Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 487
  • 722
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 818
TEСай минава моментално  Peace

# 211
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
Здравейте, момичета!

Минавам само да кажа, че ритуала с горенето на листчето в точен час и изсипването в тоалетната на пепелта при мен даде ефект.

Много съм щастлива Hug

Трябва ли да направя неща сега за да благодаря на Вселената?

Виждам, че в темата има все повече и повече материали за четене. Страхотни сте!  bouquet

# 212
  • Мнения: 77
мили феи много искам да ви помоля за енергия Praynig
утре съм на преглед преди операция на очите и ми трябва енергия защото ме чака дълъг път а и искам всичко да мине по вода и без тревоги!!! Praynig

# 213
  • Мнения: 13
 newsm76 нека всичко мине по вода Praynig

# 214
  • Мнения: 1 652
soleda  Hug Hug Hug нека да е най-доброто за теб! Praynig

# 215
  • Мнения: 818
Да бъде ,най-доброто за теб!

# 216
  • Мнения: 957
Нещо ми е нервно и неспокойно... Rolling Eyes


 newsm78 Защо?

# 217
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
soledad8686aTwo Hearts Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover babydust7 Hug

# 218
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Soledad,дано всичко мине добре! Имаш моята положителна енергия! Two Hearts newsm76

# 219
  • Мнения: 3 118
минавам само да ви се усмихна  Grinning и да ви прегърна силно  Hug

и да пожелая мнооооооооооооооооого успех  на всички! Praynig Peace

# 220
  • София
  • Мнения: 1 724
soledad, всичко ще е наред Hug

# 221
  • Мнения: 1 346
Добро утро на всички!
Също искам да ви пожелая един страхотен ден, изпълнен с чудеса!!!  love001
Аз не спазвам ритуали, просто се чувствам щастлива, не допускам мрачни мисли и чужди думи да ми променят перманентното състояние, мога да прегърна целия свят. Прегръщам и вас! Дори забелязах, че доскоро разклатената ми нервна система доста се е променила в положителна посока.
Клонче и Soledad  bouquet Всичко ще е ОК!
 

# 222
  • Мнения: 1 422
Честит прекрасен понеделник и от мене

# 223
  • Мнения: 3 576
Ууууф, да се оплача: за пореден път не получих желаната работа  Confused

Не бях много сигурна дали я искам, не беше точно моя тип работа и не знаех дали щях да я върша с желание, но щеше да ми се отрази много добре на финансите.
И понеже не беше ясно ще стане ли доста дълго време, повече от месец чаках човека да вземе решение, снощи мислено си казах, че ми е писнало да чакам и искам най-накрая да стане ясно взимам ли работата или не.
Резултата - днес сутринта известие, че са се спряли на другия кандидат.
Разочарована съм честно казано и ми е тъжно, защото нямам други алтернативи и отново съм в изходна позиция  Sad

# 224
  • Мнения: 73
Здравейте, мили феи Heart Eyes, хубава и вдъхновена седмица и от мен! Искам да ви споделя, че моето дълбоко, вътрешно желание, за което ви бях споменала, започна да се изпълнява по един лек и щастлив начин! Усещали ли сте колко е приятно, леко, радостно и щастливо да вървиш по пътя си и да усещаш как сякаш цялата вселена те подкрепя - хората и събитията се подреждат сякаш от само себе си. Имаш само позитивни мисли на вяра, благодарност, удовлетворение и щастие. А става въпрос за голяма промяна в живота ти.
Едно време бях против промените, не ги смятах за необходими, а сега знам, че те са неизменна част от живота, ние растем и се променяме и съответно всичко край нас се променя - мисли, чувства, действия, хора, домове, градове.
Продължава да тече реализирането на това мое желание - благодарна съм и на вас, мили феи, за положителната енергия, която се движи между нас Hug И ви моля за малко ваш вълшебен прах за мен Heart Eyes
Много интересно беше усещането да подпомагам с моята вяра и съпруга ми, с когото сме заедно в това приключение житейско. Осъзнавам колко маловерие и естествен страх има в нас, които всъщност ни спират ние да творим живота си и ни лишават от толкова вълнуващи моменти... Заедно тук укрепваме крилете си и полетът ни е много, много красив!
Пожелавам сбъдване на мечтите ни тази седмица, тази есен, сега! Hug
[/size]

Безграничното мислене позволява предварително да изпитате чувствата, които се появяват, когато получите желаното изобилие, и тези чувства са средството, което носи изобилието.

Когато се концентрираме върху мисли и идеи, светлината се стреми да се прояви чрез действие.

Радостта е единственият истински знак, показващ ни, че сме на верния път, доколкото радостта е Духът, проявяващ се в живота ни
.


Джасмухин

Общи условия

Активация на акаунт