Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 88

  • 23 667
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
На мене може дублажа на леля Живка! Ще ми ходи... newsm78
Да, бе! Как я забравихме тая женица!  smile3555 Може, ама Дани ще я дублираш в стихове!

# 676
  • София
  • Мнения: 1 395
Вече не смогвам да изчета всички произведения и да поздравя авторите. Но те си знаят, че са гениални и стават все по-. Обаче някой ще ми каже ли къде е това стихче на Кометка, за което говорите?

# 677
  • Мнения: 27
Айде малко снимки на Хубавелко...........

Бобоянче, ти май искаш да докараш до истерия с този поглед и полуприсвити очи, издаващи блаженство и страст! newsm09 newsm09 newsm09

# 678
  • Русе
  • Мнения: 2 326
Хайдееее,пак наближихме заветната 50 страница! Щура компания сме! newsm10
Мокси,Дежавю, имате ли готовност? newsm78

# 679
  • Мнения: 0
Lusumi, благодаря за линка към интервюто! Досега го гледах, но е много дълго и ми останаха 2 части и за утре, защото след малко ще ме "изхвърлят" от стаята с компютъра. В петата част на това интервю Серхан говореше за България /чух Булгаристан/, но аз нищо не разбрах /това е към 7-та минута/. Нека момичетата, знаещи турски език да ни помогнат да разберем най-важното. А водещият много ми прилича на Ники Кънчев.
Много се радвам на появата на г-жа Броненосец! Добре дошла отново при нас!   bouquet  bouquet  bouquet
Мила, доколкото си спомням Серхан споменаваше, че получава много писма от България /имаше обобщение от момичетата, знаещи турски/, че сериалът се радва на изключителен интерес тук и все в този смисъл. Водещият доста се шегува и с Йозлем /така ме тормози, че не разбирам езика/, май я пита кой от филмите, в които е участвала харесва най-много, но тя не казва /нали се сещаш, че в един от предишните филми си партнира с Берксан, сега със Серхан/, много неудобен въпрос, но момичето се измъква...

# 680
  • Мнения: 186
бай ганьо, добре дошъл ! много липсваше на форума  bowuu

# 681
  • Мнения: 27

Наздраве!

Последна редакция: чт, 23 сеп 2010, 22:34 от kometka76

# 682
  • Мнения: 186


Божееее, иска да ми каже нещо, май?! Аааа,пита за форума!

Гледа ни и е зяпнал от изненада какво му мислим ние тук!  smile3508

Леле, откъде я взехте тази прекрасна снимка !  Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 281
Лека нощ ...мили мои.Отивам да приспивам моят си Харун...и ви обещавам ,че няма да сънувам тъгата Laughing Heart Eyes Laughing.Приятно забавление Laughing Heart Eyes Joy hahaha  bouquet

# 684
  • Мнения: 27
Лека нощ ...мили мои.Отивам да приспивам моят си Харун...и ви обещавам ,че няма да сънувам тъгата Laughing Heart Eyes Laughing.Приятно забавление Laughing Heart Eyes Joy hahaha  bouquet
Боб, много рано. Сладки сънища!

# 685
  • Мнения: 0
Айде, мина 22.00 - може и нещо по-хард...


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes kiss kiss kiss  Сега и ако някий сипе по нещо по-силничко............

# 686
  • София
  • Мнения: 1 395
бай ганьо, добре дошъл ! много липсваше на форума  bowuu

Благодаря и добре заварила, както се казва в турски сериал. Имаше много взаимност в тази липса.

# 687
  • Мнения: 27

Божееее, иска да ми каже нещо, май?! Аааа,пита за форума!
Гледа ни и е зяпнал от изненада какво му мислим ние тук!  smile3508
Леле, откъде я взехте тази прекрасна снимка !  Hug
Бобояна днес я постна!

# 688
# 689
  • Мнения: 0
Лека нощ ...мили мои.Отивам да приспивам моят си Харун...и ви обещавам ,че няма да сънувам тъгата Laughing Heart Eyes Laughing.Приятно забавление Laughing Heart Eyes Joy hahaha  bouquet
..........
Лека нощ, мила!  Hug Поздрави твоя Харунчо от нас...ако е удобно, де!

Общи условия

Активация на акаунт