Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 23

  • 40 525
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Между другото мен от Шахнур не ме е страх,каквато съм си дива самовила  и любителка на екшъните можем да се преборим на една канадска борба! Joy Joy Joy

# 736
nikkita аз съм спокойна ,ама ти трябваше да се уплашиш за момента ,а щом си такава оправна жена в което не се съмнявам казвам го най-отговорно ще те пратиме в сериала да сложиш майката -ага на място smile3521 newsm51

# 737
  • Мнения: 0
Ето,че се дотласкахме до заветната 50-та страница.Добре,че беше Шахнур ага,за да ме вдъхнови! hahaha hahaha hahaha
А ние с нея ще си станем дружки и нали вече веднъж го предложих, ще произвеждаме оръжие за турската армия в завода във Ван.
Саваш,нали е романтичен да върви да си произвежда саламите в Истанбул! Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 18:02 от nikkita_74

# 738
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Между другото мен от Шахнур не ме е страх,каквато съм си дива самовила  и любителка на екшъните можем да се преборим на една канадска борба! Joy Joy Joy
nikkita_74  smile3521 smile3508 ей това си ти !
Какъв беше оня песимизъм онзи ден. Особено пък за  превода на сериите и за BZ ! smile3505 Нито тя ще ни остави, нито превода ще спре , ако е рекъл Господ , както се казва !  Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug

# 739
  • Мнения: 0
Ari888, аз първо привидно се примирявам, а после като получа хубавите новини първа ги разпространявам. hahaha hahaha hahaha
Между другото,много ми допаднаха ванските пейзажи.  Ще бъде много интересно ако видим Яси да се рахожда из тамошната природа.Стига е отваряла и затваряла само вратата на апартамента си!

# 740
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5

Момичета , с тази балетна стъпка да пренесем настоението си и в 
Новата тема
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт