Обсебване на мъж

  • 12 484
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 447
От доста време не бях влизала във форума и точно когато реших да вляза ,аз на пързалка ще попадна. Whistling

# 16
  • Мнения: 2 448
Последно чух, че ще се женят. Как мога да предотвратя това?

Няма човек - няма проблем.   Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 11 483
Човекът наистина изглежда омагьосан. Който е минал по този път няма как да обърка признаците. Значи знам сигурен начин за разваляне на такава магия. Не са необходими много неща: черна боя /може и за обувки/, 2 рози, метла и бяла рокля. Трябва в 12 часа облечена в бялата рокля и с намазана черна боя на лицето да се видиш с човека, на който е направена магията. Измисли нещо, че спешно трябва да се видите - най добре на кръстопът. Когато той дойде изтичай срещу него и от всички страни му начертай кръст с метлата. Накрая му подари двете рози. Човека толкова ще се стресне от подобни луди прояви на позната роднина, че моментално ще се освободи от стомашното и чревното си съдържимо барабар с магията.
П.П. После пусни друга тема на която да ти отговоря как да накараме човек да проговори след силен уплах  Peace

# 18
  • Мнения: 11 573
Влюбил се е човека, не му се бъркай!
Дорис- оригинална, както винаги. Joy

# 19
  • Мнения: 2 448
За по бързо казвай им зодиите и викай Delusion да оправи работата с магията.  Peace

# 20
  • Мнения: 4 569
Не обсебване,а влюбване. Flutter

# 21
  • Мнения: 295
Тцтцтцтц, драма  Joy

Представям си, ако беше на мястото на зълва ми и мъжа и какви щеше да ги сътвориш. ooooh!
И ние със съпругът ми се запознахме в нета, след 3седмици му отидох на гости, а след още 2 той напусна Швеция и се премести при мен в Германия.

Е, не се кара с роднините си, но и начина, по който те приеха фактите е на светлинни години от твоя!

Оставете човека да диша и може да спре да се държи лошо, той едва ли го прави, защото сте се зарадвали за него! Rolling Eyes

Искала си девера вкъщи, ами искай си, а той пък си иска жената, с която е Laughing

# 22
  • Мнения: 1 888
Оставете Делюжън! Тя се вихри в темата за сватбите, ами викайте гущера!  Naughty

# 23
  • Мнения: 562
И какво точно искаш да предотвратиш  Whistling
Искам да се върне вкъщи и да е като преди, най-добрия девер и син на свекърва ми.
Промяната му е драстична. Нарича брат си копеле, баща си също, а майка си нарича вещица и мизерница. Преди даваше мило и драго за нас и родителите си.
Не става въпрос за материална изгода.
Не е влюбен сигурна съм. И преди си е имал приятелки, но държеше на семейството си, такива издънки не е имало.
Казвал е винаги, че семейството е на първо място.
Има и други случки, но ще стане много грубо, ако ги разкажа.
Искаме да се раздели с тази особа, тя ще му провали живота, може да му е направила магия.

Истината, Миме, е, че преди вие сте го били обсебили, а сега тази дама го е свалила на земята.  smile3521

# 24
  • Мнения: 220

Искам да се върне вкъщи и да е като преди, най-добрия девер ........

Ти да спиш с девер си ?

# 25
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

Искам да се върне вкъщи и да е като преди, най-добрия девер ........

Ти да спиш с девер си ?
Joy И аз това си помислих.
Абе какво сте се вкопчили в човека, оставете го на мира да си изживее любовта. Няма вечно да ви седи до задниците я.

# 26
  • Мнения: 53
Стига сте нападали жената.Наистина не е нормално изведнъж да зарежеш семейството си и всички близки заради непозната.Никой не е казал да не я обича, но да не се обръща срещу семейството си!Това се казва да забравиш от къде си тръгнал...Аз също така съм се сърдила на приятели, които заради гадже забравят и отсвирят всички останали живи хора.

# 27
  • Мнения: 12 681
Така де, любов, любов, ама с мярка.  Първо питаш мама, тати, бати, етървата, зълвата....Ако не я харесат - Прощавай, Пенке.

# 28
  • Мнения: 73
Абе не знам дали девера е обсебен от някой си, но явно девойката е обсебена от девера. Laughing

Какво е това мило и драго дето ти е давал и не е материална изгода, я си кажи?  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 366
И какво точно искаш да предотвратиш  Whistling
Искам да се върне вкъщи и да е като преди, най-добрия девер и син на свекърва ми.
Промяната му е драстична. Нарича брат си копеле, баща си също, а майка си нарича вещица и мизерница. Преди даваше мило и драго за нас и родителите си.
Не става въпрос за материална изгода.
Не е влюбен сигурна съм. И преди си е имал приятелки, но държеше на семейството си, такива издънки не е имало.
Казвал е винаги, че семейството е на първо място.
Има и други случки, но ще стане много грубо, ако ги разкажа.
Искаме да се раздели с тази особа, тя ще му провали живота, може да му е направила магия.
Аз не мога да разбера няколко неща -
Какво е това голяма отчаяние за теб? Нещо много лично го даваш.
Как така да се върне в къщи - да не е бебе?
И не е ли важно човекът да е щастлив, а не да ви играе по свирката?

Общи условия

Активация на акаунт