Нови сили се вливат на НОЕМВРИ в отбора-бебета валят от небосвода

  • 27 832
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 434
Иве, честит рожден ден на патерица!! Да си жива и здрава, а набора много да те слуша и радва!!!  Hug  Hug  Hug

Ехейййй, знаех си аз, че си имаме поне една скрита бременелка!!! Valpurg, лека бременност и здраво бебче през януари!! ако искаш може да споделиш термин и пол на бебочето, да ви впишем на първа страничка  Hug  Hug

ние сме добре, Момо още се сополяви, но аз редовно го инквизирам  hahaha а и нали сополите се влачат поне седмица...  ooooh!  Tired

# 61
  • Мнения: 398
хехе браво още едно шкембенце.Лека и безпроблемна Вал, ама то половината и повече минало

Ние сме по-добре сякаш тази сутрин.Пъпки няма, а и Т не е толкова висока.Всъщност не е зле да я изкара сега, че минава много лесно като са мънички.При голям човек е доста по-лошо.Ама ще наминем през лекарката да я види за всеки случай.

# 62
  • Мнения: 8 970
Ивето, Честит рожден ден! Да си жива и здрава! Всичко най-добро!   bouquet
Valpurg, лека бременност ти желая! Много е пораснала малката!  Simple Smile
Ели, дано бързо оздравее Анитка!

Нямах време да прочета за тоя бебешки пубертет, дето го споменавате, ама сигурно ще е туй чудо, което се случва с нас - напоследък Симона се е превърнала едва ли не в друго дете - постоянно се тръшка, постоянно ми противоречи, по цял ден ми реве за нещо, даже да я облека за разходка не иска.  #Cussing out Дано отмине бързо този период!  Praynig

Вашите дечица вече хранят ли се сами? Симона отдавна проявява желание, но обикновено трябва направо под душа да я вкарвама след това и гледам основно аз да я храня. Но пък си викам, нали все пак трябва някак да се научи. newsm78 Вие как решихте проблема с голямото цапане?!

Иначе се опитва сама да се облича и обува.  А най й е любимо да обуе нечии чужди обувки или да се напъха в някоя дреха на кака си и казва: "готана" или "кисива"  Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте,

Валпуря, лека бременност и здраво бебче януари месец  Hug

Иве, Честит РД да си жива и здрава, много обичана и щастлива  Hug

Ели, бързо да му минава на детенце, назависимо дали е шарка или не.

Утро, остави я да се храни сама, няма как да се научи без да се цапа.  А за почистването, слагам поставка за хранене отделно за нея, или на таблата на столчета, връзвам лигавника и я оставям. Понякога се храни много чисто, понякога омазва всичко и директно я вкарвам в банята.

А за тръшкането и противореченето, незнам дали е бебешки пубертет,според мен е проверка докъде може да стигне  Mr. Green. Аз гледам да й отвлека вниманието с нещо друго, играчка, подхвърляне във въздуха, гъделичкане, ако се тръшне и не иска да стане (този момент, в който се отпуска като тесто и не иска да си застане на краката ме влудява  #Crazy) я вдигам през кръста, с главата надолу и я нося на спалнята. Абе все маймунджулъци измислям, хем да не се чувства репресирана, хем да знае че това не може.

# 64
  • На топло...
  • Мнения: 584
Ели, дано не е шарка Praynig...

Оперираха ми момчето днес, не го пожелавам на никого Cry. Той беше много смел, от всички деца най... Добре е сега Praynig. Утре сме на контролен преглед, стискайте палци всичко да е наред.

Още не съм на себе си...

# 65
  • Мнения: 398
Нана  Hug браво на юначето.Дано всичко е наред и се оправи бързо бързо

# 66
  • София
  • Мнения: 70
Нана  Hug Hug Hug силни гушки за теб. Дано се оправи бързо малкия юнак

Бързо да се оправят всички болнички.  Praynig

Ели, Алекса  Hug Hug Hug Hug

# 67
# 68
  • Мнения: 280
Ели Честит рожден ден! Здаве, късмет, много семейно щастие и осъществени мечти!

Валпуря Лека бременност! И много щастие в новото жилище!

