90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №111

  • 27 241
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Хари мерси за темата,аз пък от днес съм сериозна  Laughing
Нана Ч.Р.Д. да си ни жива и здрава и все така стимул за всички нас   bouquet Hug

# 16
  • Мнения: 301
Здравейте и в новата темичка Simple Smile

Хари,   bouquet

Последните дни смъквам по някакви грамове... и чакам вече с нетърпение новата десетица на кантара  Crazy
Иначе вчера имах едно елегантно залитане, но не се отрази на килограмите  Peace Днес съм на варива, но хич не съм режимна - ядох грозде и после салата от зеле  Blush зверски ми се яде нещо сладко... но ще стискам зъби до утре. Praynig

Минусова на всички  Hug

П.П. Нана, да си ни жива и здрава  Hug

# 17
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз в новата темичка
Хари  Hug

С риск да прозвучи грубо,ще кажа каквото мисля.За втори път съм на режима и посещавам тази прекрасна тема.Никога не съм видяла,някой да се отнесе грубо към човек решил да попита нещо.Никой няма право да категоризира въпросите като тъпи или умни и да прави забележки.Нека не забравяме,че основната цел на темата е да си помагаме.Това е моето мнение,без да искам да обидя никой!
Peace

Ето и отчет за днес:
З-1 ябълка
О-варен боб и краставици
В-пак същото

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!
Едно въпросче и от мен, относно плодвият ден- днес съм на 1-ви такъв, ядките кога могат се включат заеднос плодовете или емжду храненията?
Дано не съм объркала нещо!! Rolling Eyes

# 19
  • България
  • Мнения: 490
  просто ХАРИ голямо БЛАГОДАРЯ за темата!виждам и обновяване и посвежа е! Hug

С риск да прозвучи грубо,ще кажа каквото мисля.За втори път съм на режима и посещавам тази прекрасна тема.Никога не съм видяла,някой да се отнесе грубо към човек решил да попита нещо.Никой няма право да категоризира въпросите като тъпи или умни и да прави забележки.Нека не забравяме,че основната цел на темата е да си помагаме.Това е моето мнение,без да искам да обидя никой!

напълно те подкрепям!!!за втори път съм тук и такова отношение не съм чела.от постарите съм/леле как звучи Joy/ и също задавам въпроси на които нямам отговор,но не мисля че са тъпи или остри hahahaпросто няма такива въпроси.тук може да се пита всичко и които иска да даде отговор които НЕ да си ЗАМЪЛЧИ!
 newsm78едвали има човек да пише изцяло без грешка!
таратор с 2кюфтета е добра комбинация.
днес въглехидратния върви добре.квадратите са опечени и наполовина излапани.за вечеря ще правя пица на семеиството,а за мен само с домати и чушки ако прегледнея.
утре чакам с нетърпение плодовия ден.харизанка ще се пподкрепя ме нали?! Hug
tndr аз ги ям отделно.не съм се замисляла......но маи е подобре да не се смесват....поне 30мин след плода....така се хапва в разделното хранене...нека и други ФИДАНКИ  да помагат.

# 20
  • Мнения: 1 777
Здравейте, момичета!
Едно въпросче и от мен, относно плодвият ден- днес съм на 1-ви такъв, ядките кога могат се включат заеднос плодовете или емжду храненията?
Дано не съм объркала нещо!! Rolling Eyes
Може да се ядат заедно с плодовете и между храненията.А също така може да един път да се хапнат 100 гр ,а може и да си ги разделиш на части за през целия ден. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 701
Росе, оформлението е на Жани! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 38
Отчитам успешен протеинов ден,надявам се на минус утре Mr. Green

Момичета,вечеряйте и се поуспокойте!  Mr. Green Да не  категоризираме  въпросите на "тъпи" и "умни" до някъде съм съгласна,но нека все пак първо сами положим някакви усилия и да разучим диетата,не да чакаме всичко да ни го подадат сдъвкано!А и съгласете се,че има въпроси,които се повтарят през няколко страници.Явно не всеки има време да се рови десет теми назад,но все пак...Относно правописа-това е знак на самоуважение и уважение към останалите.Не че не можем да се полигавим малко,но на мен лично ми е грозно(извинете ме за определението) възрастни хора да пишат неграмотно,такива постове дори не ги допрочитам-мой избор.Спирам до тук,защото мнението е като гол задник-всеки го има,но не винаги е уместно да се показва Heart Eyes

P.S. Зизинка,можеше и да е кренвРиш,така че споко Joy

Последна редакция: чт, 16 сеп 2010, 18:51 от Omnnia

# 23
  • Мнения: 0
Днес се разминах с тестването на Киноа-та, щото вече бях сварила картофи. ще го нароча за *бобов ден* за следващия път, а днес:

о:картофена салата с краставици
в: картофена салата с краставици

и сега отивам на гости на нашите, че брат ми заминава да учи в чужбина и ще го изпращаме. майка 100% се е приготвила ама... аз най-много да хапна салата някаква.

# 24
  • Мнения: 515
замалко да ви изпусна  Crazy

отчет за днес- без закуска - нямаше кога  Tired
обяд 250 гр. ориз с гъби
вечеря яхия - боб

# 25
  • Мнения: 1
Отчет и от мен: 1 нектарина, 1 ябълка, 60-70 гр бадеми, 2 малки круши

# 26
  • Мнения: 9
отчет и от мен :
з-круша
о-250мл. прясно мляко
в-1 пил.плешка + 1 домат  Simple Smile

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Нана Честит Рожден Ден! Много минуси и хиляди усмивки!

Да се отчета за днес - варива:
з - грозде
о - боб с една филия хляб
в - много малко боб, че хич не бях гладна, ама да видим сега как ще устискам докато си легна

# 28
  • Мнения: 1 234
Хари, мерси за темичката  Hug
Да си доотчета въглехидратния ден. Варено жито със захар. Съветвах се с видни старши фиданки, защото бях забравила, дали можеше да се яде, и после с чиста съвест си го хапнах  Mr. Green  А да, и лентичката шоколад щях да забравя, купих си някакъв био-натурален шоколад 70% какао, от Карфур, на цена малко под 3 лв, и ми хареса много. Нещо не ми спори водата, що така, в жегите друго беше, но трябва да се понасиля.

# 29
  • Мнения: 317
Жалко, че новата темичка започна с леко дразнене, ама гледам настроението се оправя!
Всеки има лоши дни, не се сърдете никому!
На Нана пожелавам да е жива и здрава, на останалите - леко каране на диетата и много минусчета!
Аз нещо бавно свалям, само 1,5 кг за 12 дни, но пък започвам да свиквам с режима,един вид да го„автоматизирам" и ми харесва.
Днес:
З: 1 синя слива
О: кебапчета с печени чушки
В: миш-маш и салата от моркови
Успешна седмица на всички! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт