Есенен ФОТОШОП (Тема 75)

  • 38 443
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 388
Дам, много благодаря за инфото  Hug Този стил скрапбукинг страшно ми харесва, но за съжаление съм много далеч от нивото им. Точно затова преди време влезнах в СТ на Симпъл гърл, но се оказа, че китовете й макар и в този стил са с много малко елементи и пак нямам развитие  Confused А напоследък не ми остава време да се пробвам при друг дизайнер... Но все някога ще напредна  Mr. Green 

# 721
  • Мнения: 448
Дамаянти, благодаря.Не знам как да намаля размера, затова ги пускам с линк.Ще чета в правилата за следващия път.

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 23:41 от Rumito

# 722
  • Мнения: 2 090
Добър вечер.  Laughing Hug

Румито, този размер е добре. Wink А рамката е много хубава. Hug

Лени, много ми харесва пеперудата, и детенцето ти, и всичко направено от теб около тях. Така пъстро и красиво! Heart Eyes Другата за бабите е страхотна също. Heart Eyes Моята картичка много разчувства майка ми, направо... абе много я разчувства. Mr. GreenОще не съм си направила изместването на композицията и сенките на последната рамка, но утре ще го направя, и ще го покажа.. Hug

Месечина, добре че Дамаянти спомена, че използваш маски, че да разбера аз какво ''животно'' е това маската, и за какво се използвало. Embarassed Иначе имам някакви такива неща изтеглени в компютъра. Подминах тази глава в книгата си, защото ми се стори сложно за никаквите ми знания тогава, обачеееее ще се върна да си дочета.  Embarassed Embarassed Embarassed
Много са ти хубави и интересни рамките, последната много, много ми харесва.  bouquet

Ив, аз идея си нямах какво е ДШТ, интересно ми беше прочетеното.   bouquet  Въздиш, въздиш имаше по творбите на любимите ти скрапърки. Ще ги разглеждам пак, по-обстойно. Blush Че сега беше набързичко. А твоето ново творение ще чакам с нетърпение. (И на рима го докарах hahaha)Колажите са супер.  Heart Eyes  Толкова истински изглеждат! Аз веднъж се опитах да направя колаж с дете, седнало на земята, получи се все едно е хвръкнало във въздуха, по-точно все е едно е на невидимо летящо килимче на няколко см. от земята. Как го обясних... Embarassed Joy


И нещичко от мен от тази вечер, че два дни почти не бях пипвала ФШ. Ето:

                   

# 723
  • Мнения: 496
Добро утро

Desirée  много хубава рамка. Обожавам маските. Дълго не знаех как се ползват и след много ровене накрая открих в един руски сайт. И изобщо не е трудно.

Rumito (и моето име е такова  Simple Smile) изобщо не са нищо особено, на мен ми харесват Peace

Дамаянти и аз много харесвам този вид построяване на рамка, но там където работех непрекъснато ми правеха забележка, че снимката трябвало да бъде голяма, да се виждала, може би за това и след като вече не работех там продължих така да ги правя.

Тези ги правих по поръчка на една позната, тя сама си избра елементите. Предлагам ги в няколко варианта Embarassed

        

# 724
  • Мнения: 388
Заповядайте в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=569113.new#new

Общи условия

Активация на акаунт