Стара Загора 69 - Септември ще бъде Май!

  • 37 297
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 497
Мумджиев-неонатолог  Peace

..телефона му е: 0888437321

# 736
  • Мнения: 11 339
Мумджиев откога е неонатолог?
Помня го преди 15тина години с друго поприще на изява.

# 737
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Ами в неонатологията работи и то от доста години май...

Аз да питам. Някой дали знае от къде в Стара Загора мога да си поръчам матраци Екон?
В сайта има координати само на складове в Бургас и Варна, но съм сигурна, че и тук някъде имаше...

# 738
  • Стара Загора
  • Мнения: 72
За гр.Стара Загора:
- Мебели Тиамо – ул.Христо Ботев 106, тел. 0893 45 91 09
- Мебелна къща Дейзи – ул.Ген.Иван Пашинов 51, тел. 0897 95 80 76
- Мебели Венера – тел. 042 68 15 57
Това е към 14.06.2010 Simple Smile
Оттук

# 739
  • Мнения: 306
Мерси на всички за отговорите.
И да, подвеждам ви с подписа, само след малко ще го сменя...Хич не съм й забелязала, че все още пише кърмачето  Mr. Green ....
Но свекито ми е казвала, че се случва да имат кърмачета в яслата- имат кърмения през нощта и сутрин; така че за лелите не е нещо ново.
Милче, аз препоръчам Сакарски за доФтор. Ако искаш телефон- звънкай...Останала съм с впечатлението, че го имаш.
И на нас ни дадоха акта в розАва папчица. Ама не знам дали мъжо я е плащал или ни е подарък Simple Smile

# 740
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Мерси, Тишо Simple Smile

# 741
  • Мнения: 449
Мумджиев не просто работи в неонатология, той е завеждащ отделение  Peace

# 742
  • Мнения: 426
Също и Д-р Чолакова.

Мила, ако се интересуваш имам телефон.

# 743
  • Мнения: 11 339
Браво на доктора, че си е намерил попрището! За ония времена, за които имам спомен, беше още млад, току-що завършил и се моткаше в едно отделение, където определено беше нещастен.
Дано да си разбира от работата, щото едно е да си администратор (щом е завеждащ), друго е и да си добър специалист.

# 744
  • Мнения: 449
Браво на доктора, че си е намерил попрището! За ония времена, за които имам спомен, беше още млад, току-що завършил и се моткаше в едно отделение, където определено беше нещастен.
Дано да си разбира от работата, щото едно е да си администратор (щом е завеждащ), друго е и да си добър специалист.
Аз съм на мнение, че освен, че си разбира от работата е и много човечен и разбран, което приляга на един неонатолог, да не кажа, че е задължително условие.
Както и да е, не искам да му ставам реклама на човека, имам си своите съображения да го препоръчвам и съм ги изложила на Мила  Grinning

# 745
  • Мнения: 488
Вяра е с Тортиколис. Утре ще взема направление и от понеделник е на масажи  Tired

http://www.pumpelina.eu/index.php?option=com_content&view=ar … id=16&lang=bg

# 746
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Уф, съжалявам, Джанко Sad
Дано се повлияе бързо от масажите!

# 747
  • Мнения: 9 497
Уф, съжалявам, Джанко Sad
Дано се повлияе бързо от масажите!
Praynig

# 748
  • Мнения: 306
Вяра е с Тортиколис. Утре ще взема направление и от понеделник е на масажи  Tired




Съжалявам за диагнозата! Дано се оправи бързо и с масажите се постигне възможно най- добър резултат! Praynig Praynig Praynig

# 749
  • Мнения: 426
 Sad Дано да помогнат масажите.

Общи условия

Активация на акаунт