Стара Загора - 77 тема

  • 104 502
  • 824
  •   2
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Нова тема. Напълнете я само с хубавини.

http://www.bg-mamma.com/?topic=960219.750 - това е старата тема

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 325
С какво лекувате задна хрема?

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 832
Изписвали са ни капки коларгол, през носа, за 5 дни- не повече, стичайки се в гърлото също подсушават.

# 3
  • Мнения: 495
На моят син също му изписаха Коларгол за задна хрема, но след него дърпам сополите с прахосмукачката ( Бейби вак ). Всичко минава за 2 дни.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 325
Снощи докторката му е изписала на дребчо капки коларгол.Да видим дали ще помогнат.В момента му пробиват два от големите кътници и не се знае дали не е заради това.

# 5
  • Мнения: 1 513
Здравейте . Имате ли впечатления къде поставят красиво хиалурон в устните?

# 6
  • Мнения: 495
Д-р Атанас Стефанов

# 7
  • Мнения: 237
Здравейте,някой с отзиви за зъболекар Александър Дончев?

# 8
  • Мнения: 1 842
Здравейте, момичета може ли да ми препоръчате хубав квартал за живеене в Стара Загора? Предстои ни местене и се налага да търся жилище. Благодаря предварително.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Здравейте, момичета може ли да ми препоръчате хубав квартал за живеене в Стара Загора? Предстои ни местене и се налага да търся жилище. Благодаря предварително.
От местата, на които съм живяла, най- много харесвам Възраждане.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Може ли да ми препоръчате сладкарница/сладкар в района на града ни, който работи на по- приемливи цени. Искам торта за малкия, ама всичко над 80лв за 16 парчета Simple Smile

# 11
  • Мнения: 448
Може ли да ми препоръчате сладкарница/сладкар в района на града ни, който работи на по- приемливи цени. Искам торта за малкия, ама всичко над 80лв за 16 парчета Simple Smile
Аз за малката, поръчах изчистена торта от Куманов. Вкуса беше крем брюле с пресни малини,и поисках да ми я облекат с бял шоколад. Купих си от сладкарския магазин плака и цветя и си я направих сама и ми излезна 32 лв. Ще сложа снимки да видите как стана.

# 12
  • Мнения: 1 513
Може ли да ми препоръчате сладкарница/сладкар в района на града ни, който работи на по- приемливи цени. Искам торта за малкия, ама всичко над 80лв за 16 парчета Simple Smile


В стара Загора не мога да препоръчам,но ако имате възможност бих препоръчала торти “Ивет” от Казанлък. Последната торта която поръчвах беше тази и струваше около 40-45лв. На вкус са божествени:)

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Много е хубава, но нямам усет и сръчност за това Simple Smile
Много искам торта с калинка, ходих до Куманов, там 100лв...

Знам ги торти Ивет, но за това казах че искам от стз, нямам как да ходя другаде. Sad

# 14
  • Мнения: 2 208
Торти Перла, срещу Централна поща.

А квартал Възраждане за 1ви път чувам...

Общи условия

Активация на акаунт