Дискова херния - 1

  • 208 237
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен отново! Не можах да се разпиша тези дни, защото бях на работа и време не остава и с малкото детенце.
bonita_09, не съм сигурна към мен ли си се обърнала, защото при нас ставаше въпрос за мъжа ми, а и той не е опериран. Но за приема на нестероидни лекарства и действието върху стомаха им, ще имаме предвид това, което си написала.
webdevil, много интересно инфо си дал и ти за инжекциите. Но сега съм объркана - не знам дали наистина D. Intervertebralis са подобрена версия на D.Compositum, защото в руския сайт, към кото си дал линк, пише, че за лечение се използват D. Compositum (+ другите комопоненти, които са дали), а D. Intervertebralis Suis-Injeel + Funiculus umbilicalis suis-Injeel (което сега проверих, значело "пъпна връв" Shocked) са за поддържане след това. Не се чувствам толкова компетентна, че да преценя коЙ от всичките варианти на лечение да предприемем. Ясно е, че това е хомеопатия и няма да навреди, но въпроса е да помогне. От друга страна, след твоето инфо и за таблетките D. Compositum, съвсем не знам по кой път да тръгнем. Приемайки ги през устата, също би трябвало да стигнат до където трябва, чрез кръвообръщението. Тези от вас, които се интересуват от инжекциите или сте ги правили, какво мислите за всичко това? Иска ми се да действаме вече. А може би трябва да намеря някоЙ хомеопат тук, да ни посъветва, ако е запознат с тези точно лекарства newsm78.
elpida, и аз ти благодаря за полезната информация за придружаващите нестероидните препарати лекарства.

# 691
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен отново! Не можах да се разпиша тези дни, защото бях на работа и време не остава и с малкото детенце.
bonita_09, не съм сигурна към мен ли си се обърнала, защото при нас ставаше въпрос за мъжа ми, а и той не е опериран. Но за приема на нестероидни лекарства и действието върху стомаха им, ще имаме предвид това, което си написала.
webdevil, много интересно инфо си дал и ти за инжекциите. Но сега съм объркана - не знам дали наистина D. Intervertebralis са подобрена версия на D.Compositum, защото в руския сайт, към кото си дал линк, пише, че за лечение се използват D. Compositum (+ другите комопоненти, които са дали), а D. Intervertebralis Suis-Injeel + Funiculus umbilicalis suis-Injeel (което сега проверих, значело "пъпна връв" Shocked) са за поддържане след това. Не се чувствам толкова компетентна, че да преценя коЙ от всичките варианти на лечение да предприемем. Ясно е, че това е хомеопатия и няма да навреди, но въпроса е да помогне. От друга страна, след твоето инфо и за таблетките D. Compositum, съвсем не знам по кой път да тръгнем. Приемайки ги през устата, също би трябвало да стигнат до където трябва, чрез кръвообръщението. Тези от вас, които се интересуват от инжекциите или сте ги правили, какво мислите за всичко това? Иска ми се да действаме вече. А може би трябва да намеря някоЙ хомеопат тук, да ни посъветва, ако е запознат с тези точно лекарства newsm78.
elpida, и аз ти благодаря за полезната информация за придружаващите нестероидните препарати лекарства.
Ами това са руски методи за лечение на ДХ със препаратите на Heel,аз споделих какво съм прочел PeaceСпоред този метод,когато са силни болките  се започва със Discus compositum+прокаин(незнам дали се продава тук),след това се продължава със Discus intervertebralis suis-Injeel и Funiculus umbilicalis suis-Injeel!Ако не са проблем финансите,направи този цикъл,аз мисля да го правя в момента съм на 9 инж.Discus compositum и се чувствам много добре PeaceЕстествено избора си е твой,можеш да направиш и 3х10 през два месеца със Discus compositum,не се наемам да кажа кой вариант е по-добър,а нямам и толкова опит Peace

# 692
  • Мнения: 0
Zdravei te.(Sori nqmam kirelica .)Ot 2008 sam s  plastini no 4ak tazi godina yse6tam bolki v lqvo.Ot na4alo samo krakata me bolqha,sled vreme zapo4na i krasta,samo ne mi e qsno za6to sled  vreme iskat da gi mahat kato yj sa do jivotni. I az tarsih Profesor Gabrovski ,no nego go nqma6e zatova se saglasih sinat my da me operira i ne sajelqwam .Nikoi nevrohiryrg ne moje da kaje 4e sled operaciqta 6te sme kato novi i 4e nqma da ima yslyjneniq.Moite sa golqmo srastvane i na4enki na nova DH na po gorno nivo. Imam bolki v lqwo no kato4eli babreka mi go nqma  i bolki v korema nisko dolo pak ot lqvo no nevijdat problemi tam .Az mislq 4e ako naistena se pazih ama pazene ne6to kato (princeska) nqma6e da imam yslyjneniq no nemoje da styi6 i pari da vzima6 ei taka.A nai vece se qdosvam za6to tozi koito te e opriral toi trqbva pak da te poeme taka da se kaje,ako nqmam vazmojnost da ida do Sofiq.  Opitah tyk i znaeteli kavo mi kazaha.(Ami ti si  se operirala pri nai dobriq ne bi trqbvalo da te boli trqbva tam da otide6)Mai stana dosta dalgo .Leka ve4er na vsicki.

