ДАМСКИ КЛУБ 40+ ! Довиждане, наше лято!... /12 тема/

  • 22 894
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 280
За съквартирантката си говорех, де. Ама колко са то 10 дена #2gunfire.

# 706
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 906
Шанелче, спокойно, изпий цялата бутилка и ще гледаш света с други очи.

# 707
  • Мнения: 945
За съквартирантката си говорех, де. Ама колко са то 10 дена #2gunfire.

Да, разбрах, че е за съквартирантката ти, но ти си  там да си починеш, а не да те дразни някой Close
Затова я отрежи още в началото, нищо чудно да дойде да ти гледа през рамото какво пишеш Shocked

# 708
  • Мнения: 280
Колко време трябва да живееш с нея?

До като се застрелям, защото най-верочтно няма да издържа това изпитание Joy!!!

Как казваше великия Тодор Колев в"Опасен чар" - "Ама аз ще напусна тази болница!!!" /на затвора, де/  Joy.
Та и аз така hahaha.

Нека да съм откровена - аз съм чешит, социопат в нова среда. Мислят ме за надута/надменна/ в такива случай, а аз не мога да се преодолея някак си.А пък в случай като този дето е ясно, че няма да се видим повече с човека не ми се хвърля в разказване на живота и прочие. Искам да си изпразня главата и да си почина.В началото гледах лошо, както си правя винаги, ама нали Милото все ме обвинява да съм по-"бяла и добра", та хайде да пием кафе с жената /на 54г/  ooooh!и като се отприщи една интинмост..... ooooh!

Казах и аз на рецепционистката да ме сложи с някоя глухоняма баба ама явно е нямало такава Joy.

# 709
  • Мнения: 280
Затова я отрежи още в началото, нищо чудно да дойде да ти гледа през рамото какво пишеш Shocked

Това го свърши още преди няколко часа Joy, ама не ме хвана Laughing!!

# 710
  • Мнения: 280
Момичета, лека нощ, че ей сега ще стане 7.00 и хайде на гимнастика.

Към 10.00 ще съм на кафе, даже и на цигари.

# 711
  • usa
  • Мнения: 2 113
я каква тема имало във форума - за най-хубавата възраст! случайно попаднах тук и реших да се разпиша. във въпросната 40+ възръст съм, отглеждам 3 непълнолетни бройки, без да броя кучето - две девойки на 15 и 13 и младеж на 7 3/4, както сам се брои. като че ли е това  newsm78. на първо четене видях няколко познати ника, но за сега ще се въздържа от мнения докато поопозная по-голяма част от публиката, пък нататък ще видим Simple Smile

# 712
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 906
миз, добре дошла. Купона е в петък вечер, тогава излизат скритите лимонки.

# 713
  • Мнения: 31
Доооооброооооо утрооооооооооооооо!

Хайдеееее!

   и   

Миз, добре дошла при нас!

# 714
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Хай  Hug
Рано ми започва денят, но се очертава мноооого дълъг - днес отлитам в пълната изолация, но с половинката  Twisted Evil
Ще се появя едва в понеделник вечер.

Шанел каква почивка точно успяваш да направиш  Thinking
Съдя по себе си - не мога ли да се отпусна се връщам още по-натоварена.
Дано поне процедурите си свършат работата.

Миз добре дошла  Hug
На тия години от какво има да се притесняваш?

Книги  Crazy Това е любовта ми. В последните 8г несподелена  Confused
Сега обаче се опитвам да наваксвам. Чета "Огън от небето" /май е поредица/ за Александър Македонски.
В Португалия бях минала на електронна библиотека, но като няма кой да ти препоръча нещо четях наред  ooooh!

