия
  • Мнения: 757
Аз пък съм много недоволна от Дива- някъде назад съм писала защо...

Общи условия

Активация на акаунт