Отговори
# 15
  • Мнения: 804
Момичета, само да напиша и в тази темичка за утре: в неделя в 13,30 при Сончето  Hug Много ще се радвам да се видим  Peace

# 16
  • Мнения: 199
Вчера бяхме в парка и Цеце, за малко се разминах с Васито. Изобщо не съм ги видяла, имаше доста хора и после бившата ни съседка ме светна, че са те с татко и, но вече бяха далеч. Много съжалих, че не се видяхме Sad.

Аз днес смятам да водя Васко на куклен театър следобед, та съм с натоварена програма, даже сега ме чакат на площадката, ама ще се напъна и за Сончето Simple Smile.

Скреч, абе нека тръгне и ще ти кажа, че май всичко са догадки до откриването на сградата. А иначе методите им на възпитание май няма да ми харесат много независимо млади или стари, май имат един войнишки подход към тях, че иначе не могат да се справят Sad.

# 17
  • София
  • Мнения: 165
Ние благополучно се прибрахме от топлите страни, ама голяма жегаааааааааа ...беше над 40 гр. То от парно на жега си е доста травмиращо. Като си представя, че утре ще е максимум 20-тина гр и ме втриса  cold . Нинка доста си поигра с кака и батко, та за сетен път се убеждавам колко е хубаво да имаш голямо семейство Simple Smile. Така и не разбрах имам ли дете, нямам ли  Rolling Eyes. То балони ли не надуваха, поткиритака, пръскаха се с водни пистолети ( помпи), кой каквото намери. Аз естественоне намерих време и ред да понауча, то време не остана  Sad .
За огромно мое съжаление ви ОпУщих днес на обяд  Sad , да се надявам другият път да сме си в София .
 Hug

# 18
  • Мнения: 2 126
Хайде и аз в новата тема Grinning Цеце, Hug
Така ме завъртя седмицата,че чак сега разбирам че съм забравила за темата ooooh!
Много,много ви благодаря за милите пожелания към Вяра Heart Eyes
Благодаря за пожеланията към самата мен по случай случката с началото на учебната година,толкова сте мили Hug
Дита,успешна да е и за теб и без никакви проблеми!

Роси,да,тръгнаха децата от 13-ти с бодра крачка.Имах страхове,че ще реват,както в началото,но за голяма моя изненада цяла седмица ходят с желание и усмивка.Още повече,че съседчето тръгна с тях и той плаче,това не ги разстройва и трогва Mr. Green
Аз ги взимама първи,винаги Embarassed 4 без 10 съм там и след още 2 мин. сме си в къщи Wink Засега мога така,незнам как ще се развият нещата от октомври,но да мислим в положителна насока Grinning

Изчетох старата тема,каквото не бях чела,толкова неща помислих да кажа относно вашите писания,но само за това се сещам засега newsm78


Сетих се да се оплача,едната ни госпожа ще става директор на градината и ще идва нова,това направо ме срази.Аз най-много държах и малката да е в тази група заради точно тази госпожа,но уви.....тъпо ми е Rolling Eyes

Хубава нова седмица,ви желая и само здрави дечица Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 165
Привет, вече сме на ДГ. Яко сме плачкали и гушкали сутринта, но госпожата ни е прегърнала и внесла вътре. Вече нямам търпение да стане обяд  Sad

# 20
  • Мнения: 37
Как ми липсвахте, ............ми много  Heart Eyes Embarassed Hug
Нямам лаптоп, нещо е скапан и нямам връзка със света./т.е с вас.
Ние 2 дни се озорихме с младежа, вчера бяхме на пикник до Боянската църква и езеро/голямо катерене/...., Ники само на глава го носихме зор, с мускулна треска съм.
В събота разходки и тръшканици, голяма излагация по центъра, много кисел беше, лелееее издивяхме с Николай.
Като му кажа"добре мамо, добре" и той отвръща аз не съм мамо, аз съм Неколай Simple Smile  hahaha Joy
Кате - честито ви вече тръгване на ДГ, официално.
после пак, че ме захвана работата
Имаше ли вчера среща? Мислих си ви.