# 693
  • София
  • Мнения: 2 024

Мима Димова, във форума има нещо,
което се нарича кирилизатор и ти
позволява да пишеш на кирИлица, независимо,
че нямаш качена такава на компютъра си.
Кирилизаторът представлява едно малко
бутонче, което се намира на най-горния ред
на страницата, там където са изредени -
Новини, Калкулатор, Лентички...и най-накрая
едно тъмносиньо квадратче, в което пише EN.
Като щракнеш върху него, ти дава възможност
да избереш фонетичната кирилица или БДС.
Моля те, използвай кирилизатора, защото
постовете ти се четат изключително трудно.   Peace

Благодаря ти много Софи,за отзивчивостта и подробното обяснение!  Hug

Бубе, няма за какво, късмет ти желая,
дано този път намериш адекватна помощ!  Hug

# 694
  • Димитровград
  • Мнения: 397
Незнам каква ще е помощта Софи,защото още по телефона доцентката ми каза да не очаквам чудеса,но просто хирурга иска да вляза за да ми направят изследвания,та затова ще влизам в болница.Все пак ти благодаря!  Hug

# 695
  • Мнения: 11
webdevil, вярно, че ме обърка новата нформация, но съм много доволна, че излизат нови неща и доказателства, че това лечение действа. А кой вариант ние ще изберем, ще видим. Благодаря ти!

# 696
  • Мнения: 72
Мима Димова, наистина ме "изтормози"докато прочета написаното.Но някъде по средата ми се стори,че аз съм го писала.Моите оплаквания са същите,въпреки,че съм само 20 дни след операция.
 Права си,гаранции в медицината няма.Но ,ако това се дължи на "сраствания" е грешка в изкуството-на хирургията и на рехабилитацията.И аз"сори"ако някой се обижда от моите думи.
А сега за рехабилитацията-имам въпрос към всички преминали . Къде?
За санаториум е рано.Както вече разбрах,поне 5-6месеца.Но упражнения,малко електро-стимулация на нерва,но къде?


# 697
  • Мнения: 5
webdevil, вярно, че ме обърка новата нформация, но съм много доволна, че излизат нови неща и доказателства, че това лечение действа. А кой вариант ние ще изберем, ще видим. Благодаря ти!
Няма за какво PeaceTishoo е доволен от Discus compositum,аз още не мога да преценя,при всички положения няма да сбъркаш,важното е да се пробва,щом ги използват във толкова страни,значи действат!Успех! Peace

# 698
  • Мнения: 167
Ето ви телефоните и e-mail на представител на фирма HEEL, казва се Данчева:

dancheva@techno-link.com и тел: 028662411, 088640164

Всичко свързано с хомеопатичните продукти на HEEL се консултирам с нея, давала ми е няколко пъти рецепти за различни заболявания. И дори каква разфасовка да се вземе, за да излезе по-изгодно. Има значение дали имате и други заболявания и схемата на прилагане на лекарствата.

# 699
  • Мнения: 615
webdevil и люляк Отидете при д-р Христо Георгиев, той ще прецени най добре какво да правите  Peace
За Траумила webdevil, нямаш представа колко много си прав  newsm20 Аз като го прочетох  и ми светна лампичката  Blush  Party
Точно преди около 1 месец, аз го пих това лекарство по съвсем различен проблем (бях си удари коляното във масата  #Crazy) и ходих на ортопед  ooooh! тук в Панагюрище!
Той ми го изписа заедно със Спаскуприл  Peace Пих го 10 дена не мога да кажа, че ми мина коляното от него, но имах Януари малки проблем и с кръста от претоварване  Embarassed
От както го пих това чудо, до де днешен бях забравил за проблемите и като прочетох се усетих каква е работата  Peace Благодаря   bouquet

# 700
  • Мнения: 114
Маги, благодаря за информацията  Hug,
но нещо има грешка в GSM.

# 701
  • Мнения: 0
Здравей те .Благодаря  за пояснението.И пак се извинявам но не знаех как да намира този (квадрат).Според мен в хирургията винаги има срастване ,кади по малко ,кади по голямо а специално за ДХ знам че ,няма начин да няма макар и леко срастване,и в повечето случи се получавала нова ДХ поне така ми обясни невролога.

# 702
  • Казанлък
  • Мнения: 904

Мерси за информацията webdevil  Hug
Това вече ми е в уишлиста в iHerb!   Joy Но ще трябва да почака,докато мина курса със ензимите,че картата ми се изпразва много бързо  hahaha

А за инжекциите Дискус съм чела доста във руските сайтове, не са панацея,но помагат на много  хора. Невролозите ги изписват. Дори са по-подходящи за хора,които все още нямат дискова херния,но са с болки в гръбнака. Много съм доволна от тях и ги препоръчвам и на другите ми познати.
Успех и хубави дни без болки!   bouquet

# 703
  • Мнения: 5
Няма за какво,радвам се ако съм бил полезен на някого PeaceМежду другото започнах да въртя велоергометър от 3 дена,за сега няма проблеми не чувствам някаква болка PeaceАз реших да направя 3х10 със Discus compositum,след това 1 или 2 курса със Discus intervertebralis suis-Injeel и Funiculus umbilicalis suis-Injeel  Peace

# 704
  • Мнения: 167
Маги, благодаря за информацията  Hug,
но нещо има грешка в GSM.

Извинете ме:       0888640164

Общи условия

Активация на акаунт