Мнения за Русенски педиатри и лични лекари - координати, отзиви

  • 73 074
  • 160
  •   1
Отговори
# 120
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
сайраса, мъжът ми и детенцето са при нея. Ако не бяха на лице други обстоятелства, отдавна щяхме да сме я сменили. Насочете се другаде.

# 121
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
сайраса, мъжът ми и детенцето са при нея. Ако не бяха на лице други обстоятелства, отдавна щяхме да сме я сменили. Насочете се другаде.
Абсолютно подкрепям  Peace
Без повече коментар за нея... Tired

# 122
  • Мнения: 0
сайраса, мъжът ми и детенцето са при нея. Ако не бяха на лице други обстоятелства, отдавна щяхме да сме я сменили. Насочете се другаде.
[/
quote]

Благодаря,задължително ще го направя,а препоръки някакви.

# 123
  • Мнения: 32
Здравейте! Да изкажа и аз едно позитивно мнение за д-р Удева.От 9 години сме при нея. Не изписва антибиотици на халос, следи новостите в медицината, компетентна е и дава направления. Нямам забележки, като се има предвид, че съм доста критична. Единственият минус е, че има много пациенти и без час се чака. Но...така е при добрите  Peace

# 124
  • Мнения: 657
Някой да знае джипи за дете, което няма да се муси ако детето няма ваксини  и няма да ме сравнява, че съм несериозна като ромките. Laughing

# 125
  • Русе
  • Мнения: 90
Д-р Антония Антонова, в Първа поликлиника, ет. 2. С отворени обятия ще те посрещне, че не искаш ваксини Simple Smile

# 126
  • Мнения: 657
Благодаря  Grinning

# 127
  • Мнения: 88
И аз май ще ми се наложи да сменям ЛЛ. Търся някой да ни поеме всичките и с дечко, в 3та поликлиника или в района. Някой има ли впечатления от д-р Айзнер!

# 128
  • Мнения: 14 133
И аз май ще ми се наложи да сменям ЛЛ. Търся някой да ни поеме всичките и с дечко, в 3та поликлиника или в района. Някой има ли впечатления от д-р Айзнер!
Моето дете е от раждането си досега при д-р Койчева. Ние сме много доволни от нея.   Peace
От д-р Айзнер нямам впечатления.  newsm78

# 129
  • Мнения: 125
Бременна съм и скоро ще търся педиатър за бебчо. Някой знае ли педиатър в Русе, който не ваксинира?

# 130
  • Мнения: 14 133
Бременна съм и скоро ще търся педиатър за бебчо. Някой знае ли педиатър в Русе, който не ваксинира?

Д-р Антония Антонова, в Първа поликлиника, ет. 2. С отворени обятия ще те посрещне, че не искаш ваксини Simple Smile

# 131
  • Мнения: 1 070
Не е нужно личния лекар на детето да е педиатър.

# 132
# 133
  • Мнения: 14 133
Не е нужно личния лекар на детето да е педиатър.

Peace Дори и не може доктор, който е сключил договор с касата само като педиатър, да е личен лекар на детето. Трябва да е общопрактикуващ.  Hug

# 134
  • Мнения: 2 352
Можеш да откажеш детето ти да бъде ваксинирано като съответно понесеш отговорност за това при всеки общопрактикуващ лекар.

Общи условия

Активация на акаунт