Къде в Пловдив??? - 15

  • 51 031
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 776
Благодаря на всички отговорили ми ... ще видим кое ще ни пасне на нас.  bouquet
Дайте идеи и за детски хомеопат от който сте доволни.


В предишната тема някой ти каза...
Пиши мейл на Хомеопатичното общество/в гугъла излиза/ и те ще ти препоръчат!Ние така правим! Peace

# 16
  • Мнения: 458
да попитам от къде да си взема препарат за тотално почистване на котлен камък в пералня?

за Калгон ли питаш или ...

тц, ден бе майстора на перални в къщи да ми прегледа машинката, защото трудно движи барабана. Каза ми да не купувам Калгон, в Б-я няма истински, а само мента, а да се купувам препарт за тотално почистване на пералня.. " броя таблетки, които се пускат на празна пералня на 70-80 градуса един път в месеца.

# 17
  • Майничка
  • Мнения: 12 583
да попитам от къде да си взема препарат за тотално почистване на котлен камък в пералня?

за Калгон ли питаш или ...

тц, ден бе майстора на перални в къщи да ми прегледа машинката, защото трудно движи барабана. Каза ми да не купувам Калгон, в Б-я няма истински, а само мента, а да се купувам препарт за тотално почистване на пералня.. " броя таблетки, които се пускат на празна пералня на 70-80 градуса един път в месеца.

Купувала съм такова на Фрешактив от магазина им с/у у-ще "Душо Хаджидеков".

# 18
  • Мнения: 292
Да не ви изпусна...  bouquet

# 19
  • Мнения: 427
Пепи,  bouquet за новата темичка!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 126
В ДМ също има препарат за котлен камък,този за ел.каните чисти супер,предполагам и за миялни,и за перални също има.Преди ползвах таблетките на фреш актив,но специално за котлен къмък от ДМ съм по доволна.

# 21
  • Мнения: 480
Момичета, трябва ми спешно препоръка за медицинска лаборатория!
Става дума за изследване стерилната урина на новородено. Спомням си, че четох коментари против Писанец. Каспър?...
Утре сутрин трябва да я нося, а искам да съм 100% сигурна в резултата. От това ще зависи какво лечение ще се предприема.
Много благодаря предварително!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
БиРенкА,и за мен и за детето винаги ходя в Хронолаб

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Аз съм купувала Меглио от магазинчето за перилни препарати срещу Дома на младоженците.
Идеален е и за замърсени печки.
Един и същи ли е или има различни? В смисъл - за петна, за печки или е един вид и става за всичко?

# 24
  • Мнения: 108
Аз съм купувала Меглио от магазинчето за перилни препарати срещу Дома на младоженците.
Идеален е и за замърсени печки.
Един и същи ли е или има различни? В смисъл - за петна, за печки или е един вид и става за всичко?

Меглио-то е универсален обезмаслител, т.е. един е  Peace И аз съм изключително доволна от него ( преди ползвах този на Сано, но пък той така се пени , че после няма плакнене, а Меглиото си попива и се забърсва много лесно)

# 25
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
запис да не ви изпусна

# 26
  • Мнения: 1 053
И аз тук    bouquet

# 27
  • Мнения: 157
... и аз - ЦОП! Laughing

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Хич не са ми удобни лабораториите на Хронолаб като разположение. Прежалих се за посявка на секрет в "Писанец". Дано не оплескат нещата, ама то няма как да разбера, ако не повторя изследването и на друго място. Като станат готови резултатите, тогава ще реша какво да правя. Честно нямам доверие на никоя лаборатория, откакто моя приятелка вече не работи като лаборант.  Tired

# 29
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт