Да се похваля, а пък вие да не ми се смеете!

  • 3 669
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 769
Момичета,
Много ви благодаря за прекрасните думи и успокоенията! Трогната съм!  Grinning Тепърва ще задавам въпроси, особено на тези, които са в сходно на моето положение!
На тези, които все още бременеят, пожелавам леко доизносване!
На тези, които вече си гледат бебоците - здрави нерви и много усмивки!
А на тези, които тепърва забременяват - стискам палци от все сърце и им пожелавам скоро чакането да свърши (а защо не и да вземат пример от такива "разсеяни" мами като мен Embarassed  Wink )!
За сега толкова, че много работа ме чака!
Все още не усещам, че съм бременна, та затова въртя педалите на висока скорост car003   car003 (обаче от разсеяност вчера съм изпила 3 хапчета Неофолик, и само едно Но-шпа, а трябва да е обратното  Embarassed Banghead  Banghead Banghead;
явно това е при мен признака за бременност - тотално оглупяване  #Silly  #Shocked ) Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 46
  • Мнения: 1 533
Поздравления за хубавата новина и пожелания малката зиготка да стане едно голямо и хубаво Овне Grinning

Айде да не си ги мерим...годините, че аз май съм най-дъртата форумка / на 36 след някой и друг ден Grinning /

# 47
  • Мнения: 255
Тук дърти форумки няма Sign Exclamation  Всички сме млади и готини, а на Туфи пожелавам пълна къща с дечица и по ред на номерата - леко бременеене thumbsup

# 48
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Туфи, новината е чудесна!
Толкова хубаво да забременееш без да се мъчиш, щом така и така искате мнодо бебета! Разликата между децата ще е наистина добра!
Честито!
Желая ти лека бременност и разбира се, леко раждане, макар че има време за последното!

# 49
  • Мнения: 1 422
Толкова прекрасно! Ох, хайде дано и аз скоро да мога да се похваля!

# 50
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 742
Цитат на: Туфи
Момичета,
Много ви благодаря за прекрасните думи и успокоенията! Трогната съм!  Grinning Тепърва ще задавам въпроси, особено на тези, които са в сходно на моето положение!
На тези, които все още бременеят, пожелавам леко доизносване!
На тези, които вече си гледат бебоците - здрави нерви и много усмивки!
А на тези, които тепърва забременяват - стискам палци от все сърце и им пожелавам скоро чакането да свърши (а защо не и да вземат пример от такива "разсеяни" мами като мен Embarassed  Wink )!
За сега толкова, че много работа ме чака!
Все още не усещам, че съм бременна, та затова въртя педалите на висока скорост car003   car003 (обаче от разсеяност вчера съм изпила 3 хапчета Неофолик, и само едно Но-шпа, а трябва да е обратното  Embarassed Banghead  Banghead Banghead;
явно това е при мен признака за бременност - тотално оглупяване  #Silly  #Shocked ) Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


Туфи честито и от мен!!! Леко бременеене ти пожелавам и едно прекрасно бебче накрая!

Туфи а защо пиеш Но-шпа???

# 51
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Valka

Туфи а защо пиеш Но-шпа???

Valka, защото, както писах още в началото, имало признаци на отлепване на мехурчето (т.е. торбичката, или както там се изрази лекарката, не помня точно Embarassed ) от мястото му. Дори би трябвало да имам леки болки в корема (не бих казала,че имам-само когато кихна или се понапъна, нещо ми придърпва в областта на операцията, и дори си мислех да ходя на хирург да ми я прегледа, но явно не е тя причината). Та затова. Grinning Но откакто го пия (може и внушение да е - нямам абсолютно никакви неразположения. Не усещам, че съм бременна.... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт