Аугментин през първия триместър на бременността!?

  • 11 150
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Адая много ти благодаря за този отговор накара ме да се усмихна от един месец.Та нали бях го спряла уназина за известно време направих посявка на гърлен секрет и излезе стафилокок ейрус ако така се пише на български.Доктора вече при който ме води ми изписа аугментин за седем дни и започнах смело да го пия както ти ми каза.Благодаря ти много дано всичко да се оправи в крайна сметка.

# 16
  • Мнения: 4
Исках да допълня че съм на 34 и ми е късна първа бременност според останалите и това още повече ме притесняваше.

# 17
  • Мнения: 11 607
Аугментин пих последния триместър.....Смятах,че е ухо и наливах какво ли не.....Докато не се оказа възпалени сливици - никога не съм имала болни сливици в живота си....Та доста досаждах на доктора с въпроса - Докторе, ама бременна съм, може ли? И той каза,че това е един от най-безобидните АБ по време на бременност, защото могат да станат усложнения.....Не му повярвах, но го пих известно време......И да, получих облекчение след 2 прием...........

Бързо оздравяване!

# 18
  • Мнения: 4
Дано всичко  е наред на морфология кога най рано се ходи четох някъде в дванадесета седмица или се бъркам

Общи условия

Активация на акаунт