Въпрос за пластичните операции??

  • 2 266
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 493
чесно казано имам познати който да се подложили на пластики, но от чисто желание да изглеждат по перфектни.  newsm78Аз не мога да ги разбера защото толкова болки и страх дали всичко ще мини, за едни цици или за плоско коремче. Имам позната която си сложи силикон на усните , тя нямаше никакви и сега определено е доста добре, по симпатична е но при нея беше по лека маниполацията.
АЗ съм ЗА пластиката, но в разумни граници .
Някои ден след 30-40год. ако си преодолея страха може да си опана някои друга бръчка и цици да повдига
Wink

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
имам  де пластики една на носа, другата е на корема . Другия месец и веждите ще си вдигна малко, защото така-искам! А и това мисля да ми е новогодишния подарък

# 32
  • Мнения: 3 091
Да си призная - много ми се иска да си направя липосукция, но мъжо не дава! Пищи! казва ми всички против - даже хирурзи ми доведе, да ме плашат колко е вредно!!! Та май няма да се реша...

За жалост всички, които познавам с пластични операции им личи... имат белези! Гадно! Вероятно това е заради качеството на преобладаващата пласнична хирургия в БГ и цените!

Като порастна към 50 ще си прасна един ботулинов токсин през 6 месеца, да ми се махнат бръчките! Това го обещавам! ефектът наистина е страхотен!

# 33
  • Мнения: 1 283
И аз съм ЗА пласти4ните операции в разумните граници! Peace За по-дале4но бъдеще си ме4тая повдигане на бюста и изглаждане на някоя бръ4ица! Wink
...за сега е достатъ4но да си ампутирам мързела и да се ка4вам по-4есто на степера! Confused

# 34
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не, благодаря. Пък и не искам да променям нищо по себе си. Само от мисълта, че ще ида доброволно да ме разрежат или да ми вкарват отрова с инжекция ми настръхва косъма.  Naughty
Познавам един, който си е правил липосукция на корема. Има доста голямо  шкембе. 

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
имам де пластики една на носа, другата е на корема . Другия месец и веждите ще си вдигна малко, защото така-искам! А и това мисля да ми е новогодишния подарък

И аз искам повдигане на веждите, ама още събирам кураж. Колко струва процедурата и къде ще отидеш /ако не е тайна/?
А по принцип съм ЗА пластиките,щом човек така ще се почувства по-добре, защо не Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт