Мислим вече имена и за мъж и за мома! Януари'11, Тема 10

  • 25 003
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 128
Ейййй колко сте изписали днес, почти до 50 страница сме  #Crazy
Почвам да ви чета, че съм изпуснала доста

 Hug

# 721
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 005
За витамините - пия. Док ми каза, че е желателно, след като не качвам килограми.

Гледам, че коментирате слинговете... много ми се ще да си взема, но се чудя какъв. С голямото хлапе имах слинг-шал, но то не го обичаше. Не стоеше и в кенгуру. Но някак ми се ще така да направя, че да съм сигурна, че бебето ще иска слинга  Joy. Вчера гледах два - единия за 99 лв, другия за 180... на това му се вика "Е, извинете!"  Mr. Green

Момичета, пиете ли алкохол?  Flutter Моля да ми отговорят не само тези, които не пият, ами и пиещите!  Mr. Green Аз пия почти всяка вечер по 1 бира. Вие сте!

# 722
  • София
  • Мнения: 128
Аз от началото до сега съм изпила 2 чаши бира, но не за друго - просто не пия алкохол по принцип

# 723
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
По принцип рядко пия и без да съм бременна ( за сметка на това, качествено си отпивам  Embarassed Rolling Eyes).
Когато съм бременна пия обикновено при някой повод, съвсем скромно. Буквало една-две глъдки. Щото иначе ще ми се отприщи апетита и става страшно!  newsm56
Сега да не вземете за някоя алкохоличка де!  Mr. Green Макар, че и моят девиз е "без едно мога, с едно не мога". Като се сетя какви алкохолни експерименти съм си правила, ама тц, все не мога да се напия до забрава.  Joy Явно пиянделските ми корени си казват думата.  Joy

# 724
  • Мнения: 2 631


Момичета, пиете ли алкохол?  Flutter Моля да ми отговорят не само тези, които не пият, ами и пиещите!  Mr. Green Аз пия почти всяка вечер по 1 бира. Вие сте!

Обожавам бира, но откакто забременях, нещо не ми върви особено. Само като излезна някъде си лъхвам една, или поне една...  Joy
В къщи не ми е сладка, но пък сега покрай студеното време с мъж ми си сипваме една чаша червено вино... Трудно е да се каже, че пия. По скоро ближа.... Ама не ми се пие, не че се пазя...  Rolling Eyes

Доки ми изписа Мамавит, но що така в нета не откривам нито коментари, нито нищо....  ooooh!

# 725
  • Мнения: 2 590

Момичета, пиете ли алкохол?  Flutter Моля да ми отговорят не само тези, които не пият, ами и пиещите!  Mr. Green Аз пия почти всяка вечер по 1 бира. Вие сте!
Аз също си пийвам по 1 биричка вечер  Grinning  А и на 2-3 пъти досега съм сръбвала по чаша бяло вино.
В по-върла и люта зима мисля да си позволявам от време на време и по чашка червено винце , обаче не като бирата всяка вечер, че то все пак си е по-силен алкохол от бирата.,

# 726
# 727
  • Мнения: 514
Нощни очи  на кой модел на Hauck си се спряла. Аз също ги гледах тях. Имат зимен кош, кош за кола , а летния пада уж до 170 градуса (т.е. пълно легнало положение). Единственото, което ме притеснява в тази количка е, че колелетата ми се струват малки за зимно време.
В един магазин ми казаха, че такъв тип колички имали и chicco, но нещо не ми харесаха моделите.

# 728
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

Слинг-шал, който да си направиш сама също излиза доста евтино. Ако си направиш от най-големия размер, който е дълъг 5,20 м, плата ти излиза към 30 лв. Евентуално и някой лев да дадеш да ти го минат на машина, ако не можеш сама. Доста платове са двойна ширина (май са 1,5 м), тоест от една дължина можеш да си направиш два слинга направо за безпари. Simple Smile

Нощни очи  на кой модел на Hauck си се спряла. Аз също ги гледах тях. Имат зимен кош, кош за кола , а летния пада уж до 170 градуса (т.е. пълно легнало положение). Единственото, което ме притеснява в тази количка е, че колелетата ми се струват малки за зимно време.
В един магазин ми казаха, че такъв тип колички имали и chicco, но нещо не ми харесаха моделите.

Ето тази: http://www.hauck.bg/hauck/road-2-5c-3.html
Но тя си се води лятна и няма допълнителни кошове и столчета (но на мен и не ми трябват - зимен кош няма да купувам, защото е достатъчно изолирана, а столче съм си харесала на Макси Кози). В магазина я гледах май за към 180 лв. В един онлайн магазин я видях за 160, ако се разтърся може и по-евтина да я намеря.

Другата на Hauk, която харесах е тази: http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/11769
Тя е по-компакта, но с по-малки гуми.
На двете недостатък е, че няма позиция, където бебето да гледа към майката. Но за мен лично това не е проблем.