# 21
  • Мнения: 528
Майчета, филмът "Тайната" с Дейвид Духовни ли е? В Замунда ми излиза някакъв с него  newsm78

# 22
  • Мнения: 199
Здравейте,

Успях да оставя Васко в градината. Сутринта вкъщи беше спокоен и весел, но там плака пак доста-тръшкане по пода, рев, не иска да влиза вътре, абе пълна програма. Учителката ми хареса, явно сега като се сформират групите  и всички са си по местата нещата ще си дойдат на мястото. Сградата е много хубава, новичко, страхотни тоалетни имат. Абе келеш, аз бих седяла там Laughing. Деян почна да пълзи и влезе в стаята при другите деца, едва го изкарах Crazy. А учителката само ме съжаляваше колко ми било натоварено с бебето, въпреки че аз точно в този момент хич не се притеснявах за бебето ама айде. Поревах си на връщане Sad. Пак съм го оставила за цял ден, освен ако не ми звъннат по-рано, иначе 15.30 съм на линия Whistling.

Вчера при Сончето беше страхотно (малка дума е даже). Толкова добре си починах и се откъснах от всичко и се видях с хубави хора, с които не си бях говорила на живо от сума ти време Heart Eyes. Хапнах и едно бадемово чудо, Тони ни поглези с коктейли, абе не бяхме за жалене-прекрасно, прекрасно беше всичко Grinning.

Дес, дано и новата госпожа да е толкова добричка, а и е хубаво, че старата ще бъде директор щом е свястна Hug.
Кате, прегръдки за Нинката, дано свикне бързо Hug.
Роси, не се сещам. Аз съм чела май нещо само за тази Тайна, ама хич не си спомням newsm78. А позитивното мислене хич не е за мен Laughing, аз като си се притеснявам и ги мисля нещата, тогава винаги се развиват в благоприятна посока Blush Laughing.

Някой ще ходи ли на форум родителство, организиран от горичка в събота? Аз да кажа де, че съм там семейно.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 262
 Hug

Днес Кари отиде на градина щастлива и усмихната  newsm44 Надявам се, че приключихме със сутрешните истерии  Praynig

Иначе още в петък вечер се прибра с лек сопол, прозрачен и течен, класика  Crazy За радост успях да го преборя през уикенда, да видим до кога  Rolling Eyes

Честит първи градински ден на останалите сладури  Hug Дано да е лека и бърза адаптацията   bouquet

Дес, аз бих се радвала, че най-добрата госпожа става директорка. Може пък да успее да промени нещата в още по-позитивна посока  Peace

Оставям ви, че бачкането ме чака  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 2 126
Роси,не е с Д.Духовни.Ето тук има един сайт  http://www.thesecret.tv/thesecretfilm/,а в Замунда трябва да го има,ние от там го свалихме.Ako не го откриеш свиркай да ти го пращам Peace

Катенце Hug,ще плачка мила няма как,но ти не се поддавай.Говори и непрекъснато колко е хубаво,как ще си играе с дечица и играчки,давай и да си носи нейни любими неща.Това са моите наблюдения,така свикнахме ние.Аз само си казвам - да не боледуват,всичко друго е лесно за превъзмогване.
Лиле,и Васко ще свикне няма къде да ходи.Вяра сега казва че вече е голяма и големите не плачат.Също голям фактор при нас се оказа това ,че им казах че Дядо Коледа започва да наблюдава от сега кой плаче и кой не.И който не плаче ще получи на голям подарък,а който плаче няма да получи нищо.
Браво на Кари,все така усмихната и настроение да влиза в детската градина Hug
Креми,Лиле,да вярно е така ама някак си толкова защитени ми изглеждаха децата под нейното крило.Толкова грижовна и отдадена на професията си жена.....Със сигурно това ще е и за нейно добро,заслужава го жената.
Оня ден отивам да взимам,нали все съм първа и наша Християна я гледам прикляка на пода а същаат госпожа с паницата крем стои над нея и се моли да хапне поне дна лъжичка.А те със сестра и крем,мляко с ориз,грис и прочие неща не ядат.Толкова беше смешно казвам ви,тя жената не я насилва,а само и се моли,онова заляга по пода hahaha Joy Joy

