Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора-бебета валят от небосвода

  • 27 804
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 293
Привет, сладуркиии  Hug
Ние се завърнахме от морето. Беше много хубаво да сме тримата и да си почиваме. Ето и снимков материал: http://sylviamilcheva.multiply.com/photos/album/16/16
Минавам само на бързо и да споделя, че или от утре или от четвъртък сме на ясла и вече съм със смесени чувства, но какво да се прави. Ще свикна  Simple Smile
Прегръдки на всички.

# 31
  • На топло...
  • Мнения: 584
Oлеее, изтървах ви!  Hug

 Ели, да е живо и здраво малкото момиченце и много да ви радва всички! Бързо да се възстановюва майка му!   bouquet

Ние сме добре, Йоши дивак, Яни пухкав сънчо ненаносен (7 кила Shocked), майка им - луда работа ooooh!... Бяхме за 6 дена на пълен пансион - кеф пълен, ядене Blush и разходки на корем и воля, само таткото ни липсваше, че докато ние хайманосвахме из станцията той се специализираше...

Гушкаме всички, пак ще се включим...

PS: Нещо за нищо не ставам, къде е тоя албум за колажа, гледам един, но май е с бая стари снимки - 65 на брой, включая предните колажи, дали съм на прав път newsm78...

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 21:31 от nanunana

# 32
  • Мнения: 398
Ей мале 7 кила-браво на сукалчето(и на мамините цоци  Mr. Green)
Албума е този цък

Брей от снощи има 6 нови снимки  Whistling

# 33
  • Мнения: 297
Сложих и аз снимки да си изберете която искате  Heart Eyes
7кила си е супер бебока Нану  Hug
Елица-честита ти буболинка ДИЯНА   bouquet,да ви е жива и здрава малката и много щастлива.
Радост снощи хич не спа,даже става да ака през нощта  Shocked и я болеше корем и днес ака повечко,меко-не много рядко и дупето й е червено от толкова акане.Утре ще й купя Ентерол,ако тази нощ не спи пак,иначе я напъват долните два кучешки и може да е от тях,но утре ще се разбере.
Айде лека и мека и тумбачетата да си почиват  Heart Eyes

# 34
  • На топло...
  • Мнения: 584
Цък и аз  Crazy!

Дидипиди, дано безпроблемно изникнат тия кучешки Praynig, много е вероятно оттам да е нарушеният сън... На нас също ни остават долните два и четирите крайни кътника.

Бебокът расте, не се шегува, да. Въпреки че батко му го подяжда Mr. Green...

# 35
  • София
  • Мнения: 215
Здравейте компания  wavey .
Крис замина на ясла, много му харесва там пу...пу... все така да иска да ходи.  Party От вчера е по цял ден, казали са на мъж ми, че не е имало проблем с него Grinning. Само къде вчера е ял там боб и се подриска Mr. Green, но му дадох едно ентеролче, дано бързо му отмине. Praynig Аз вчера ходих малко да поработя, официално започвам на 01.10  Wink. Друго си е човек да е сред възрастни  Whistling, определено ми липсваше това общуване.
Ели честита беба на кумата ти!!! Нека е жива и здрава, и много щастлива Дианка!!!!   bouquet
Нана браво на Яни, добре с и хапва детето, нищо че го подяждат Laughing.
За болестите и яслите, и за имуностимулантите - значи давам по веднъж на ден, по едно имунокиндче и му купих някакви детски витамини, които съответно той не иска да смуче. Ще му взема зелена енергия по натам, най вече заради зъбите му. Иначе не разчитам на това, че няма да боледува въпреки, че изкара много часове на слънце това лято. Като знам как изкарахме предния грип, малко след като се върнахме от село и сложихме Пентаксим-а, и го хвана някакъв вирус докато чакахме в поликлиниката.  ooooh! Имах един американски имуностимулант, но Крис го разля, така е сега карам на резерви. Laughing

# 36
  • Мнения: 9
Добро утро!

За имуностимулантите давам клеева тинктура. Колко помага, не знам. Като цяло съм малко против да се тъпчат децата с какво ли не, ей така за профилактика.

Бърза адаптация на дечицата, тръващи на ясла и на всички, започващи работа!

# 37
  • Мнения: 398
Привет момичета.
Благодаря за пожеланията за малката Дияна.Днес и снимки видях и направо ми поникнаха крилца от радост и цял ден си пърхам ли пърхам.
Искам и аз пак бебеееееееееееееееее Такова мъничко и пухкаво  Crazy
Иначе сме добре-тук е едно хубаво време тези дни и хайманосваме с Аните.
Как са коремчетата  Hug
Светле почивай повечко.Още малко и ще имаш достатъчно работа.Затова мързелувай сега.
Илка, Диданка я драснете два реда как сте  Hug
Свате отидохте ли на почивка-нещо ми се губиш напоследък пък съм забравила кога каза, че ще сте в Турция.Да си изкарате много, много хубаво  Hug