Нана Бързо да се възстановява малкия юнак  Hug  fingerscrossed

Болничките бързо да оздравяват  Hug

Незнам "бебешки пубертет" ли е какво ли, ама може да се каже, че го минахме вече  #Crazy Само скимтеше, сърдеше се за всичко, като го получеше вече не го искаше.....лудница. Обяснявах, разсейвах, ама да си призная на няколко пъти я оставях са се тръшка на воля, казвах твърдо, че няма да стане на нейната и се обръщах. След 2 секунди и минаваше Simple Smile Между другото при нас по-скоро държанието ни се държеше на нови зъби  Thinking

За храненето , давам и понякога да яде сама, но за по-бързо и чисто предимно аз я храня. Но и тя не проявява огромно желание  Rolling Eyes

Да се похвалим, обаче, че вече с гърнето сме на 6,започна даже да разграничава ако от пиш и почти винаги казва без да я питам. И ако се наложи да стиска / 2-5 мин/ не се изпуска.    Mr. Green Heart Eyes
Сега и махам и памперса през нощта, дано и там бързо свикнем  Peace

Лека и поспалива от нас  Hug

# 69
  • Мнения: 21
Благодаря ви момичета, много мило ми стана Hug Hug Hug
Нана  Hug Дано бързо се оправи малкия смелчага.
Много болнички нещо, бързо да се оправят всички Hug
Еличка дано ви се размине, но пък си права че  по-лесно ги изкарват когато са мънички Hug
Диданка за пол и термин, всичко се оказва относително Laughing, дори след фетална нямаме 100% сигурност, но май пак клоним към момиченце. Термина ми варира 31.01 - 02.02, но се налага пак секцио, тъй че вероянто 1-2 седмици по-рано. Може да ме впишете 31.01  bouquet Стискам палци при вас всичко да е наред Hug      и на Светланка Hug и на Илкаа   Hug
След толкоз отсъствие да поздравя Шопче, Вале, Софи и Нана за техните нови попълнения Hug Hug Hug Hug Hug живи, здрави и всички много засмяни Heart Eyes
Утро мила, и ние се тръшкаме и честно казано не зная как да и реагирам вече, когато и реагирам по остро веднага започва да противоречи и да се инати, когато се опитам да и отвлека вниманието хитрушата е мирна 2 сек и веднага се втурва към нова дяволия.
Вале и на мен ми се ще да намерим златната среда и да знаем кое е позволено е и кое не и без истерии, но засега... ooooh!
Сиянна браво за гърнето Peace

# 70
  • Мнения: 398
Ели Честит рожден ден! Здаве, късмет, много семейно щастие и осъществени мечти!


Кой това бе  newsm78
 Joy Joy Joy Ивето ще има нова риза  hahaha
Иначе браво за пампата.Ние сме на светлинни години още  Embarassed

valpurg живо и здраво да е.Явно сте се явявали на затвърдителен като Валето  Joy Ще има и поправителен  Mr. Green

Нана как е Йошката.Поуспокои ли се малко  Hug Praynig

За храненето-почти не ми дава да я храня аз, иска все сама.Вярно, че цялата е за пералня после ама иначе няма как да се научи.То така или иначе дрехите й са за хвърляне, че ако не е манджа ще е трева, или петна от нещо друго.Та хич не ми пука.То тука децата ако ги видите  ooooh! Само да е здрава.
Лека нощ милички  Hug

# 71
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро!
Хайде на ранното кафе за кукувици  Mr. Green


Тези, които чакат бебоци да не се плашат, не всяка сутрин е така  Joy

Имахме гости преди 2 вечери и на терасата играхме карти да 1 часа, бях се окостила. Та съм малко хремава и се тъпча с какво ли не, но не мога да спя добре.
Да се посмеете за моя сметка - нали двете девойки ги направихме набързо една след друга и аз все съм в стрес да не настина защото имам почти хронична хрема. Ако започне се влача от есен до пролет, а бременна нищо не мога да си слагам в носа. Та усещам че носът ми започва да дава заето и седя и се чудя какво да си слагам в носа и се жаля и в един момент ми светна крушката - аз не съм бременна  hahaha

Нана, много гушки на малкия смелчага  Hug Бързо да се оправя!

