Препоръчвам ви балсама за коса SUNSILK

  • 4 034
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 626
Незнам за кое говорите вие, но доколкото разбирам става въпрос за балсам от лилавата серия.
Аз ползвах крема, който е без измиване и честно казано въобще не ми допадна.
Първо, трябваше да духам двойно повече време косата със сешуара за да изсъхне.
Второ, едно слагане на косата зад ухото и всичко отива по дяволите. Веднага става чупка и край с правата коса.  Rolling Eyes
Подарих го на сестра ми.

# 16
  • Мнения: 2 407
И аз не съм доволна от всичко на Sun Silk.И аз ползвах крема без отмиване и нищо не струва.

# 17
  • Мнения: 5 317
Ползвам elseve anti-casse,шампоан и балсам.И аз като magi99 съм доволна от тяx.Косата винаги ми е била много суxа,особено краищата.От месец се мия с тяx и намирам разлика.Sunsilk не съм ползвала.

# 18
  • Мнения: 1 399
Аз вчера си купих шампоана и крема без измиване /лилавите, за изправяне/ - нищо не стана. Пак опрях до фризьор. Сама не мога да се справя и туй то ooooh!

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 944

Е от 2 семици ползвам Елсев за обем много съм доволна поне за сега

И аз пробвах елсев за обем, мирише страхотно, но получих пърхот, а косата вместо обемна стана суха и се заплита.  Sad
СЪнсилк за обем гледах върху една приятелка - никакъв ефект.

# 20
  • Мнения: 995
Имам го лилавият Сънсилк за изправяне на косата без изплакване(казват го на рекламата). Косата ми леко се чупи и бях много доволна, че има нещо, което ще я подчини. Не само не ми я изправи, ами даже стана на клечки.
Чудих се дали го използвам правилно, няма подробни инструкции на опаковката.На мокра коса ли се нанася , на суха ли, трябва ли да се издуха после косата....
Повече нищо няма да си купя от тази марка.

# 21
  • Мнения: 202
От лилавия не съм доволна.

# 22
  • Мнения: 1 517
И аз не съм доволна,явно си е до коса

# 23
  • Мнения: 3 611
В Бг ползвах Сънсилк ама помня, че не бях доволна от резултата. Добре, че косата ми е дълга, та свърши за 3 пъти. Ползвала съм какви ли не балсами, но съм най- доволна от Пантен.  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4 546
аз съм ползвала синият и зеленият вариант. е, не съм очарована - косата става на клечки, а в края на деня вече стои мазна. мислех, че слагам по много и пробвах с различни количества - ефектът е същият. иначе, от синият вариант наистина придава обем, зеленият по-няма ефект

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
И аз не съм доволна от всичко на Sun Silk.И аз ползвах крема без отмиване и нищо не струва.
И аз не съм доволна изобщо от тази марка. Пробвах за чупливи коси шампоан и балсам без отмиване и като резултат си докарах пърхот, който още не мога да изчистя от главата си.

# 26
  • Мнения: 5 468
Ама измивайте балсама, бе хора. Как така с балсама на косата и навън? Ами то дето има прашинка и ще полепне за косата ви, та как няма да е мазна и да стои като мръсна вечерта? Те нека си говорят - без отмиване... балсам не се ли отмие, не виждам, какво може да стане ooooh!. Той е като магнит за боклуците после.

# 27
  • Мнения: 4 546
Ама измивайте балсама, бе хора. Как така с балсама на косата и навън? Ами то дето има прашинка и ще полепне за косата ви, та как няма да е мазна и да стои като мръсна вечерта? Те нека си говорят - без отмиване... балсам не се ли отмие, не виждам, какво може да стане ooooh!. Той е като магнит за боклуците после.
не съм пробвала, но все пак тези балсами са нещо като течна пяна за коса, а не истински балсам.

# 28
  • Мнения: 377
Аз използвам само шампоана от лилавата серия и съм много доволна, е не че става супер права но успявам да я оформя без сешоар. А по принцип ми е леко чуплива и ако не я изсушя стърчи навсякъде.

# 29
  • Мнения: 165
аз съм доволна от лилавата серия-всичко си е до типа коса Peace

Общи условия

Активация на акаунт