И аз не давам никакви имуностимуланти, а тук няма хомеопатични нещо.Не че Франция е много далече ама за единия Боарон няма как да се пернем до там.Сега като се приберем може да си понакупя.Иначе наблягаме на плодовете и зеленчуците.Анита мре за банани, грозде, диня.......та гледам винаги да има плод вкъщи.
Ани вашето малко на професионално изкривяване ми прилича  Whistling.Много нещо бре жена му даваш Peace
Айде лека нощ на вас аз отивам да мия чинийки и евентуално да се боядисам  Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 167
Еличка ние сме наред. Нещо тия дни нямам много време и настроение да пиша. Бебока е наред. Шавка си. Бях днес на запис, докторката каза, че всичко е 6. Ама съм го изкомандвала да не бърза, другата неделя може вече да излиза, но не по-рано  Naughty Днес успях да намеря време и изпарих кошарата и кошчетата за количката. Пуснах една пералня, вдъщност две де, ама втората още си седи в пералнята и от следобяда се каня да я отворя и май ще оставя за утре  Whistling Сега съм се разготвила, че имаме малко празници тия дни и ще имаме бая гости, та гледам да отметна задачките  ooooh!
А Ида днес беше за сефте на "детската г'адина". Супер се радва детенце. Гък не каза като си тръгвах. Тя даже май не м е и усети кога тръгнах, защото като сложихме пантофите, влезе си като у дома си и седна да си играе. Аз поседях 10тина мин. на вратата, туко вож се сетила, че има майка, ама Тц! Та се изнизах по терлички. Оставих им телефон, ако има проблем да звъннат, но не ме потърсиха. Два часа по-късно отидох да си я взема, че децата трябваше да сядат да хапват, а аз малко инцидентно я заведох, но тя не пожела да си тръгне, искаше да папка с лъжичката с децата на масата Joy Изяде две купички таратор и с триста кандърми час по-късно я накарах да си тръгваме. А можеше и цял ден да изкара според мен, но не го бях предвидила. Та от октомври тръгва вече редовно. Дано все така добре да върви, че искам и аз да си починааааа!!! Толкова съм уморена напоследък  Tired Но да не се оплаквам публично!  Whistling

Ехее, мисля, че този отчет е достатъчно изчерпателен Wink

 Hug

# 39
  • Мнения: 398
 Hug Hug Hug Hug Hug
Браво на вас миличка.Ама ти не се презорвай с готвенето-наблегни на хапването по-добре  Whistling Много се радвам, че на Идинка й харесва в градинката.Пък бебока да изчака седмица още щом искаш и да излиза.И да не забравиш да ни се похвалиш.М/у другото моята българска е включена и мога да приемам смс-си  Whistling Хич не съм нахална нали  Blush
Целувки

# 40
  • Мнения: 433
И аз съ туууууук  Flutter при нас нищо ново, освен че коремът ми се е смъкнал доста надолу, с Момо нямаше такова нещо. ама сега когато е решила да излиза, да заповяда  Hug
Момо ми е сополив, обаче тая нощ спа добре, та съм обнадеждена че бързо ще му мине. Илка, благодаря  пак за съвета, намазах го вчера 2 пъти, но повече сълзи извади, отколкото сополи, това сигурно, защото не му е запушен носа, а тече като река newsm78
друго интересно при нас няма. Чакаме си таткото да се върне от Бургас в събота  Heart Eyes поне с пранета на дрехи, кошари и т.н. отдавна свърших, сега само чакам един тъп шкаф да пристигне, да им сменя местата на дрехите и така  Hug  Hug  Hug

# 41
  • На топло...
  • Мнения: 584
Халоу, както казва Йоши  Mr. Green...

Да дам едно рамо за последните дни на коремчестите мами Hug! Не остана, ей! Вече всички са доносени... Стискаме палци Praynig!

Абе никакви други бременелки ли нямаме, излагация Thinking...

Ние днес бяхме на бебешка среща с още 7 дечица, родени от май до юни. Наш'то гарЖе - гигантче  Crazy. И гласовито. И по мъжки пооа*ахме обстановката, момиченцата пък я поопи*каха  Laughing

# 42
  • Мнения: 433
Нану, и аз чакам някой да поеме бременната щафета, ама никой не си признава!!!
Браво на Боянски, така се расте, я!!! Пък за посирането - то щом е мъжко, е ясно ще ще осере всичко  hahaha  hahaha

# 43
  • Мнения: 398
Пък за посирането - то щом е мъжко, е ясно ще ще осере всичко  hahaha  hahaha

 smile3532

# 44
  • София
  • Мнения: 167
здравейте мацки  Hug
Ние се върнахме, влязох да проверявам някоя от бременелките да не е родила, но гледам че всички стриктно си чакат датите  Mr. Green

Ели, честита бебка, да ви е жива и здрава дано повлече крак кумата та и ти се излъжеш  Hug
Илка, много добре явно малката бързо ще се адаптира.

Само Светлана не видях в отчелите се  newsm78

Отивам да доразопаковам, после ще се преборя да ви покажа и снимки, че спряхме на връщане в Пратера във Виена. Возих се на влакчето на ужасите ...неизживяно детство  Joy

Общи условия

Активация на акаунт