Валпуря, момченце да ти се падне, че гладам си посинила лентата. Ако не, Елито ти е казала догодина започват поправителните  hahaha Joy

В Германия си говорим с една холандка от щанда срещу нас и Сашо й обяснява как имаме 2 момичета и аз го тормозя, че искам и момче. Тя му се смее, че и тя имала 2 момичета ама вече нямала мъж  Joy

Siqnna, браво за гърнето. Ние сме в период казваме като сме свършили работата, обаче тича и нарежда "Мамо има ако" и аз ще се изпопребия да донеса гърнето и да я сложа, а то верно има ако ама в памперса  ooooh! Май ще се учим догодина с двете накуп.

# 72
  • Мнения: 280
Ели Честит рожден ден! Здаве, късмет, много семейно щастие и осъществени мечти!


Кой това бе  newsm78
 Joy Joy Joy Ивето ще има нова риза  hahaha

Нали знаеш каквото ти е на сърцето, това на устата  Hug Как е Анитка днес?

# 73
  • На топло...
  • Мнения: 584
Валпург, лека бременност и прекрасно бебче  Hug!

Момичета,  Hug...
Изкарахме тежка нощ. Нашият татко беше на ръба да припадне след като видя мястото, макар и превързано, а беше много курназ... Цяла нощ Йоши сука и се гушкахме, Яни спа и той не съвсем спокойно. Бяха забравили да ни сложат в пакета обезболяващи, та бягах до аптеката. Тази сутрин правихме баня с лайка и трябваше да махнем превръзката преди прегледа, голям зор Sad. Изобщо много плака милото - снощи, през нощта, сутринта Cry... Ако не беше кърменето не знам как щях да го успокоя. Лекарят е на мнение, че всичко е наред, контрола пак понеделник и вторник.
Йоши се справя геройски сега отново Heart Eyes. Взехме му една кола с дистанционно и е голямо щастие, тича разкрачен подире ѝ Simple Smile.
Вчера самото преживяване беше кошмарно, имаше поне още 10 деца и всички за същата процедура, голям рев и крясъци бяха. Децата се събуждаха след упойката в една и съща стая, ревът беше лавинообразен, започва едното, следващото подхваща. На различни възрасти бяха момченцата, Йоши най-малък. Май само ние и още едно момченце бяхме по медицински причини там. Другите по религиозни като че ли, подпитах една майка днес, не разбра за какво става въпрос като казах фимоза, а тук е наказуемо, ако детето не е във възраст да вземе решение. Едно семейство ми се запечата завинаги - дете на 5-6 години, вече долу-горе наясно какво ще става, родителите нахилени като репи се снимат с камера един друг (бащата с дрехите за операционната - даваха да се влиза докато хване упойката), а детето се крие зад майка си и реве що му глас държи... Изнесоха го на ръце от операционната сестрите, бащата не можа да хване първия момент с камерата и ги бута да се връщат, за да снима #Crazy #2gunfire, естествено го натириха жените, анестезистката беше с тях. Същото дете щом се събуди започна да крещи истерично, изправи се и тръгна да ги рита от леглото... Кошмар ви казвам...

Шамс, не знам какво да ти кажа... Аз бих изчакала да порасне, за да си вземе решението сам
...

Последна редакция: сб, 25 сеп 2010, 13:56 от nanunana

# 74
  • Мнения: 434
Нану  Hug  Hug  Hug българско ни е юначето, ей!!! Хубавото е, че при него наистина се е налагало, и сега ще ти е спокойно  Hug по-добре сега, а не както беше писала преди, да има непълноценен сексуален живот и т.н. А за ония с фотоапаратите, нямам думи просто... и добре, че е кърменето  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт