Мнения за Русенски педиатри и лични лекари - координати, отзиви

  • 73 004
  • 160
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 222
И аз сега ще сменям ЛЛ на детенце насо4ила съм се към Удева, но други мами ми казаха че имало негласно споразумение между ЛЛ от 3-та поликлиника да НЕ си приемат помежду си пациенти (ох дано да сте ме разбрали), та някой минавал ли е от един при друг лекар там?
олеле тази обреченост ме кара да съм още по-тъжна  Confused и какво да правим ние майките......

# 61
  • Мнения: 7
И аз мисля да сменяме Калинов, но все още не съм се насочила към никой....
Някой да е чувал нещо за Бойчева в 1-ва поликл.???

# 62
  • Мнения: 94
За Бойчева мога само да кажа че е почти невъзможно да те приеме, още докато бях бременна разговарях с нея и по тел и лично, мъжът ми също ходи, една приятелка която е при ня я пита и вкрайна сметка не се получи нищо, все отговаряше че е много натоварена и няма възможност.

# 63
  • Мнения: 45
Здравейте,
искам да споделя моето "НЕ" за д-р ИРИНА КОЙЧЕВА...ЗА кошмара,който преживях ,докато я сменя....
  Първото,което ми се случи беше 3 -4 дни,след изписването от родилното.Тя" откри гной" в пъпчето на детето и "установи",че има перитонит...прати ме в детска хирургия за операция.Лекарите там се смяха половин час с нея и ме отпратиха да си ходя без отговор.Аз посетих частен кабинет и се оказа...ПУДРА;
  Второто-на месец и половина,реши,че е твърде късно тестиса на сина ми да слезе и отново-в детска хорургия,за операция,този път направо отидох в хирургически кабинет и се оказа,че отново греши;
  Трето-момченцето ми се плезеше на хората,които харесва.ДА ама НЕ.Нашета Джи-пи реши че това е шизофрения!!!,и ни прати на изследвания/където отново стана за смях/-на сина ми  направиха напълно безсмислена рентгенова снимка на 4 месеца...
  Понеже съм привърженик на кърменето заявих,че ще кърмя без вода-тя ми каза,че детето ще получи цироза,ако не му давам такава...
Смених я веднага щом можах.Днес сина ми е на година и 11 месеца и все още не е боледувал...

# 64
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Здравейте,
искам да споделя моето "НЕ" за д-р ИРИНА КОЙЧЕВА...ЗА кошмара,който преживях ,докато я сменя....
  Първото,което ми се случи беше 3 -4 дни,след изписването от родилното.Тя" откри гной" в пъпчето на детето и "установи",че има перитонит...прати ме в детска хирургия за операция.Лекарите там се смяха половин час с нея и ме отпратиха да си ходя без отговор.Аз посетих частен кабинет и се оказа...ПУДРА;
  Второто-на месец и половина,реши,че е твърде късно тестиса на сина ми да слезе и отново-в детска хорургия,за операция,този път направо отидох в хирургически кабинет и се оказа,че отново греши;
  Трето-момченцето ми се плезеше на хората,които харесва.ДА ама НЕ.Нашета Джи-пи реши че това е шизофрения!!!,и ни прати на изследвания/където отново стана за смях/-на сина ми  направиха напълно безсмислена рентгенова снимка на 4 месеца...
  Понеже съм привърженик на кърменето заявих,че ще кърмя без вода-тя ми каза,че детето ще получи цироза,ако не му давам такава...
Смених я веднага щом можах.Днес сина ми е на година и 11 месеца и все още не е боледувал...
Въпроса, който възниква тук е - с кого я смени?

# 65
  • Мнения: 952
Здравейте,
искам да споделя моето "НЕ" за д-р ИРИНА КОЙЧЕВА...ЗА кошмара,който преживях ,докато я сменя....
  Първото,което ми се случи беше 3 -4 дни,след изписването от родилното.Тя" откри гной" в пъпчето на детето и "установи",че има перитонит...прати ме в детска хирургия за операция.Лекарите там се смяха половин час с нея и ме отпратиха да си ходя без отговор.Аз посетих частен кабинет и се оказа...ПУДРА;
  Второто-на месец и половина,реши,че е твърде късно тестиса на сина ми да слезе и отново-в детска хорургия,за операция,този път направо отидох в хирургически кабинет и се оказа,че отново греши;
  Трето-момченцето ми се плезеше на хората,които харесва.ДА ама НЕ.Нашета Джи-пи реши че това е шизофрения!!!,и ни прати на изследвания/където отново стана за смях/-на сина ми  направиха напълно безсмислена рентгенова снимка на 4 месеца...
  Понеже съм привърженик на кърменето заявих,че ще кърмя без вода-тя ми каза,че детето ще получи цироза,ако не му давам такава...
Смених я веднага щом можах.Днес сина ми е на година и 11 месеца и все още не е боледувал...


 Shocked Shockedнаправо съм в потрес тая "докторица" не съм я чувала и не я знам,но на тебе ти се чудя повече как така изтрая целия този ужас и не я смени при първа възможност newsm78 как може да ходиш в хирургията веднага след като ти е казала без да се допиташ до второ мнение. Rolling Eyes
както и да е важното е да сте здрави Peace

# 66
  • Мнения: 45
Смених я още на пъви юни.Жалко че има срокове през които да търпиш подобни излияния...Просто синчето  е декемврийско бебе и по закон трябваше да чакам до юни.Второ мнение не съм искала,защото майка ми е здравен работник и и се обаждах за каквото мога,а трябваше да го водя на преглед-за да върна подпечатан документ...
Сега съм записала хлапето при д-р Кънева.Тя ме  подкрепя,за това,че кърмя и не ми изписва изследвания или лекарства за глупости...за година и половина-никакви проблеми...

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 12:42 от m_ani

# 67
  • Мнения: 45
искам да изкажа и специални благодарности на Д-р Борисов,който ме приемаше след всяка глупост от страна на"докторката".
Да вметна,че същата каза на моя близка,че детето и има рак на мозъка,понеже проходило на пръсти...

# 68
  • Мнения: 222
тц тц  ooooh! тази плаче за жалба в Здравната каса, да пази Господ от такива "специалисти"

# 69
  • Мнения: 250
Да вметна,че същата каза на моя близка,че детето и има рак на мозъка,понеже проходило на пръсти...
#Crazy-е, по-голяма простотия, казана от "лекар", не съм чувала  Shocked.

# 70
  • Мнения: 1 070
Леле m_ani какво си изживяла.... такава бих я побъркала, просто нямам думи.... Хубаво е че си се отървала от нея, явно тя е шизофреничка и е време май да се прегледа при специалисти.... кой им дава дипломи на такива  #2gunfire

А къде се намира доктор Кънева?

# 71
  • Мнения: 94
Някой ходил ли е при д-р Даскалова? Доволни ли сте?

# 72
  • Мнения: 222
за Даскалова съм чувала само добри отзиви, тя освен педиатър е и алерголог...само, че знам, че не може да е личен лекар, но може с направление или на частно да се ходи, ама за всеки случай питай да не те подведа с грешна информация...

# 73
  • Мнения: 94
Да не може да е ЛЛ, но съм рещила да запиша малката при д-р Кунева, казаха ми, че винаги когато се наложи давала направления, та  с тях при  Даскалова и да се надяваме че този път няма да има проблеми като при старата ЛЛ.  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 1 463
И аз бях при Ирина Койчева. Никога не лекуваше детето, а все ме праща ше при педиатърката. Смених я. При д-р Даскалова сме ходили. Любезна е, внимателна, но не мога да кажа, че е голям специалист.

Общи условия

Активация на акаунт