Много ОКТОМВРИйчета имаме вече, а срещата с другите не е далече!

  • 23 290
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 503
Milla Elaine,  Hug
Пожелавам си да мине и замине бързо и леко при мен. Пожелавам го и на другите мами!

# 706
  • Мнения: 1 599
Честито бебче на Рени! Да е здрав, силен, усмихнат и късметлия Ники!!!


Гледах,че Бобченка е влизала във форума в 1 тази сутрин, та може би спинкат още.
Мила, мъжът ти е много смел! Браво!

щях д апиша разни неща ма забравих  Embarassed

# 707
  • София
  • Мнения: 119
Мирче по последна менструация изчислено термина ми е днес, но на видеозона в началото вървяхме по-малки и затова съм на 4 записана.
Когато реши тогава, аз съм готова и чакам.
Мила дано и ние останалите да имаме толкова лесно и бързо раждане, като твоето. Благодаря,че сподели  Hug
Стамата добре дошла и се включвай по- често.
Еми снимките са много хубави. Да сте живи и здрави цялото семейство. Party
Бобчето още я няма  newsm78

# 708
  • Мнения: 66
Здравейте милички,
 Whistling докато ви изчета... стана утре  Simple Smile
[b]ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА РОДИЛИТЕ МАМИ , ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ , НА МАМИТЕ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВАВАНЕ [/b] [/color]  newsm51
Много мами  са родили и немога да ги запомня всички , затова поздрававам всички накуп.
Fata Morgana  newsm59  да си жива и здрава и скоро да гушкаш дно здраво и хубаво бебе
Стамата добре дошла на финала и леко раждане
Lady V  аз познавам мамата септемвриика с която сте раждали заедно, тя преноси, но ми разказа как сте раждали рамо до рамо. Въпреки всичко важното е че бебчетата са добре.  Hug
Мамчета благодаря за разказите от раждането чесно да ви кажа така се успокоявам като знам какво може да очаквам. Иначе ме е страх от неизвестното.
Vessi Barabessi  аз също знам че няма списък , ще си нося каквото аз преценя. За кога ти определиха секциото?
Момичета моята приятелка вчера роди секцио момиченце Паола 3100 кг, 50 см. newsm30
Та да ви почерпя :



# 709
  • Мнения: 8
Добро утро Simple Smile
Много рано ставате. Само аз ли спя до обяд ?  Shocked

# 710
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
tzzzvety, честито момиченце на приятелката ти Паола!
Аз пък като се събудя вечер и след това толкова трудно заспивам ooooh! .Хайде, чакам новини от вестителките  Hug Grinning .На кои мами днес е ред? Flutter

# 711
  • Мнения: 5
Честито бебче на Рени-Во, да е живо и здраво.
Честито бебче и на приятелката ти Цвети.

Аз също нямам нищо против разказите на родилите мами, нищо че после се вкарвам във филми. Но все пак аз съм вече раждала и зная какво мога да очаквам и сигурно пак ще съм изненадана с нещо. Но си пожелавам раждането ми да мине като първото - леко и безпроблемно.
А засега не мога да спя нормално. Трябва все по гръб иначе протестираме, а това е най-омразната ми поза. По принцип спя на една страна с крак изнесен напред и нагоре, или по корем. А и трудно се обръщам настрана или обратно. А имам и разни болки, не контракции, ами все едно корема ми ще падне от мястото си и госпожицата като почне да се опъва, и от растежа имам опъвания. И тез подути крака много ме мъчат. Но остана още малко и това ме успокоява. Надявам се поне още две седмици да си седи там, а може и повече. Аз откакто съм забременяла си мисля, че мога да родя баш на рожденния си ден, но тогава ще съм преносила и не зная дали ще ме оставят дотогава. А и ще е хубаво бебка да си има друг рожден ден иначе мога да забравя за своя. Embarassed Ах каква съм егоистка само  Laughing

# 712
  • Мнения: X
Честито синче на Рени Во! Честито бебче на приятелката на Цвети!   bouquet  bouquet

Добре дошла на стамата!   bouquet

Еми, бебчето е чудесно, страхотно е, че лекарите са реагирали така и сега всички сте извън опасност!  Hug Много ме обнадеждават такива разкази.

Аз спах до 10 ч. Вече спя много по-удобно, на по-ниска възглавница, преди си трупах по няколко и спях полуседнала. Ставам по-рядко нощем до тоалетната. Откакто спрях но шпа и магнезия - вече втори ден, повечко ме боли кръста и корема, но контракциите ми не са болезнени.

# 713
  • Мнения: 367
арим,може и от интернета да е.
веселина митева, ти къде ще раждаш? извинявай,че питам,сигурно си казвала вече,но аз не следя мн. редовно.

във ВМИ на пещерско. предния път бях във ВЕСЕЛА , но лекарката която ме изражда тогава е починала и сега се насочих към ВМИ , защото там е най-добрата апаратура и лекари. ако в другите родилни се обърка нещо включително и в частните веднага изпращат бебетата или майките към ВМИ или Окръжна болница. така се случи и на една позната. тя във Селена, а бебето в окръжна Sad и не искам да рискувам. аз за бебето и раждането не се притеснявам. само като се сетя за шевовете ме хваща шубето, но ще се търпи няма начин. надявам се този път да го нямам този проблем. лекарката която ще ме изражда сега предполага, че съм имала някаква инфекция и затова така се е случило предния път, но тогава не ми казаха нищо такова. само следваше шиене след шиене когато организма ми изхвърлеше конците

# 714
  • Мнения: 42
Reni, честито бебенце, да ти е живо и здраво! )))
Честита рожба и на приятелката на Цвети!
Еми, браво на лекарите.
Мила, твоят мъж е герой ))) моя го е страх да му вземат кръв от вената, а представям си да гледа какво става отдолу ))) Иначе се прави на герой - иска да види първото проплакване на малчо )))
Какво ли още щях да пиша  Laughing
Приятен ден на всички!!!

# 715
  • Мнения: 41
Ето ме и мен! Hug
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ВЕЧЕ РОДИЛИ МАМИ!!!ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДЕЦАТА!И ВИЕ БЪРЗО ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИТЕ!!!  bouquet
Моето реждане беше едно истинско приключение и много искам да го споделя с Вас.На 22 септември едно приятелско семейство ме покани да отида с тях в Гърция на Халкидики.Понеже си бях сама и имаше 16 дни до термина реших че за 3,4 дни мога да се разсея и на 23 сутринта тръгнахме.С една отбивка в Благоевград пристигнахме в къмпинга в 20h.Спах на надуваем дюшек,като цялата нощ ме наболяваше корема,но бях толкова изморена, че не го отдадох на контракции.В 7:30h на 24 станахме да посрещнем изгрева и на мен ми падна тапата и ми изтекоха водите.Дори не бях много сигурна, че са водите, но ги помолих да ме закарат до Солун и от там да си хвана автобус за София.Върнаха ме до Сандански и искаха да постъпя там в болницата, защото на слизане от колата ми се излъокаха водите много яко.Но на мен не ми се раждаше в Сандански, и едвам ги убедих да се върнат и да си продължат почивката, а аз да хвана автобус за София.Като ми костваше много да не показвам как ме болят контракциите, за да не ги тревожа.Автобус за София имаше чак след 1h и затова решихме да хвана веднага за Благоевград едно бусче, и от там има постоянно за София автобуси.Така пристигнах в Благоевград и в 14:20h хванах автобуса за София.Седнала върху един чувал се превивах от контракции и на всяка текваше по малко от водите.На влизане в София прецених, че брат ми няма да може да ме занесе до Втора градска и позвъних на 112, чакаше ме линейка на централна гара и постъпих в родилното с 6см разкритие, останалото е ясно, малката проплака 2h по-късно.При раждането и счупиха ключицата а мен ме кърпиха яко ,но вече всичко е само сън... smile3521 smile3521

Така, че на всички,на които Ви предстои, не се плашете, ще РОДИТЕ по-един или друг начин, със или без препятствия... smile3532

# 716
  • Мнения: 1 269
леле ifoma , голямо приключение твойто раждане. започва в гьрция, минаваш през сандански, благоевград и завьршва в софия  Wink

виждам бобченка  Sunglasses

# 717
  • Мнения: 42
Reni, честито бебенце, да ти е живо и здраво! )))
Честита рожба и на приятелката на Цвети!
Еми, браво на лекарите.
Мила, твоят мъж е герой ))) моя го е страх да му вземат кръв от вената, а представям си да гледа какво става отдолу ))) Иначе се прави на герой - иска да види първото проплакване на малчо )))
Какво ли още щях да пиша  Laughing
Приятен ден на всички!!!

# 718
  • Мнения: 42
Ифома, е това се казва приключение. А мен ме е страх до офиса да отида с градския транспорт )))
Добре дошла и на новата мама и успех!

# 719
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Тук съм, май няма да раждам в следващия век  Crazy

Имам си контракциите, част от тях болезнени, ама си мисля, че ще удържа до утре  Grinning
Ро, дай да му спретнем едно състезание, коя от нас най-здраво стиска краката  Laughing

Честито бебче на Рени, много да е здраво и да ви радва   bouquet

Ифома, ти ме разби напрво. Аз ако бях щях да се засиля в Гърция в най- близката болница.Голямо пътуване си ми претнала, но важното е, че всичко е приключило добре.  Hug



Общи условия

Активация на акаунт