Хавлии ЯНА къде?

  • 10 674
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз пък ги намирам на пазара  Joy Доволна съм много!

# 16
  • София
  • Мнения: 44 354
Да, аз в крайна сметка намерих на пазара на Красно село в един магазин, но вместо Яна, взех на Аглика, по-плътна и по-хубава....
А тези в Джъмбо - тънки и парцалени...изобщо не ми харесаха...

Обаче след всичкото търсене, че оказа, че стартирането на плуването малко го отлагат.... Crazy ooooh!

# 17
  • Мнения: 1 054
Ами в Илиенци.  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 44 354
мерси, илиенци обаче никак не е в района , за който бях питала.Wink

# 19
  • Мнения: 752
Здравейте. Темата е стара...но кажете къде да намеря или поръчам бебешки хавлийки на Яна или Панагюрище, защото съм ползвала и ми харесват?

# 20
  • Мнения: 124
Здравейте, преди празниците поръчах от тук - точно хавлия - страхотна е много е дебела, е май си поръчах по-голям размер от колкото енеобходимо само за сверка - аз съм 168 и съм 58 кг и взех L, малко е широка, но пък на раменте ми е добре. Даже когато с еобадих по тел ми казаха ако искате си вземете и една две кърпи и ще ви е безплатна доставката, защото се получава над 50лв, за няколко работни дни дойде с куриер  всичко беше наред.  http://yanabg.eu/
Забравих да допълня нещо много важно, същите хавлии в магазина на пангюрище на пазара Димитър Петков бяха между 70 - 90 лв, а аз взех хавлия, и две кърпи за лице за 51 или 52 лв беше.

# 21
  • Мнения: 604
Здравейте, преди празниците поръчах от тук - точно хавлия - страхотна е много е дебела, е май си поръчах по-голям размер от колкото енеобходимо само за сверка - аз съм 168 и съм 58 кг и взех L, малко е широка, но пък на раменте ми е добре. Даже когато с еобадих по тел ми казаха ако искате си вземете и една две кърпи и ще ви е безплатна доставката, защото се получава над 50лв, за няколко работни дни дойде с куриер  всичко беше наред.  http://yanabg.eu/
Забравих да допълня нещо много важно, същите хавлии в магазина на пангюрище на пазара Димитър Петков бяха между 70 - 90 лв, а аз взех хавлия, и две кърпи за лице за 51 или 52 лв беше.

Да попитам хавлиите на Яна същото като едно време ли са? Да попиват добре? Не като новите, които продават, които просто ти седят върху теб и никаква работа не вършат?

# 22
  • Мнения: 124
Ами според моята майка да, като едно време са. За мен попиват страхотно, не са тънки определно.

Общи условия

Активация на акаунт