Ели представих си го цветно  Joy извинявай

Оправям и отивам на работа.
Не тъжете за мен  Mr. Green



# 715
  • Мнения: 70
Добро утро и от мен. Аveili благодаря,че ме отмени този път,аз докато разгледам снимките от концерта и ти ме изпревари.    bouquetМиз добре дошла  bouquetШанел я качи малко снимки от санаториума да те видим къде си плакнеш кокалите.Дано се оправиш със съквартирантката?Боби чакаме те с нетърпение в края на ноември.Хубав ден от мен,нищо че вали дъжд Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 123
Този петел ми изкара акъла JoyДобре, че съм сама в офиса hahahaта нямаше кой да ме види как подскачам 30 сантима вертикално.
Шанел,много цветно разказваш LaughingПредставям си съквартирантката в този вид
Не мога поименно да ви изброявам,ще ме извините bowuu
Чета ви,но съм в подготовка на годишна инвентаризация и ми е малко натоварено.
Добре дошли на новите попълнения,имаме си вече многодетни майки Hug
На всички - честит първи сняг, ако сколасам за следващия виртуален купон, бройте ме

# 717
  • Мнения: 280
Добро утро!Вие сте глътка свеж въздух в еднаквите ми дни! Не предполагах, че толкоз ви обичм Hug!!

Нямам фото!Ще снимам с тел. , но не знам после как да ги прехвърля, така че във Варна чак.

Гимнастиката била чудесно нещо!!!/Добрутро, свате/  Човек хем само лежи, хем как се поти.
15 мин. на дюшек. Утре ще я запиша с тел., че не мога да запомня всички упр., а и последователността.

ДОРОМ , къде си живяла преди? Извинявай ако си казала вече.

До по-късно.ХУБАВ ДЕН!!!!!!

# 718
  • Мнения: 2 164
Денят е прекрасен!
Шанел,винаги ще се намери някой,който да ти напомни,че не си в рая!
В случая единствено помага психотерапията ,внушавай си,че това изпитание не е
случайно,че лекуваш нервната си система,че предпочиташ всички близки с капризите и странностите,пред това същество на 54г.,че имаш най-прекрасното семейство и все пак не е гнусна циганка/на каквито аз попаднах/!
Усмихни се!Огледай се и виж колко хубави неща има около теб!
Искам в следващият си пост да ми изброиш 3 неща,които ти харесват там!
А сега - усмихнете се на първият сняг!
Хубав и спокоен ден!

# 719
  • Мнения: 7 263
Хайде добро ви снежно утро девойки!
Да ни тръгне вече уикендско и да записваме и тази седмица бегАлА  Flutter
Ще поработя малко и пак ще ви нагледам, но преди това Шанелче - другарче мило, не мога да те оставя така  Hug



До като се застрелям, защото най-верочтно няма да издържа това изпитание Joy!!!

Как казваше великия Тодор Колев в"Опасен чар" - "Ама аз ще напусна тази болница!!!" /на затвора, де/  Joy.
Та и аз така hahaha.



Как така шЕ сЪ застрелваш бе! Ако имаш орУжие застреляй я таз персона - мъжът и сигурно ще те позлати после!
Иначе аз веднъж съм била на такова мероприятие и да ти дам малко ноу-хау как се справих с една такава персна. И тя така ми налетя от вратата, но аз тогава бях в подходяща форма ( косата ми сигурно имаше 1 -2 см  дължина)и понеже тя за 10 минути ми разказа цялото си битие от гимназията, двата си брака и децата и съседите .... като накрая с копнеж ме погледна и ми вика "А ти гледам си много младичка какво правиш тук?"
Мдааа и аз така като тебе като видна социоПАТКА незнам как ми дойде изотвърте и започвам с възторжен тон
"-А пък аз като влязох в затвора бях на ...."  Rolling Eyes Flutter Crazy
Ейййй казвам ти надали Карл Люис би бил по бърз до края на коридора  Mr. Green Whistling Whistling Party Stop
И на обяд вече бях сама в стая  Mr. Green bowuu
Та така  Party Party

Общи условия

Активация на акаунт