Коя процедура?

  • 2 932
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Да, сетих се - аз затова се отказах, щото постоянно пътувам по топлото.. newsm78
Та, въпросът пак си е на дневен ред - ако пилингите отпадат, какво?

Не знам защо отхвърляш билковия пилинг. Поне при мен в деня на пилинга кожата се зачервява малка- като от слънце. После на 3-тия ден почва да се бели, но лекичко- няма почерняване. А резултатът е добър. Щом кожата ти е в добра форма- само с един ще минеш- петънцата ще изчезнат, и кожата ще се обнови. Моята козметичка ми обясни, че след това колаген и еластин се образуват много интензивно- то кремчето след терапията е за дермоконтрол и обновяване.(продуктите тя ги дава за вкъщи и са включени в цената.)
Можеш да се спреш и на Кислороден пилинг- бързо променя вида на кожата, резултатът е много бърз и видим. При мен страшно светва лицето от него.

# 16
  • Мнения: 2 175

Можеш да се спреш и на Кислороден пилинг- бързо променя вида на кожата, резултатът е много бърз и видим. При мен страшно светва лицето от него.

Това не е ли мезотерапията?

# 17
  • Мнения: 6 243
Не, при мезотерапията се вкарва с игла някакво вещество или коктейл от вещества - според търсения резултат. Може да се цели подмладяване, стягане, хидратиране, антицелулитен ефект ... от това нямам вечатления, защото имам проблем - при убождане колабирам.

Аз съм на 40 и съм правила няколко пъти пилинг с различни % киселина - в този сезон е ок, а и лющенето не е проблем. Минава бързо и ефектът е много добър, но трябва да се направи като хората. За съжаление не мога да ти помогна с препоръка за място, защото моите пилинги ги правих в Стара Загора.

# 18
  • Мнения: 177
Подкрепям напълно Виоленца за микродермоабразиото Peace
На мазната ти кожа това ще се отрази много добре, а може да го комбинираш и с някакво подхранване след това - може да е мезотерапия или класическата йонофореза с витамини, или нещо друго подходящо за твоя тип кожа

# 19
  • Мнения: 0
някой правил ли си е диамантен пилинг???

# 20
  • Мнения: 2 529
Не, при мезотерапията се вкарва с игла някакво вещество или коктейл от вещества - според търсения резултат. Може да се цели подмладяване, стягане, хидратиране, антицелулитен ефект ... от това нямам вечатления, защото имам проблем - при убождане колабирам.


Имам мезотерапия на краката (многократни болезнени убождания с коктейл от вещества) и за щастие отложох още малко тази на лицето (не се консултирам с никакви козметици, имам си лекар-дерматолог, ), но за сметка на това си правих две специални процедури за премахване на пигментация по лицето и резултатът е меко казано много добър. Процедурата е с  маска cosmelan, с която се седи ок. 9 часа. Следват 2-3 дни лющене, предшествано от зачервяване, но си заслужава. Цената варира според третирания участък, но средно излиза ок. 150 -200 лв. за лицето (мезотерапията е в същите ценови граници, но тя е по-скоро за подмладяване и освежаване на кожата, а за пигментациите си трябва по-специфично третиране).
При всички случаи никога не бих се подложила на подобни процедури (вече  Mr. Green ) без консултация с изпитан лекар-дерматолог. Именно безрасъдното ми предоверяване на козметици спомогна за отключване на пигментационните петна   Sick

# 21
  • Мнения: 0
Една препоръка и от мен за кислородна терапия - зачетох се в интернет и намерих студио в София където правят такава терапия с вливане на хиалуронова киселина - кожата буквално сияе след процедурата. Процедурата се казва 'подмладяване' в гугъл има доста информация за нея

# 22
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
magarcho - много сериозно ти препоръчвам едно студио за медицинска козметика - започва се с около час диалог - как се грижиш за кожата, поселдни процедури (какви/кога), как се храниш, в каква срда живееш, с какв адинамика и къде е животът ти.... т.е кое как ти влияе, хормони, ала-бала ....за да добие представа за теб ......разглежда те - при мен забеляза и детайли - които имах за невидими ...

после ти предлага - стратегии на действие - кое кка се разгръща във времето, обяснява кое ка действа и защо се прави, какви резултти следват .... как да се грижиш у дома

не ти натрапва процедури и продкти ....

и за капак - не вижда в теб баномат ...което  #Crazy

мисля, че няма да останеш разочарована, ако се интересуваш - ще ти пусна на лични ....ако вече си избрала - успех  Hug

# 23
  • Мнения: 2 175
Alena, прати ми на лични сайт ако имат.
  bouquet

# 24
  • Мнения: 0
Една препоръка и от мен за кислородна терапия - зачетох се в интернет и намерих студио в София където правят такава терапия с вливане на хиалуронова киселина - кожата буквално сияе след процедурата. Процедурата се казва 'подмладяване' в гугъл има доста информация за нея
В различните студиа наричат различни процедури Кислородна терапия.
А за хиалуроновата киселина - разбира се че сияе кожата нали се хидратира.

Общи условия

Активация на акаунт