SUPERNATURAL - The Wait is Over

  • 28 369
  • 691
  •   1
Отговори
# 255
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
 hahaha Joy Ох, ако знаеш колко отговора ми хрумват, и все неприлични Joy
По важния въпрос в случая е:
Ако са му така краката на излизане, как са били на...влизане, по време на влизане... Joy
Лейла,   bouquet Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 292
Лайла, гифчетата са Супер  Hug

# 257
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 114
На мен едно от най-тъпите неща беше когато Дийн стоеше глупаво и все едно не разбираше какво трябва да се прави. Бил загубил година - дрън-дрън.

# 258
  • Мнения: 2 040
Аз пък установявам, че хората там в Свръхестествено си знаят работата. Така разбуниха духовете, че идният петък всички стръвно ще очакват развитието на историята и кога ще се върнат техните Дийн и Сам Laughing
Дааа и аз това си го мислех (да си го бях казала  ooooh!  Laughing). Страхотна стратегия е това тяхното.

Изглежда много по-помъдрял, много по-улегнал и много по-малко празноглав, да ме прощавате.
Въх как нарече Тренера въздух под налягане Joy 
Ама пък виж как майсторски го извъртя, все едно комплимент му прави  Joy Joy Кой си го може - си го може  Joy
Иначе съм съгласна отново с Фейчето, че Дийн е е станала много по-улегнал и помъдрял и не го виждам да се върне отново към това, което беше в първи сезон - нахакания устат бройкаджия, когото обичам Heart Eyes. Уоманитка е права - една година с Лиса му се отрази по-зле от 40 години в Ада  Joy.

Лейла, гифчетата са един път!   bouquet Особено онова със солта много ми хареса!  Heart Eyes

Joy Joy Joy Аз няма да се обаждам. Mr. Green Twisted Evil



# 259
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Лайла, гифчетата са Супер  Hug
bicho malo добре ,честно ли е сега да имаш такъв подпис   341uu нито едно мнение не мога да прочета  #Crazy

# 260
  • София
  • Мнения: 44 418
Аз пък установявам, че хората там в Свръхестествено си знаят работата. Така разбуниха духовете, че идният петък всички стръвно ще очакват развитието на историята и кога ще се върнат техните Дийн и Сам Laughing
Дааа и аз това си го мислех (да си го бях казала  ooooh!  Laughing). Страхотна стратегия е това тяхното.

аз нещо не го чувствам така.
нака де, ще си следя сериала ако ще да стане по-тъп и от бъфи....но не ми събудиха точно тази тръпка на очакване за развитие със серията....

# 261
  • Мнения: 2 040
Забелязхте ли Сами от промото? smile3521

Ето го и Дийн от промото, гледа все така лошо и е на една крачка да почне да "бройка мадамите"  Laughing
Забелязахме и още как!  Heart Eyes Предимно Дийн  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
 

Мили ми градинарски кучки, сега ще ви нанеса един съкрушителен удар със следващата снимка, показваща как Баш Градинаря най-безсрамно ви изневерява с една бразилска кучка. Twisted Evil

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 19:30 от Злата с метлата

# 262
  • Мнения: 6 393

Ама, Златенценце  Heart Eyes , ти да не се засегнеш? Нали обещах да ти пазя реномето, затова се обърнах към Галинчето, пък тя – нищо и половина: какви били краката на влизане Crazy . Вместо да ме похвали колко се старая, тя  Cry ... Та ако просто отвътре ти идва да кажеш нещо, не се измъчвай, с удоволствие ще го прочета  Mr. Green .

...  ще си следя сериала ако ще да стане по-тъп и от бъфи...

 Peace И аз така.

Последна редакция: вт, 28 сеп 2010, 02:46 от Impala

# 263
  • Мнения: 0
Аз не мисля, че някой сериал може да стане по- тъп от Бъфи. Crazy
Импала, мерси, ама заради това ще трябва да се изявявам като   hahaha вехтошарка  Joy - крадвам снимка от тук, крадвам снимка от там. Ама вие пускайте, коя съм аз, че да се оплаквам. Grinning  Joy

Гифчето със солта ми предизвиква апетит. Да кажем, че е заради вкусните яйца, мхм. Crazy

# 264
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Ха така! Дай да пазим на Злата реномето, а аз - к'во - мръсницата на форума Crossing Arms Laughing
А че се стараеш, стараеш се, определено си му спряла тока. Илзиза почти негоден за консумация Laughing


Мили ми градинарски кучки, сега ще ви нанеса един съкрушителен удар със следващата снимка, показваща как Баш Градинаря най-безсрамно ви изневерява с една бразилска кучка. Twisted Evil

М, то пък ние(аз) сме му много верни Whistling

# 265
  • Мнения: 0
...  ще си следя сериала ако ще да стане по-тъп и от бъфи...

 Peace И аз така.

То май всички сме така - каквато и супа да ни поднесат, все ще си я хапваме Peace

Много ми харесва конспиративната вълна, която е зацарила от снощи в темата ни - Сам в ада ли е бил или не било точно ад, Дийн по-кофти ли се чувства след 1 година ядене манджите на Лиса, отколкото след 40 години в ада с мъченията... такива ми ти работи. Grinning Само да спомена, че и аз мисля, че точно такъв тип начало не може да не е бил пределно ясен на сценаристите, че ще събуди твърде много въпроси и допълнително ще качи зрителския интерес, така че няма начин да не са го направили нарочно и тъй като това е "Свръхестествено" все пак, (а не "Загубените"), вярвам, че до края на сезона все ще намерят достатъчно време, за да ни обяснят всичко, което трябва да знаем защо братята са такива и как ще се променят оттук нататък.
Възнегодувам остро срещу варианта, в който Дийн "вече не е устат многознайко - бройкаджия", точно какъвто си го обичаме от първи сезон Heart Eyes Искам си стария Дийн пък! Пак може да си е отговорен, но да си ръси лафчета и да позаглежда мадамите от баровете нека не му го отнемат от образа, плийз. Simple Smile

Лайла, Hug гифчетата ти са страхотни - на мен това с моторния трион много ми се нрави. Simple Smile

# 266
  • Мнения: 6 393
Аз не мисля, че някой сериал може да стане по- тъп от Бъфи. Crazy
Импала, мерси, ама заради това ще трябва да се изявявам като   hahaha вехтошарка  Joy - крадвам снимка от тук, крадвам снимка от там. Ама вие пускайте, коя съм аз, че да се оплаквам. Grinning  Joy

Гифчето със солта ми предизвиква апетит. Да кажем, че е заради вкусните яйца, мхм. Crazy

А да знаеш аз колко обичам да 'крада' снимки... толкова че свалям и такива, които не ми харесват Crazy hahaha .

И аз съм там заради яйцата Mr. Green . В смисъл ако той ще ги приготвя   chef , ще ги ям, въпреки че не обичам много-много.

Възнегодувам остро срещу варианта, в който Дийн "вече не е устат многознайко - бройкаджия", точно какъвто си го обичаме от първи сезон Heart Eyes Искам си стария Дийн пък! Пак може да си е отговорен, но да си ръси лафчета и да позаглежда мадамите от баровете нека не му го отнемат от образа, плийз. Simple Smile

Амин!

Последна редакция: пн, 27 сеп 2010, 20:01 от Impala

# 267
  • Мнения: 2 040
...  ще си следя сериала ако ще да стане по-тъп и от бъфи...
Аз не мисля, че някой сериал може да стане по- тъп от Бъфи. Crazy
Айде тогава няма да си казвам, че съм фенка на Бъфи. Преди доста време Спайк ми красеше монитора.  Whistling

Та ако просто отвътре ти идва да кажеш нещо, не се измъчвай, с удоволствие ще го прочета  Mr. Green .
Много работи ми идват отвътре и хич не са мъчителни  Mr. Green. А какво да те хваля за старанието, измъчила си човека да се труди часове наред клекнал, приведен в неудобна поза  Crossing Arms  Laughing.

# 268
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
 hahaha Joy
Злате, злате, Тренера от последното гифче ти издуха...реномето Joy

# 269
  • Мнения: 6 393
Та ако просто отвътре ти идва да кажеш нещо, не се измъчвай, с удоволствие ще го прочета  Mr. Green .
Много работи ми идват отвътре и хич не са мъчителни  Mr. Green. А какво да те хваля за старанието, измъчила си човека да се труди часове наред клекнал, приведен в неудобна поза  Crossing Arms  Laughing.

 Shocked Shocked Shocked Ох, не мога... стига... Това беше отдавна, сега си седя най-кротко.

Реноме или не, Злате, обичам те!

Общи условия

Активация на акаунт