Въпрос за Full Tilt Poker

  • 1 538
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 274
Някой от вас играе ли в този сайт?  Rolling Eyes
Ако да, може ли малко разяснения, моля.
Ама ако е удобно като за блондинка, нищо, че не съм.
  Embarassed

# 1
  • Мнения: 54
Full Tilt - a е доста кофти направен като интерфейс, няма толкова безплатни турнири и рядко има за българи. Иначе работи като всички от типа - сваляш от сайта мъничка програмка, регистрираш се, влизаш с име и парола и започваш (с или без реални кинти). Много ти препоръчвам Pokerstars и Maria Poker. Там има много безплатни турнири, в които има реален шанс за реални пари. Не съм играла много през Full Tilt, затова и не мога да съм особено полезна, но мен лично не ми допадна.

# 2
  • Мнения: 6 274
О.К., и в Покерстарс да е, може ли пак малко разяснения?  Rolling Eyes
Че се регнах навсякъде, но нещо хич не мога да зацепя къде и как точно се започва самата игра.
В смисъл, дава ми масите, но натам зациклям.
 Embarassed

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 22:35 от Джуличка

# 3
  • Мнения: 54
Ок, ще опитам. Искам предварително да ти кажа, че нямам пред мен програмата и пиша малко наизуст, но се надявам, че ще успея да обясня:) Значи... в началото някъде в долен ляв ъгъл можеш да избереш типа игра - дали да е безплатен турнир и т.н. Намираш си маса, ако играеш на пари в първата колонка ти пише малък/голям блайнд. След това обикновено пише колко е капацитета на масата и колко човека има в момента на нея. По принцип можеш и да чакаш за маса, но в повечето случаи е безсмислено. Цъкаш два пъти на масата. Пуска те. Излиза ти прозорче, в което се пита с колко пари ще влезеш в играта. Масите имат минимуми и максимуми, то обикновено генерира максимума, ако го имаш в сметката на играта. След като избереш с колко пари да влезеш, потвърждаваш и виждаш масата - колко играча има, кой къде "седи". Можеш да погледаш играта, да видиш кой как играе. Когато решиш, че влизаш, натискаш "Sit" или нещо от сорта, на някое от "столчетата" около масата. След като седнеш, можеш да избереш функция дали да раздава веднага и на теб или да чакаш голям блайнд, за да получиш карти. От тук нататък, предполагам, знаеш какво да правиш:)
Успех! Надявам се да съм се справила с обяснението. Ако не съм - питай пак:)

# 4
  • Мнения: 6 274
Страшна си, отивам да опитвам!  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт