Жената ЛЪВ-38 част!

  • 14 848
  • 755
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 140
Добро утро....поне спря да вали  Party

# 17
  • Мнения: 668
Добро утро....поне спря да вали  Party
При нас пък пече.   Nature Sunny smile3534
Вени, Чочиии се е изтрила от 1 стр. може би е решила, че не и допадаме.  Thinking  Peace

# 18
  • Мнения: 9 776

Уф, харесвам го тоз Blush. Каките не ми трябват даже Crazy.

Синеоч, хубава новина Crazy. Дано и тук да спре Praynig.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Дам, освен, че себе си е затрила, е затрила и Даниелка  Thinking. Що се сърди така?

Полин, и на мен не ми дреме особено за фръцлите, въпреки че имат хубави песни. Ама виж, Енричко много го харесвам и сигурно горко ще съжалявам... ама на, пусти мързел  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 5 140
Добро утро....поне спря да вали  Party
При нас пък пече.   Nature Sunny smile3534
Вени, Чочиии се е изтрила от 1 стр. може би е решила, че не и допадаме.  Thinking  Peace

да знам вие там по морето сте в друго измерение. Whistling

# 21
  • Мнения: 668
Много ме сърби езика, ама... smile3505   

# 22
  • Мнения: 9 776
Много ме сърби езика, ама...  smile3505

За кое бе, Кам? Rolling Eyes newsm78 Thinking newsm78
Па вие по морето верно сте кат' богопомазани, мамка му Mr. Green. Хем море имате, хем ви е по-топло винаги. Само за ветровете не ви завиждам Twisted Evil.

# 23
  • Мнения: 3 953
ДобрЮтрУ!!!

Да сЪ метна тука и аз въпреки, че ич не съм за писане. Гледам Бенджи и Реа са се оплаквали в предната тема, че им нервно. Е, на мен ся ми е нервно. Всичко мЪ дразни и на депресия мЪ удря.
Тука аз ся да зачистя, че всякакви навлеци от всегде могат да четат. Та се не знае. newsm75
Днеска се върнах да си взема чадъра, че и тук запръска дъжд. И е на - зат'ва не ми е убаФ денят. smile3511

Кой се сърди, бре? Чочинка ли?

Последна редакция: ср, 29 сеп 2010, 12:47 от Stefka.b.k

# 24
  • Мнения: 668
Много ме сърби езика, ама...  smile3505

За кое бе, Кам? Rolling Eyes newsm78 Thinking newsm78
Па вие по морето верно сте кат' богопомазани, мамка му Mr. Green. Хем море имате, хем ви е по-топло винаги. Само за ветровете не ви завиждам Twisted Evil.

Не бе Пол. ШегуФкам се.  Hug

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Че мен нервата не ме е пускала, все си ме тресе  hahaha.

Ееех, по-гадно нещо от калпави колеги в една работа нЕма. Сега знаете ли какво ми е хубаво, като съм самичка  pletka

# 26
  • Мнения: 9 776
....Не бе Пол. ШегуФкам се.  Hug

Уф, добре Crazy.

Стеф, ей това и аз винаги съм го мразила страшно много - натегачеството Close. Все едно ти си егати тъпоъгълното ooooh!. Направо се сдухвам яко от такива гадини Tired.

# 27
  • София
  • Мнения: 6 210
Брей, не съм забелязала, че се е изтрила  newsm78! Пък що ще се сърди, идея нямам  Thinking!

# 28
  • Мнения: 250
Не се сърдя-просто късно се осъзнах, че мястото ми не е в тази тема  Peace
Приятен ден на всички!

# 29
  • Мнения: 9 776
Ми да си поговорим за времето Crazy. При нас спря да вали. 17 градуса и половина, студенко е.
Чудя се дали да не звънна на мойте хора да им кажа за фръцлите, че няма да пеят на концерта newsm78

Общи условия

Активация на акаунт