И един бисер от снощи...Беше някога през август,когато една сутрин майка ми готвела пълнени чушки,а Християна и асистирала.След този ден беше много впечатлена и непрекъснато ми казваше как ще пълни чушки.Мина време и аз се заех да напълня един ден,и те двете много ентусиазирани,казах си ще им дам да се понацапат.С първата лъжица ориз на пода,нервите ми не издържаха и им казах че като порастнат ще могат да пълнят чушки.Снощо Християна яде една кифличка с кренвирш(бях направила) и ми обяснява "Виж мамо аз ям за да поУастна гоАма като теб и да пълня чушки" Shocked В първия момент не зацепвам и веднага след това си паднах от смях Mr. Green Joy hahaha  А и как помни само,то тия чушки сме ги пълнили миналия месец Party

# 25
  • София
  • Мнения: 165
 Heart Eyes И моето слънчице е страхотно днес. Плачкало е  доста сутринта, но после се е успокоило, играло е , пишкало на маките тоалетни, било пило вода, но не разбрах от къде, тъй като водата й е непокътната  Rolling Eyes. Ревна като ни видя, но щом я гушнах се ухили и започно едно разказванееееееееее.....явно е била много силно впечатлена. Всяка една маллка подробност ...тома така било, госпожатат така казала, децата така, столчетата онака ....и накрая ме заби -
Н - мамо ти що взе Нини  Shocked???
А аз - ти искаше там да спиш ли?
Н - ами там имаше малки легла с малки възгавници и децата там спинкат  Laughing
Направо ме разби, утре пак иска да ходи, ама с раничката с пантофките, защото г-жата не давала без пантофки  Laughing
 Hug олекна ми
Да  мвидим утре как ще станем......
( хиляда пъти й обесних, че не мога по рано да я взема - мога, чак като свърша работа; да не ме чака на прозореца и да ме вика - защото няма да мога да я чуя докато работя ; може само г-жата да ми се обади по телефона - за да ми каже, че Нини ме чака )

ПС Дес, ние само това й говорим от месеци - как ще си играе с децата, ще четат книжки ( мания ни е в момента ) , ще рисуват, ще ритат топка и като е хубаво времето ще си играят на пързалките и на люлките ....тя е наясно с тези неща, но и било мъчно за мама - затова била плакала  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 126
Ееее Кате,това всичко говори само,че много бързо ще свикне детето и скоро ще спре да плаче.На нас госпожата не ни разреши да ги взимаме на обяд,според нея по лесно ще свикнат Peace Утре да оставиш детето да спинка на малките креватчета Grinning

# 27
  • Мнения: 37

Simple Smile))) Браво на дечицата, браво, само такива новини да споделяме, без рев и с много усмихнати личица да са.
Дес - много се смях с вашите пълнени чушки Simple Smile хихихх
Кате - успокой се душа, ще свикне, един ден ще е много сигурна и ще й е интерсно, друг ще е свита и сърдита, по мои наблюденя споделям.
Креми - и на теб да ти се отпусне душата, Целувки за вас.
Лилчо - Simple Smile И на теб ти падна камък от сърцето, радвам се за всички Simple Smile

# 28
  • Мнения: 199
Взех младежа, заварих го да папка сам Simple Smile. Като ме видя се разплака, но иначе е спокоен и весел. Госпожата каза, че не е плакал изобщо-спинкал и папкал Simple Smile.

Креми, Кате, радвам се и за вашите госпожици Grinning.

# 29
  • Мнения: 44
Привет!
И Дари ходи спокойна на градинката, посрещат я нейните приятелчета и прекрасните учителки. На 15.09. имаше чудесно тържество в двора на градината, най-малките бяха със знаменца и балони, много сладки бонбончета. Накрая най-големите хванаха най-малките за ръчички и ги преведоха под свода към входа на градината. Много съм доволна от госпожите и леличката с една забележка - не й дават водичка от шишенцето, уж им давали от чашка, но нашето бубе нали не се справя добре така, си стои предполагаме жадно цял ден. На следващия ден и аз започнах работа, но покрай вълненията около Дари не ми остана възможност много да се вълнувам и го мисля. Имах чувството, че не съм отсъствала повече от три години, а само един уикенд и съм се върнала на работа. Чета си ви през деня като имам възможност през една Wi-Fi мрежа, която ми дава достъп, но не ми остава много време да пиша. Тати взема детето към 16.30 часа, после вземат мама от работа и докато се поразходим и хапнем, вечерта минала.
Успех на всички малки сладурчета, поели по пътя на обучението в детските градини!

Общи условия

Активация на акаунт