# 729
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 005

Момичета, пиете ли алкохол?  Flutter Моля да ми отговорят не само тези, които не пият, ами и пиещите!  Mr. Green Аз пия почти всяка вечер по 1 бира. Вие сте!
Аз също си пийвам по 1 биричка вечер  Grinning  А и на 2-3 пъти досега съм сръбвала по чаша бяло вино.
В по-върла и люта зима мисля да си позволявам от време на време и по чашка червено винце , обаче не като бирата всяка вечер, че то все пак си е по-силен алкохол от бирата.,
ААА, събрахме се!  Twisted Evil Mr. Green и до Варна ще дойда, ако трябва...  Wink


Мерси! Предния път също сама си го направих... ще взема да се пробвам и сега, и машина имам, и време...  Hug

# 730
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 005
Девойки, я вземете качете по някоя снимка на коремчетата си! (аз вече го направих)  Wink

# 731
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Абе девойки какво правите бе....6-7 страници до тук от сутринта....лелееее  #Crazy
За бельото Нося само прашки и нищо друго, страшно са ми удобни и до сега също не съм имала проблем с тях. Бодитата по същия начин!
За слинга Честно да си призная не бях се интересувала,но като разглеждам сега всичко мисля да си взема. Определено смятам ,че ще е удобен
За алкохола Разбрах , че съм бременна в 5 г.с. Цял месец преди това(вече бременноста е била насъпила) се бях отдала на алкохолна лятна веселба  Blush С една съседка всяка вечер джинче с тоник....горкото детенце!!! Как съм го закалила отначалото  Joy След като разбрах, започнах да пия само по чашка вино и то веднъж-два пъти седмично,като се събирахме вечер. Като минах 4-я месец изведнъж нямах никакво желание за алкохол,въобще не ми се пиеше!!!  Thinking От 2 седмици насам пак ми се е припило вино и от време на време си сипвам по 1 чашка вечер с вечерята,да правя компания на мъжлето!
За килцата И аз смятах да не качвам повече от нормалните 12-13 кг,ама май няма да стане  Tired До тук съм +7,като последните 5 кг са за 1 месец.Ако продължавам в същия дух на финала ще съм   261uu !!!!

Днес се записах за лекциите в Тина Киркова за другия петък  Peace
Лек ден за сега от мен.... Ще се включа по-късно пак Hug

# 732
  • София
  • Мнения: 171
Добре де и аз с въпрос към Нощни очи  Laughing
Би ли споделила моля, предполагам си наясно, как се мери ширината на таза, че ми стана интересно. Сигурно ако се разровя ще намеря в нета информация, но ей така смляно поднесена май ще асимилирам по-добре.

# 733
  • Мнения: 455
Нощни очи видях количките които си харесала, приятелката ми предлага почти същата, тя роди в Испания, от там си я донесла, незнам на каква фирма е, но е точно такъв модел. Харесват ми и на мен.
Аз преди да забременея си пийвах по малко...сега понякога по глътки бира, пие ми се, но ми е съвестно...веднага си представям как бебето пие бира покрай мен Laughing! Но съм чела че по малко не е вредно!!!Даже бирата е полезна, но в една книжка пишеше, че може една бира за седмица - не наведнъж обаче. Незнам така ли е... Confused

# 734
  • Бостън
  • Мнения: 13 727
Ех, Ноеми, как ми бъркаш в раните Wink - само по чаша бяло по повод и изключително рядко по няколко глътки червено, ако е тежко мезето... а обичам да си пийвам табиетлийската (но без бира!) и пийвам често, по малко и желателно - качествено. 85% от пиенето ми е някакво вино  Crazy

Слингове - така, имам 3 вида - с халки (памучен, неразтеглив), слинг-шал (трико плътно, разтеглив, но не прекалено) и още един фиксиран... май най-добрее  директно снимки да показвам, различните фирми ги правят под различни имена...
3.
(много рядко ползван, най-вече като пооотрасна да я придържа при носене на хълбок)
2.
(много ползван, особено в самото начало 0-6 мес, дори съвсем прясно бебче я лепвах в поза жабе върху себе си в слинга, слагах отгоре някое широко яке, което ни побира и двете и митках по задачи без проблеми (а тя е родена януари и зимите тук са кучи студ! домашна работа се върши прекрасно така, а тя заспиваше на 3 мин от пъхането и в слинга!)
1.
(слинг с халки, но свободният край е зашит за удобство и има мека подложка под рамотo на майката и по двата дълги края на слинга; доста ползван от 6-18 мес, предпочиташе по-изправени пози, не е лош за кърмене)
Освен тези съм ползвала няколко кенгура на приятелки в София (Кико и не помня какво още), прословутият Бейби Бьорн (90 долара на вятъра, върнах го) - винаги слинговете са били по-удобни и за мен и за нея и дори баща и, който се дърпаше и не искаше да го виждат със слинг вместо с кенгуро ги оцени, като си я качих на Черни връх пеша... после пак той я носи в кенгуро в продължение на часове при една екскурзия и окончателно се отказа от кенгурата)
ПС и когато съм се оказвала с дете без количка (или неискащо да седне в количката) и без слинг просто взимах един от огромните шалове, с които се покривах, когато кърмех (а кърмех където ми попадне, вкл. по софийските кръчми - ето доказателство  Mr. Green) и го връзвах като слинг (номер 1) и си я носех, придържайки я само с една ръка... та така = баба знае 2 и 200  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: чт, 07 окт 2010, 17:23 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт