FarmVille - 32 тема

  • 27 657
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 508
Ами едва ли ще има такъв. Заради такива 'роботи' въведоха да се прави потвърждение когато кликнеш на линк с публикация.

Има тулбара на Геймърс Юнайтед
Предпочетох така да я откажа, отколкото да и кажа, че такива съседи не са много долюбвани от другите. Крадат.... е не точно крадат, ами обират автоматично подаръците и не остава за другите съседи, които играят чесно. Но и тука както в живота не е добре да играеш чесно. Peace

Затова в най-близко бъдеще планирам да направя драстична чистка на съседи с Геймърс Юнайтед. Някои от тях съвсем случайно са се озовали в списъците им, като са изпратили един-два подаръка, които са им били поискани през Геймърс Юнайтед, но други съвсем целенасочено крадат, така че първо ще си напиша предупреждение в профила и ще им дам време да се отпишат от там.

# 46
  • Мнения: 1 491
Вместо запис да кажа, че на мен за второ ниво на таз кучешка роза ми иска 1100, а не както пише на линка даден по-горе 1650 ...

Иначе и аз много "обичам" такива дето не играят честно ... Имам си 3-4 такива съседи, дето като публикуват нещо, още на 3тата секунда - Сори, закъсняхте, няма за вас

# 47
  • Мнения: 626
Аз просто отговорих на въпроса  Peace . За съжаление който иска да играе нечестно, винаги ще намери начин. А относно триенето на съседи незнам как ще разберете че някой ползва ГУ тулбара , единствено тези които качват много нива за кратко време със сигурност ползват ботове .

А и още нещо се сетих. Като сте толкова против защо всички си взехте 200 КЕШ то си беше чиста измама.

# 48
  • Мнения: 326
Аз просто отговорих на въпроса  Peace . За съжаление който иска да играе нечестно, винаги ще намери начин. А относно триенето на съседи незнам как ще разберете че някой ползва ГУ тулбара , единствено тези които качват много нива за кратко време със сигурност ползват ботове .

А и още нещо се сетих. Като сте толкова против защо всички си взехте 200 КЕШ то си беше чиста измама.
 ООО,не е вярно. Аз нищо не ползвам,а качвам много бързо. 10000 xp ги правя за няколко дни само от садене и копаене с трактора. Това,че някой качва бързо не е критерий дали е честен или не.

# 49
  • Мнения: 0

А и още нещо се сетих. Като сте толкова против защо всички си взехте 200 КЕШ то си беше чиста измама.
Както се казва в такива случаи- Ееее това е друго нещо.А и тогава пак нямаше за всички. Намазаха тия с мноооогото фалшиви ферми.Още по-нечесно. 100 фалшиви ферми Whistling

# 50
  • Мнения: 326

А и още нещо се сетих. Като сте толкова против защо всички си взехте 200 КЕШ то си беше чиста измама.
Както се казва в такива случаи- Ееее това е друго нещо.А и тогава пак нямаше за всички. Намазаха тия с мноооогото фалшиви ферми.Още по-нечесно. 100 фалшиви ферми Whistling
аз имам само 10.това пак ли е лошо  Laughing Не виждам защо да е нечестно,с фалшивите си ферми не ощетявам никого,и те на никого не пречат.  Peace

# 51
  • Мнения: 626
mama otilia нямам предвид да качваш малките нива, като стигнеш 90 и нагоре за едно ниво ти трябват 60000-80000 ХР които определено ако само садиш не се правят толкова лесно. Аз минавам ниво за повече от седмица, а имам съседи които от 80 ниво вече са 280- то което не е възможно по честен начин  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз не съм намазала, и нямам нито една фалшива ферма. Готино е да имаш всякакви красоти, много ми харесват да ги гледам в чуждите ферми, но не бих играла нечестно, за да ги спечеля.

# 53
  • Мнения: 0

Както се казва в такива случаи- Ееее това е друго нещо.А и тогава пак нямаше за всички. Намазаха тия с мноооогото фалшиви ферми.Още по-нечесно. 100 фалшиви ферми Whistling
аз имам само 10.това пак ли е лошо  Laughing Не виждам защо да е нечестно,с фалшивите си ферми не ощетявам никого,и те на никого не пречат.  Peace
Е нали трябва майтап да става сега... а и да поспамим малко. Peace

# 54
  • Мнения: 17
Вместо запис да кажа, че на мен за второ ниво на таз кучешка роза ми иска 1100, а не както пише на линка даден по-горе 1650 ...



1100+550= 1650
1650 е за първата + втората общо.

# 55
  • Мнения: 1 685
Здравейте. Благодаря за темата.  Hug
 Момичета случвало ли му се е на някой като играе играта с балончетата после да има два подаръка в гифта. Вчера ей така в две изоставени ферми влязох да видя какво ще се падне и в двете ми даде по два еднакви подаръка. И двата изкарах от там. Тази сутрин исках бушиел на стената. Съседи казаха, че са изпратили ( също и аз си пратих) но ги нямам кат оподаръци. Помислих, че са ги направили дирекно да са във фермата, но ги нямаше. Друг има ли такива проблеми?

# 56
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Здравейте, имам Пекарна, но сега в новия й вид не мога да разбера как да раздам/шерна собствените си бушели за да мога да вземам от съседите си необходимите за готвене. Пише ми че ми е пълно inventory-то но къде да го намеря  ooooh! моля ви някой ако знае да ми каже....благодаря!
Освен съвета на Jaritta (use или  share - bushels), можеш да си разчистиш бушели, като отидеш на свинарника и забъркаш храна на прасетата- За нея също се използват бушели от твоето инвентори. Не мога да посоча точната опция, че нямам фейс в момента и не мога да вляза във фермата.

# 57
  • Мнения: 937
Здравейте, имам Пекарна, но сега в новия й вид не мога да разбера как да раздам/шерна собствените си бушели за да мога да вземам от съседите си необходимите за готвене. Пише ми че ми е пълно inventory-то но къде да го намеря  ooooh! моля ви някой ако знае да ми каже....благодаря!
Освен съвета на Jaritta (use или  share - bushels), можеш да си разчистиш бушели, като отидеш на свинарника и забъркаш храна на прасетата- За нея също се използват бушели от твоето инвентори. Не мога да посоча точната опция, че нямам фейс в момента и не мога да вляза във фермата.

Благодаря ви и това със свинарника ще пробвам защото съвета на jaritta не се получава сменими се цялата визия на пекарната и го няма този бутон вече use  и от там да си избираш сега имам само да купувам готови продукти от другите и после да ги превръщам в гориво ужасно е не мога да се ориентирам цяла сутрин.....отивам да правя храна за прасетата явно дано стане.

Благодаря ви!

ААА не става егати ужаса свинарника ми е пълен с храна...цяла сутрин не мога да я разгаданя тая т.. пекарна  #Cussing out

# 58
  • Мнения: 7 723
На мене не ми пречат тези, дето трупат нива бързо...
Чудя им се...
Какво, като трупнеш 60 нива за 10 минути?
Взимаш ли кешове за тая работа? А табели?
Така кефа от самата игра се превръща в надботване... Tired

# 59
  • София
  • Мнения: 1 508
Нивата не са проблем, проблем е, че взимат разни различни неща буквално за стотни от секундата след като са публикувани, с което нормален човек, кликащ на ръка и разкъсващ се между своята ферма, наторяването на приятели, приемането и пращането на подаръци и опитите да вземат нещо от стената, просто не може да се състезава. На всичкото отгоре крадат и неща, които са публикувани за някой друг - разните там трюфели, горива, стоки и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт