Спонтанен цикъл

  • 32 142
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 79
здравеите предстои ми инвитро на спонтанен цикал. имам 4ас за понеделнек и се петесниавам 4е ниама каде еа отседнем.

# 31
  • Малта
  • Мнения: 1 126
ПОПИТАЙ в ТАЗИ ТЕМА: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=524543.msg17456209;topicseen#new
Там момичетата са пациенто на Клиника МАЛИНОВ   bouquet

# 32
  • Мнения: 59
Здравей katetyy. Къде ще правиш своето ин витро, за да се ориентираме понеже от това което си написала няма как да ти помогнем.

# 33
  • Мнения: 79
в клиника малинов

# 34
  • Мнения: 79
имам о6те едно вапрос4е за pynkciata dali e boleznnina bez opoika

# 35
  • Мнения: 1 732
имам о6те едно вапрос4е за pynkciata dali e boleznnina bez opoika
Не,но зависи и колко издържаш на болка,манипулацията е за секунди,успех и късмет.

# 36
  • Мнения: 79
mimi26 bkagodaria mnogo

# 37
  • Мнения: 59
По добре с упойка защото аз също се чудих дали със или без, но ми казаха че не трябва въобще да мърдаш, а за не смятах че при по силна болка няма да мръдна и затова предпочетох с упойка. Когато е само за един фоликул излизаш от упойка много бързо още щом ме сложиха на количката вече бях в съзнание беше ми замаяно но.. все пак, а и там упойките са добри според мен, не ме боля глава и не ми беше лошо.

# 38
  • София
  • Мнения: 23 165
Никакъв шанс да мръднеш и без упойка.
Така се бях смразила от страх, че и да се наложеше нямаше как да мръдна  Mr. Green
Иначе болката не е кой знае каква, и е само за секунда, само страха ми беше голям.

# 39
  • Мнения: 79
благодария мацки

# 40
  • Мнения: 79
kakva e ypoikata mastna lie

# 41
  • София
  • Мнения: 23 165
Ако питаш дали упойката е местна/не се разбира добре на латиница/, не е .
Не знам как се казва точно, но си поспиваш за малко. Не е и такава като при операция.

# 42
  • Мнения: 115
katetyy  Моето лично мнение е ,че нети трябва упоика болката е за секунди и не е никак голяма.А за отсядане ти препоръчвам хотел АКВА савсем близо е до клиниката.Успех Hug

# 43
  • Мнения: 79
blagodaria vi mnogo momi4eta  Wink

# 44
  • Мнения: 79
благодаря ви много момичета .утре заминаваме като се върна ще пиша как е минало.

Общи условия

Активация на акаунт